Skoré vstávanie 9 mesačného bábätka

sonapalagyova
5. feb 2015

Dobrý deň, ..Mám taký problém , že moja dcéra začala strašne skoro vstávať okolo 4 tej a neviem čo može byť dovod. Trvá to už asi týždeň , zobuidí sa o 4tej a už nie a nie zaspať. . Neviete mi poradit , že čím to može byť? Ďakujem ...

anetkaadamko
5. feb 2015

náš tiež začal vstávať o 5..............je to hrozné.................ale je to odvtedy ako mu idú zuby

sonapalagyova
autor
5. feb 2015

No tiez som premysala ze to bude zubami, ale uz mame 4zuby a predtym toto nevyvadzala..je to hrozne vstavat o 4tej a fungovat 😞

enka81
5. feb 2015

Keď začali mat moji drobci podobné obdobie skorého vstávania, tak som ich dala k sebe do postele a tam ešte po chvíli zaspali, ale každé dieťatko je iné...

sonapalagyova
autor
5. feb 2015

@enka81 aj to skušame ,že dat ju k nam ale ona nezaspi ale chce si sadnut a hrat sa..

enka81
5. feb 2015

@sonapalagyova raz ju to urcite prejde, ale ako to dovtedy vydrzat, ze? Nepises, ci sa jej nejako nezmenil denny rezim, kedy chodi vecer spinkavat, kedy ti rano potom zaspi,...Mozno by sa to dalo nejako poposuvat.

kaktusik007
5. feb 2015

@sonapalagyova nepomozem... toto som mala so starsim, bude mat 5 a ono sa to uz ako tak skludnilo, vstava uz "az" o 5:30... a asi 3 - 4x do mesiaca este vstane o 4:30....
mojou nocnou morou je zmena casu.... vtedy strasi uz o tretej rano.... :(

gv16
5. feb 2015

@sonapalagyova neviem, ako máš denný režim ,ale ak chodí poobede spať, tak skús tento spánok vynechať

sonapalagyova
autor
5. feb 2015

No u nas to prebiehalo takto: vstavala o 6tej ...potom sa vypytala spinkat o 8mej to spala 30-45minu. Potom si zacala pretierat ocka co som usudila ze je unavena okolo 11h to tiez spala tak malo ako predtym... A potom isla spat okolo 2-3hodiny zas na nejaku polhodku.a potom prisli zuby a vsetko rozhadzali...teraz nezaspi kedy zaspavala, pretoera si oci ze je unavena a musim ju 30minut az hodinu kocikovat aby zaspala...a to je stasne..vecer normalne zaspi okolo 7-8h vo svojej postielke budila sa raz na mlieko(nekojim)...teraz sa zobudi aj 3krat a vravim o 4tej uz nezaspi ...tak som vam to rozpisala ako to je aby ste si vedeli ako tak predstavit nase fungovanie.

sonapalagyova
autor
5. feb 2015

@gv16 ako mam prosim vas vynechat spanok poobedny ked je potom umrncana a strasne zla?!😞

sense
5. feb 2015

@sonapalagyova to sa upravi aj nasa mala take obdobie...brali sme ju ku sebe a ked sa chcela hrat se sa robili ze spime, nezasvietili sme svetlo nic odo takej hodiny zaspala a casom to preslo

sonapalagyova
autor
5. feb 2015

@sense ale ona nezaspi...skusali sme hocico...ale nic priste ona chce sediet a hrat sa..tak my lezime a ona sa medzi nami hra lebo naozaj o 4tej sa mi este nechce vstavat...hadam to bude zubkami a vsetko sa upravi

sonapalagyova
autor
5. feb 2015

@sense aj dneska od vecera do rana take zapareniny sa jej urobili a nerozumiem z voho...plienky pouzivam tie iste premium carky, zadok natieram sudokremom prebalujem ked vidim ze je pocukana..a citala som ze to moze byt aj zubami tie zapareniny tak uvidi hadam to prejde vsetko

sense
5. feb 2015

@sonapalagyova tak ju nechaj hrat sa nevypravajte sa s nou, nevenujte sa jej ani nezasvecujte svetlo....a ono to prejde lebo ked sa jej zacnete venovat bude v tom ze to je tak...

sense
5. feb 2015

@sonapalagyova tak to budu urcite zuby toto mavala aj moja "poruchy" spanku spavala zle a malo a bola umrncana a za kazdym zubom sa jej na velkych pyskoch zvonka objavila zaparenina al. kandida a natieralu sme imazolom vysiel zub a presla aj zapareninaci co to bolo

sonapalagyova
autor
5. feb 2015

@sense ano mozem natierat imazolom?ja to natieram sudokremom..nikdy nemala zapareniny ..ani pri predoslych zuboch...tie zvladala lepsie sice aj vtedy vystrajala ale nie ako teraz...

