Pustili by ste dvojročnú dcéru samu s otcom a jeho rodičmi?

30. júl 2020

Chcem sa spytat ci by ste pustili dvojrocne dieta same s otcom a jeho rodicmi na kúpalisko? Este nikdy s nou neboli sami ale zase nechcem im branit v niecom. Len sa strašne bojim aby sa malej nieco nestalo bojim sa ze na ňu nedaju dostatocny pozor. A hlavne mala je veľmi naviazaná na mna. Dúfam ze nebude plakat lebo to budem asi velmi tazko znasat... som len prilis precitlivelá?chcwm im ju dať nech si ju aj oni uziju ale na druhej strane mám strasne obavy 😪

sasa1310
30. júl 2020

samozrejme. Nikoho by som ani nedržala. Rodič ako rodič

autor
30. júl 2020

@sasa1310 ďakujem utvrdila si ma aspon

ela2710
30. júl 2020

Bezne chodi byvaly s malym na kupaliska a nikdy ma to nenapadlo riesit, aj k moru by som ho ,,pustila". Ved je jeho otec a bude mat zazitky. Nevidim dovod preco nie. Okrem ineho, stat sa mu moze cokolvek aj pri tebe...k urazu pride rychlo, aj keby si ako chcela, neda sa vsetko 100% ustriehnut.

autor
30. júl 2020

@ela2710 no tak ja ju mám pod dohladom na 100% strazim ju ako oko v hlave
No vidis tak mna to napadlo riesit ale možno preto že prvý krat pojde takto niekde s nimi sama

pribinak
30. júl 2020

Áno. Veď je to jej otec a nie cudzí človek.

Kopec mamičiek by neviem vo dalo tato, aby otec zobral dieťa na kupko či stari rodičia prejavili záujem

deti95060810
30. júl 2020

závisí od toho aký je zodpovedný ocinko...Môj ex bol nezodpovedný - tomu by som dieťa veru na kúpalisko nedala...😉

kvetinka75
30. júl 2020

Ano

nikpa
30. júl 2020

Najvyšší čas učiť dcéru ze existuje aj niekto iny ako ty... A teda so svojím otcom uz mala byť dávno zvyknutá aj sama. Keby bol nezodpovedný, chápem ale ked nemas dôvod o ňom pochybovať tak sa toľko nestresuj a plus tam budu aj jeho rodicia, traja ju snáď ustrážia aj na kúpalisku.

syslik81
30. júl 2020

pride mi divne pochybovat o partnerovi ako o otcovi .. mala by si popracovat na dovere a dietatu dat moznost nebit na tebe zavisle ...

sunny8
30. júl 2020

Asi ste rozvedení však ? Ja mám 2 ročnú a nedala by som

autor
30. júl 2020

@sunny8 neboli sme zobratí, ale niesme spolu...

autor
30. júl 2020

@nikpa nikdy ju nepýtal samu... teraz prvý krat. Mala som mu ju tisnut na silu?

autor
30. júl 2020

@syslik81 áno divne to pride asi tomu kto ma fajn partnera a otca v jednom 🙂

sunny8
30. júl 2020

Podľa mňa nedávaj. Keď doteraz neprejavil nejaký valný záujem niekde ju brať.

whatever1
30. júl 2020

Ak nie je zvyknutý byt s nou sám, tak by som sa asi posr..a od strachu pri takom malom dieťati. Prečo práve na kúpalisko? Stačí sekunda nepozornosti...ja by som tam išla s nimi, alebo by som mu ju dala ale nie k vode.

autor
30. júl 2020

@whatever1 takze niesom divná že sa bojím? Lebo naozaj tam stačí doslova sekunda nepozornosti a nešťastie je na svete..

tana85
30. júl 2020

ja to mam takto s mojou mamou lebo viem, ze nie je zvyknuta byt tolko v strehu, netravi s detmi tolko casu a uz z@budla ako to je pri detoch. ty vies najlepsie aky je clovek, aki su jeho rodicia, takze ak ti intuicia nasepkava nedat na kupalisko, tak nechod proti sebe

jandra
30. júl 2020

Ak je mala stále s tebou a na otca nie je zvyknuta, určite chod s nimi a môžeš ich nechať nech sa jej venujú oni a ty budes "oddychovat" citat knihu casopis, ale budes ich mat pod dohľadom všetkých.

