Protišmykové ponožky

gabika4
26. nov 2018

Dobrý deň mamičky, vedeli by ste mi odporučiť protišmykové ponožky hrubé/zimné, najlepšie bavlnené. Veľkosť 17/18 18/19 . Dcérka má 8 mesiacov, hocikde postáva, no máme studené podlahy hoci v izbách je teplo :( U nás v obchodoch je malý výber, tak skúšam hľadať na internete, avšak na takú malú nôžku veľa nie je :( Prosím poraďte 🙂

dzulli1980
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
beky1813
26. nov 2018

Ja mam z lidla a teraz davampancusky a teplaky, lebo furt je na zemi

malinajahoda
26. nov 2018

Ževraj tie protišmykové sú ako klasické ponožky. Žiadny zázrak. My máme takisto v baráku studenú dlažbu. Tak má malá bud 2 ponožky alebo 1 ponožky a capacky.

beky1813
26. nov 2018

@dzulli1980 toto nie su zimne 😂

rencina_4
26. nov 2018

skus si pohladata alebo vycihat v lidli. tam su fakt super, viem, preto ze aj ja mam z tade a poviem, ze ich velmi rada nosim, kedze mame taku podlahu, na ktorej sa celkom dost smyka

gabika4
autor
27. nov 2018

Už som našla značku, ktorá je super. Ide o značku Sterntaler. Teraz len hľadám stránku aj s veľkosťou pre dcérku....Lidl kupujem, ale tam je priebežne raz za mesiac a protišmykové majú väčšinou len pančušky a mne ide o ponožky. My máme v izbách teplo, takže dcérka má len tepláčiky, avšak vkuse má nôžky ako ľad, keďže väčšinu času stojí pri nábytku :D štvornožkovanie ju už nebaví :(

ivana247
27. nov 2018

V deichmane maju aj akoby papucky s protismykovymi nopkami aj ponozky, mozno o nieco vacsie ale skuste, mozno by to nevadilo @gabika4