Som chorá a bojím sa, aby neochorel môj 3,5 mesačný syn

nikolettka
10. mar 2015

prosím vás o radu, dnes som neak dosť ochorela a bojím sa aby to malý nedostal ☹ ako sa tomu vyhnúť , poradte (nekojím) rúško používam , zjavne to bude chríka

meusicka
10. mar 2015

@nikolettka ahoj, kedze si s dietattkom ty, tak to nebude vobec jednoduche. rusko nosis, tak uz ostava en dufat, ze neochorie. myslim, ze teraz zbytocne dopredu stresujes. skus oddychovat, ked sa da, posunut k babke troska, aspon pokocikovat aby si ty mohla mat klud a rychleksie sa zotavit.

nikolettka
autor
10. mar 2015

☹ Ďakujem no šak toto , že babky robia ,

zabina27
10. mar 2015

@nikolettka nemoze si muz zobrat par dni dovolenku, aby si si mohla riadne oddychnut? lezat s cajom a podobne, ved UM mu zarobi, von ho vezme, pohraju sa v inej izbe, aspon teraz na 3 dni plus vikend 😉

maca283
10. mar 2015

Tak treba vetrat co najviac a my pouzívame eukasol sprej pomaha to aby bacile nesli na malu ked som chora a super sa to dycha www.just.sk

me_to_you
10. mar 2015

Rusko vetranie vitaminy a skusit sa moc nemojkat (ja viem ja viem)... Este by som odporucila nejaku dezinfekciu na ruky a teda zvysena hygiena a uplne najsamsuper by bolo keby niekto mohol to ditko vybencit na hodku dve aspon...popros hoci kamosky

lucianakoniku
10. mar 2015

@nikolettka neviem ci kojis, ale ak ano, tak v materskom mlieku syn dostane od teba protilatky takze to vobec nemusi od teba chytit. A ak nie, super ze pouzivas rusku a ze rodina pomaha. Este by mohlo pomoct keby si aspon tie prve dni choroby spavala v inej miestnosti ako syn, aby nedychal to, co ty vydychujes, pripadne vykasles, vykychas. No a casto vetrat, samozrejme s ohladom na babo, aby ste dychali co najcistejsi a co mozno najmenej "chripkovy" vzduch. Drzim palce aby syn ostal zdravy a ty si bola co najrychlejsie fit.

andreasiskova3
11. mar 2015

U nás pomohlo rúško a vetrať. Tiež som kojila a nedostali to.

nikolettka
autor
12. mar 2015

Ďakujem kočky ja som už ok (neak rýchlo) a malinký sa zdá , že je tiež dufam pevne 🙂

mamadana2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
damedame
27. mar 2015

wooow, to je super, ze si sa z toho dostala tak rychlo, 2 dni parada! Ak u nas je taka situacia, ja syncekovi davam omnoho viac zeleniny a ovocia, tiez sa snazim zinok davat. Nam pomahaju aj homeopatika ako prevencia.