sonapalagyova
autor
5. feb 2015

@sense my sa snou nerozpravame , jedine co tak zasvietim co ma taku lienku co robi na strope hviezdicky...a ona si blaboce smeje sa ,...atd ...a ked sa pokusam aspon na rukach ci nezaspi tak nervaci

sense
5. feb 2015

@sonapalagyova nepustaj ani tu lienku ....
kludne natri imazolom, u nas boli prave prvych 4-6 zubov takych potom styri stolicky vysli behom tyzdna ani sme nevedeli ako....

sonapalagyova
autor
5. feb 2015

@sense no ona prve 4zuby nezvladala takto tle ako teraz ...strasne nieco... Dobre skusim nepustat ani tu lienku co to urobi..a imazol mam doma tak skusim natret lebo chudatko ma to strasne 😞 musi jej to byt neprijemne😩

sonapalagyova
autor
5. feb 2015

@sense a mozem sa spytat co si daval od bolesti zubkov?ci nic?

sonapalagyova
autor
5. feb 2015

@sense jaj ja nemam doma imazol ale infadolan !je to nieco podobne?mozem aj tym to natret?!

lucya87
5. feb 2015

@sonapalagyova ahoj. My sme takto spavali mesiac nakoniec pomohlo ze sme naucili maleho zaspavat sameho a teraz spava 12-13 hodin vkuse.
Nam inak na zubky pomaha camilia.

sense
5. feb 2015

@sonapalagyova skus teraz nepouzivat vlhcene utierky len cistu vodu, natri imazolom ale len tie postihnute miesta a ak mas moznost nechavaj ju co najviac bez plienky .... nam pomahal dentinox chvilkovo inak som davala homeopaticke gulicky chamomille CH 15 al. CH 9 to si uz presne nepametam

sense
5. feb 2015

@lucya87 pre nas bola zas ta kamilia zbytocne vyhodene peniaze

sense
5. feb 2015

@sonapalagyova to nepoznam ale teraz som si precitala o tom na nete a to mi pride take iste ako sudokrem, imazol je krem na liecbu hubovitych ochoreni teda na plesnove ochorenia al. plienkovu dermatitidu, obsahuje klotrimazol a inffadolan to neobsahuje

sonapalagyova
autor
5. feb 2015

@sense dobre hned rano ho partner pojde kupit...lebo ma tu ritku stale cervenu..dakujem pekne za rady 😉

sense
5. feb 2015

@sonapalagyova nemas zaco hlavne nech pomoze a nech malinkej rychlo vyjdu vsetky zubky bez problemov a nech sa aj spanok upravi....

sonapalagyova
autor
5. feb 2015

@lucya87 ako ste to naucili zaspavat sameho?my mame taky problem ze vecer v pohode zaspi ale cez den nepomaha nic iba natrasanie v kociku zo zaciatku stacilo kocikovat 5minut a spala..teraz vyzaduje velakrat aj hodinu natrasat v kociku a to uz naozaj niekedy nemam na to nervy...neviem preco vyzaduje teraz tak dlho...

sonapalagyova
autor
5. feb 2015

@sense hadam hej ...no a musim ju naucit cez den spavat bez kocikovania lebo si vyzaduje nie ako na zaciatku natrasanie 5minut a spala..ale teraz kolkokrat ju na terase aj hodinu musim hompalat aby spala 😒 ale nechapem preco vecer pekne zaspi v postielke a cez den ani za niiiiicc...

sense
5. feb 2015

@sonapalagyova tak u nas zabralo na oducenie spania v kociku to ze sme predali nasu Muru maxi cosi a kedze sa to zomlelo rychlo druhy kocik sme mali az o dva dni tak musela spinkat vo vnutri ale presla bez problemov som si lahla ku nej na gauc chvilku pomrlala ale zaspala

sonapalagyova
autor
5. feb 2015

@sense juuuj skusala som to ze dat ju do postielky a nic plakala a nezaspala ani za nic...skusala som lezat pri nej to nic nula bodov..potom zacne revat ze je az tmavovervena...ona nechce v kociku spat ani vo vnutri...ona chce proste ken vonku...neviem co robit ... Ako keby som ju kocikovala 10-15minut to sa da..ale 45 minut az hodinu??to uz stracam nervy...