Prosím čo je to? Malá to mala na viečku

alenkay7
29. máj 2019

Mala to mala na viecku

alenkay7
autor
29. máj 2019
uglybetty1234
29. máj 2019

nechcem ta strašit, ale asi je to kliešť

alenkay7
autor
29. máj 2019

@uglybetty1234 co mam robiť mala to tam skoro tri dni vyzeralo to ako chrasticka až dnes ráno som to vedela dat dole a zistila ze je to zive

kukulienka83
29. máj 2019

@alenkay7 aj môj mal tesne vedľa oka, sleduj to, či to nemá červené a o 3 týždne na krv, a zistia ci je všetko ôk.

lubiss
29. máj 2019

no tak zrejme je to kliest...ale jakysi divny, dieta sleduj ci sa mu nespravi erytem hocikde na tele sa moze spravit, alebo hrcka na uchu, pripadne ak by mala stavy podobne chripke hned s nou let k doktorovi a chci antibiotika aspon na 4 tyzdne, necakaj na odbery...ak by nic z toho nemala preventivne jej daj zobrat krv, je moznost ak si sa ho nezbavila poslat aj kliesta na rozbor

silesias
29. máj 2019

Fíha, vizera to ozaj ako napity kliešť. Treba ísť k dr nech vezmú krv. Keď tak treba ATB zistia z krvy.
Alebo zavolať dr.

uglybetty1234
29. máj 2019

ake je to velľké? vybrala si to celé, neostalo tam nič?
tiež by som zavolala doktorke, pretože teraz ti aj tak nezistia, či ten kliešť preniesol nejakú chorobu. Ona ťa informuje o ďalších krokoch.

ceklis
29. máj 2019

@alenkay7 je to kliešť. Nepanikár ✊🏻 Pokym nemá okolo viečka nič červene, malo by to byt ok. My sme to riešili tak, že po cca 3tyzdnoch malému vzali krv na boreliózy či akú to chorobu. Držím palce

renatka100
29. máj 2019

@alenkay7 kliest sa sa poslat na rozbor ci nemi nakazeny boreliozou pozri na nete, tym padom nemusis davat zbytocne atb

bert22
29. máj 2019

podla mna si zajdi k doktorke a ta uz bude vediet ako a co dalej. zbytocnu paniku vsak nerob lebo vyplasis nie len seba ale aj malu