Spánkove poradenstvo pre deti - skúsenosti

ibajaanikiny
20. jan 2022

Dobry vecer zienky,mam taku otazku,sledujem na socialnych sietach stranku “Lepsi spanok babatiek”…zacinam zvazovat poradenstvo,lebo moje dieta mi neda dychat a spat,keby mohlo,tak si na prsiach rozlozi stan a tam bude nonstop usalasene,mna uz chyta bezmocnost…ani cez den tym spankom moc nedava…ALE…tie prednasky su dost drahe a ja predpokladam,ze aj individualne poradenstvo bude stat dost penazi,preto ma zaujima,ci si realne niektora z Vas tym presla a ci to pomohlo…nie sme na tom zatial uplne zle,ale vyhadzovat peniaze do “luftu” tiez nechcem…viem,kazde dieta ine atd,ale nejake skusenosti by mi bodli…
Vopred dakujem a v dobrom zavist maminkam,co ich deti prespia pol dna a v noci vstanu “3-krat”😁

amelia89
20. jan 2022

@ibajaanikiny maju tam miliony recenzii tak si kukni 🙂
My to mame za sebou- pomahli nam velmi, namiesto budenia sa kazdu 1-2hodiny sa zacal budit max 3x niekedy 2x proste zlepsilo sa to. Hlavne som ho vtedy vedela uspat iba na rukach (alebo kojenim) a to bolo naozaj na psychiku uz. on sa budil stale. potom sme ho naucili spinkat v postielke (ale s nami pri nom,nikdy sme ho nedali vyplakat ani nechat sameho v izbe- oni ako spankovi poradcovia su tiez proti tomu). Takze nam to pomohlo v tom ze sa naucil spinkaz v postielke a nie na rukach a budil sa omnoho menej- samozrejme ziadny zazrak typu: ide spat o 20 a zobudi sa o 8 som ani necakala a ani sa nekonal 😉 Realne sme nastavili ciele a vyslo to.

zuzahajdulka
20. jan 2022

@ibajaanikiny , nepoznam to, ale ak ide o typ americkeho sleep trainingu, ruky prec, je to drasticke mucenie deti. Vyplakavanie, nerespektovanie intuitivneho puta dietata k matke a jeho potreby blizkosti, oddelenie babetka do inej miestnosti...je mi zle vobec to pisat. Trenerky ucia matky ignorovat prirodzene potreby dietatka a to uboziatko po marnom volani o pomoc rezignuje a uz nic neziada a neplace. A mamicky sa tesia, ze "sa mu vylepsil spanok". Dufam, ze nejde o taketo metody, len som ta chcela varovat, ze existuju aj taketo podnikatelky.

ibajaanikiny
autor
20. jan 2022

@amelia89 ano,recenzie som tam citala,aj si pravidelne prechadzam statusy a rady,vzdy som to nechala tak,ze ved sa to snad zlepsi,ale naopak,ma 6 mesiacov a je to len horsie…a nespat 6 mesiacov je pre mna uz ozaj zabijak,zacinam silno zvazovat tuto moznost…len otazka,zakupila si si len prednasku alebo si konzultovala individualne?? A co to vyslo,ak smiem vediet? Viem,ze prednaska okolo 30e,ale to individualne neviem…

ibajaanikiny
autor
20. jan 2022

@zuzahajdulka nie,nie je to nic take,prave naopak,ta Zuzka co to vedie nic z toho co popisujes neuznava…zachovava potreby dietata aj matky

amelia89
21. jan 2022

@ibajaanikiny maju tie ceny na stranke: https://www.lepsispanokbabatiek.sk/spankove-por...

Ja som mala 2 tyzdnove poradenstvo a emailing :144€. 🙂

Ja nespim uz rok a pol 😂 Poradenstvo sme vyuzili v 10M velmi to pomohlo ale teda moje dieta nie je spac,ani teraz nespi celu noc 🤷🏽‍♀️ a zachvilu ma caka 2.kolo🤰🏻😂🙏🏻

ibajaanikiny
autor
21. jan 2022

@amelia89 dakujem krasne,uz som im pisala. A drzim palce v druhom kole😃

missi123
13. mar 2022

@amelia89 ona dáva spankový tréning. Je to otras. Radšej skus holisticku poradkynu

amelia89
13. mar 2022

@missi123 kto dava spankovy trening ?

missi123
13. mar 2022

@amelia89 guzmicka. Mam jeden v maily a bohužiaľ aj 2 kamošky dostali vyplakávanie

ibajaanikiny
autor
13. mar 2022

@missi123 aj moja plakala,nepomohlo to akosi🥺

amelia89
13. mar 2022

@missi123 no ja nie🤷🏽‍♀️ ty si tam predsa volis akym sposobom chces dieta uspavat - ak si dala ze s nim nechces byt v jednej miestnosti ani mu nijako pomahat tak to je asi jedina moznost. Ja som syna nenechala vyplakat nikdy,ale oducila som ho od nocneho kojenia,budenia sa kazdych 50minut a uspavania na rukach co bolo mojim cielom