Prosím o radu

jojo580
21. dec 2015

Som s mojou milou 3roky no pred vianocami ma poslala k vode. Hodinu predtým sme sa rozpravali normalne (lubim ta,kedy sa uvidíme) no povedala mi ze chce rozchod. Byvame od seba 50km a tak som sadol do auta a isiel ze nou tam ma cakalo nemyle prekvapenie ked som na jej fb nasiel spravu (dobru nocku 🙂 ) chalanovi s ktorym vsetku konverzaciu vymazala len toto ostalo (asi sa zabudla) a po tyzdni ustavicneho prosenia aby si vybrala bud mna alebo jeho (stale ho yastavala) som sa odhodlal napisať jemu (mimochodom bola s nim dva dni pred rozchodom vonku) strasne ju milujem viac ako svoj zivot no ona ma nechce ani len pocut (NIKDY SOM JU ANI LEN OCAMI NEPODVIEDOL) nema na taketo spravanie dovod i ked viem ze jej rodicia ma nemajú zrovna radi a ustavicne ju proti mne postavuju neviem co mam robit ona mi povedala nech jej dam pokoj ze ma lubi a preto bude tazke namna zabudnúť prosim vas o radu joony580@gmail.com

rheuska
21. dec 2015

Bla bla. Jasne, ze sAa jej bude tazko zabudat. Hlavne ked bude stastna v naruci ineho! Neboj ani na teba napomysli. A ty sa zobud! Proste Vam to nevyslo. Zivot ide dalej. Nelutuj sa. Zien je viac ako muzov, takze urcite zase najdes nejaku inu aby si ju zboznoval, miloval a bol jej verny aj pohladom. Proste prestan za nou doliezat, prosit sa jej a uz vobec nekontaktuj jej noveho. Akurat ta budu povazovat za chudaka. Radsej venuj energiu sebe a trebars zajdi do posilky, alebo do kniznice, alebo co preferujes. Vybuduj si sebavedomie a neobvinuj sa. Nic si nepokazil. Akurat niekto iny jej to urobil lepsie :P To sa stava.

mirko2011
21. dec 2015

presne tá predposledná veta rheuska to vystihuje 🙂 Nezúfaj nájdeš určite nejakú babu ktorá istotne "zapasuje" a bude to ok. Teraz je to ťažké to chce čas a bude všetko dobre 😉

romanovic
21. dec 2015

@jojo580 hlavne maj dostojnost a o nic nepros a nedoliezaj. Zeny chcu chlapov a nie slabochov. Drzim palce, rozchody patria k beznym zivotnym situaciam.

jabadaba
21. dec 2015

@jojo580 otrasies sa, zotavis sa. Toto nie je koniec sveta. Ty popracuj na vlastnom sebavedomi, zjavne ho mas velmi nizke. Hrdost, uvedomenie si vlastnej hodnoty - to je to co Ti pomoze prekonat rozchod. Respektuj, ze uz s tebou byt nechce, s hlavou hrdo vztycenou. Poplakat si mozes kdesi doma pod vankusom, to je normal. Ale nepros, neponizuj sa, nevnucuj sa! Dievcat je kopec na svete, mas dojem, ze tvoja byvalka je jedina? Nie je. Tak hlavu hore, vzchop sa, daj si chvilu pauzu od vztahov a zapracuj na sebe. 😉

miriam11
21. dec 2015

@jojo580 je mi luto, ale uz to zrejme nezachranis. Ma ineho, zmier sa s tym.

nk599
21. dec 2015

@jojo580 ahoj no evidentne ju pokazili rodicia . Vies najdes si tu pravu musis pockat zamilujes sa a nevies ak . Viem je to tazke pre teba ale hivot ide dalej si ho uzivaj ukaz jej ze si nestratil chut zit . Chod niekam na party do baru na vykend vypadni s kamaratmi a zabudnes . Stavaju sa aj hordie veci . Najdi si nova co ta potakej co hned chodi s inym . Chod aj ty bude ziarlit ako ty . Ukaz jej tu podpasovku. Vsetko raz sa zahoji a preboli . Drzim palce aby si sa rychlo spametal

katrin21
21. dec 2015

@jojo580 nuz, take veci sa deju....
je to krute pre teba, vzdy jeden trpi, pokial k rozchodu nedoslo pre nejake spolocne problemy, ale je v tom niekto treti...
Cas je najlepsie lekar.. nic ine s tym neurobis... prejde cas a pride snad aj nova laska... Lasku si nevynutis.. vsetko je vzdy tak, ako to malo byt.... zi svoj zivot, mas hadam nejakych priatelov, trav viacej casu s nimi a snaz sa stale niecomu venovať, aby si nemusel " otravovať" ju a aby si nemusel tryznit seba myslienkami na nu... lebo na 90% si aj tak nepomozes....