whatever1
30. júl 2020

Nie si divná, daj na svoj inštinkt, ty poznáš svoje dieta najlepšie, si zaň zodpovedná. Nemusíš mu odopierať styk s dcerou, dajú sa nájsť aj iné alternatívy ako spolu stráviť čas.

miadi
31. júl 2020

Teoreticky by sa nemalo nic zle stat ani na kupalisku 1 budu tam 3 a kopec dalsich ludi 2.-bude tam plavčik. Prakticky stat sa moze hocico aj pri tebe aj ked davas 100%pozor . Ale ked na nich nie je este zvyknuta a ty sa budeš doma zožierat strachom? Moja ked mala na dovci rok a pol vydrzala maximalne pol hodku hodku bezomna tiez naviazana velmi a dlhodobo kojena tak s daddym nechcela moc byt bezomna. a o rok neskor to iste 😅chudatko az v 4r v skolke si musela zvyknut .. Mne sa pači ten navrh zeby si isla aj ty a minimalne zasahovala nech si ju užiju., tak by sa mala citila ok aj ty. A aspon by si zistila ako im to snou ide Lebo s malymi detmi sa neda uplne kazdemu doverovat, Ked bude vsetko ok tak nabuduce mozu aj bez teba. Alebo nech ju najprv len berie na hodku dve do parku nech si zvykla byt bez teba postupne .

kvetinka75
31. júl 2020

Kazdy sa boji o svone dieta ale netreba to zase prehanat. Aj pri tebe sa jej moze nieco stat. Nemas ju predsa stale na rukach. Ak s otcom byva nerobila.by som z toho taku vedu. Je to aj jeho dieta

sense
31. júl 2020

Preco doteraz s nou nebol nikdy sam?

lucyluv
31. júl 2020

Môj muž je zodpovedný, ale nepustila by som, nevie udržať taký ten 100% dohľad, niektoré veci podcenuje. Hocikde inde by som ich pustila, ale nie k vode

lovelizoe
31. júl 2020

@sense píše,že spolu nežijú

sense
31. júl 2020

@lovelizoe aj ked spolu neziju si moze budovat vztah k otcovi, pokial nie je alkoholik ci drog. Zavisly

Ziadny normalny rodic a je jedno ci otec al matka neublizi vedome svojmu dietatu

lenadka
31. júl 2020

Nie, nepustila by som teraz dvojročné dieťa na kúpalisko ani somnou. Neobľubujem kúpaliská, po jednej návšteve sme skončili v nemocnici s herpesovou infekciou, dcéra mala 2,5, brat dva roky dozadu s 3 r. dcérou v nemocnici s infekciou E. Coli. Idem s nimi na kúpalisko pár krát v roku, tam kde viem že nie je masovka, na začiatku sezóny keď sú ešte bazény čisté... Ako sú deti väčšie tak áno, ideme častejšie, majú už lepšiu imunitu no už som sa zapovedala že s batoľaťom už nikdy viac. Teraz sú kúpaliská preplnené. Tak podľa toho kam, na nejaké malé v malom mestečku, niekde welnes v súkromí tiež by som zvážila, že možno hej. Aké také Štúrovo alebo Podhájska s dvoma hlavami na jednej hlave ani za nič. Teraz to ale nemá nič s tým že by som dieťa nedala otcovi, skôr by som navrhla či by ju nevzali radšej do zoo, na výlet niekde...

autor
31. júl 2020

@sense lebo sme všade chodili spolu kým sme boli spolu...

autor
31. júl 2020

@lucyluv presne tak aj ja si toto iste myslím... ta matka vzdy vie najlepsie.. a nechcem ani aby jej tam pchali kadejaký fastfood z tych bufetov 🤢

autor
31. júl 2020

@kvetinka75 no ja ju stále drzim, aj v tom malom detskom bazene nespustim z oči a pridrziavam ju lebo sa jej môže smyknut moze si rozbit hlavu a utopit sa

autor
31. júl 2020

@sense áno samozrejme ze si mozu budovať vztah to nikde ani nepisem ze mu ju nechcem dat len nie ku vode lebo si myslím že to nieje až take bezpecne