Pretáčanie z bruška na chrbátik

26. nov 2022

kedy to už má bábo vedieť? ..môj syn má 5 a pol mesiaca a z chrbátu na bruško sa pretáča velmi pekne ....párkrát sa mu podarilo pretočiť aj opačne čiže ked bol na brušku pretočil sa na chrbát ale neviem či to bolo schválne alebo ho skôr prevážila hlavička :D lebo stalo sa to dokopy asi 3x aj to tak s odstupom že nie každý deň ....

mimi16
26. nov 2022

Dôležité je pretáčanie z chrbatika na bruško.

fion22
26. nov 2022

Naša malá sa pretočila tak pekne elegante prvý krát deň pre 6.mesiacom...predtým to pár krát urobila, ale dosť športovo...inak bolo to na posteli, jej sa to tak zapáčilo...v ten deň by sa pretáčala vkuse...no na zemi keď to skúšala, tak sa obúchala a sa bála ešte taký týždeň...teraz má 7 a už sa nebojí...neboj príde na to , každé dieťa má svoj čas 🤗

aurora33
26. nov 2022

Pretacanie z bruska na chrbátik dozrieva až v 7 mesiaci.

marianarem
26. nov 2022

Moj sa vobec nemal k otacaniu z brucha na chrbat. Lebo ved co na chrbte, tam je nuda 🙂 Cize 4nozkoval, stal s oporou, sedel, obchadzal nabytok a stale nic. Asi aj chodit zacal skor 🙂 Neviem vobec, kedy sa to vlastne naucil, prvykrat, co to vyraznejsie pouzival, bolo, ked zacal valat sudy. Vtedy to uz proste vedel, ale fakt sa v tom nikdy nijako netrenoval.

ls56
27. nov 2022

Moja nikdy nechce byt na chrbte. Ma skoro 11m - stvornozkuje,sedi uz 3 mesiace,obchadza nabytok ale sudy nikdy nevaľala a z brucha na chrbat sa jej niekedy ani nepodari🤷‍♀️😂