magmolatus
21. dec 2015

Zacni odznovu. Tam si skončil. U nej si už v prdeli hodnú dobu.
Namaste.

moonlight1210
21. dec 2015

@jojo580 "ze ma lubi a preto bude tazke namna zabudnúť " - toto je tradicne ospredlnenie c. 12567 od partnera, co uz ma vyhliadky zaistene inde. jednak sa chce citit ocisteny a velkorysy, jednak dufa, ze ten druhy mu nebude zazlievat, ze ho vlastne podviedol a opustil. ze s nim vlastne bude sucitit a bude si vazit, aku velku vec pre neho urobil - milujem ta, ale budem s inym, aby si ty bol stastny. aky paradox, ze? ked si to prelozis do jasnej reci.

co je chyba? hladat za tym zasahy osudu a vyssej moci (rodicov), co vas rozdelili, robit si nadeje a skusat stale najst sposob, ako sa k sebe vratit (presvedcit ju, ze spolu to zvaldnete, ze ma tomu este dat sancu, ze laska vsetko prekona, ...).
skusaj to, nedaj sa, ozyvaj sa jej a postupne slecna obrati, prestane hovorit o tom, ze ta miluje, ale nemoze inak pre dobro vas oboch, a proste ta odbije s tym, ze jej uz mas dat pokoj a prestat sa vnucovat ako tajtrlik.

nie, nie su za tym jej rodicia. aj ked boli proti tebe, toto je jej rozhodnutie. proste natrafila na ineho, zaujal ju viac nez ty, chce byt volna a chce byt s nim.
to je cele.

aj ked ju moc a moc lubis (pocit lasky je o to mocnejsi, cim je odmietanejsia - vid Shakespeare a jeho tragicka tvorba, co je skoro cela na tomto fakte zalozena), hladaj dalej a naozaj najdes taku, co bude rada, ze je s tebou. a az pri nej spoznas, co je to mat pri sebe niekoho, komu na tebe naozaj zalezi. je to krasny pocit.

a ked budes pit, skus iba tak do polopita. zena, co ta necha pre iného a zbabelo sa skryva za velku obetu, nestoji za nic. keby aspon bola uprimna a priama.

nayvse, ak by sa aj vratila, po chvilke radosti budes uz stale mat oci na stopkach, ci nahodou cez FB, ci inde nezakasa zase s dalsim. potrebujes to?

seahorse27
21. dec 2015

Prestan sa ponizovat a prosikat...to v jej ociach iba znizuje tvoju hodnotu a sam pred sebou sa casom tiez budes citit ako pako, ked si na to spomenies. Zmier sa s tym, ze je koniec, vybrala si niekho iného a hotovo. Nie je jedina na svete...A tie kecy, ze ta luuuubi - to, prepana neber vazne - to su len take frazy, snad tomu neveris? 😉 Prajem rychle otrasenie a prijemny novy start tvojho lubostneho zivota 😀

ivett1
22. dec 2015

@jojo580 tak rada je: ...kašli na ňu... podľa mňa je to definitívne, lebo sa s tebou rozišla pre vianocami, t.j. nechce sa už stebou stretnúť, ani darčeky jej za to nestoja...
takže ti ostáva len sa s tým vyrovnať a nesiliť to ... možno, ak sa zachováš ako "chlap", tak si uvedomí o koho prišla a v novom roku sa k tebe vráti ...aj keď už má novú známosť...

mike_bassett
22. dec 2015

Chováš sa ako blbeček. Vypisovať tomu druhému ? Čo si mu písal, že ju veľmi ľúbiš, nech ti ju neberie ? Čo máš trinásť ? Prilep si L na hlavu alebo buď chlap. Zabudni a nájdi si lepšiu.

mischy00
22. dec 2015

..skus sa stiahnut do uzadia, urcite sa nevnucuj, neprosikaj, nechaj ju tak.........nie je nic horsie ako zobronujuci ex......bud chlap, hlavu hore.......mozno casom zisti, ze novy objav je totalny blb a vsetko sa moze obratit a zrazu bude ona prosit teba, aby si ju vzal spat..,.

jojo580
autor
30. dec 2015

Jej nový je alkoholik a jajej už ani nedvíham mam už čas venovať sa autu a veciam čo bavia LEN mňa 😀 😀 😀 na každú sviňu sa varí voda 😀😀😀 baby ani cítiť samému je super 😉

jojo580
autor
30. dec 2015

@mike_bassett nie ze sa stretneme 😀

mike_bassett
4. jan 2016

:D 13

mike_bassett
4. jan 2016

Ospravedlňujem sa za ten smiech. Z decka sa smiať nebudem. Maj pekný deň 🙂