Spánok 10 mesačného chlapčeka

lara0000
9. okt 2013

Ahojte maminky vieem ze sa to tu o spinkani popisalo uz vela ale nemam moc casu to tu hladat a citat. Chcem vas moc poprosit o radu.Mam 10mesacneho chlapceka ktory sa stale v noci budi.Aby som to upresnila vooobec by my to nevadilo kebyze sa budil kazde 3hodinky na papnie ale on sa budi stale☹ dam priklad okupkamho dam mu kasicky a dam ho spinkat cca 8az poll9 vecer krasne zaspinka ale spinka niekedy 10 niekdy30minut niekedy hodinku a zobudi sa a toto my robi celu noc.Nestaci mu ze pridem k nemu dam dudlik pohladkam a spinka dalej nie musim ho zobrat a uspat minule som to ratala a bol mi 32krat v noci hore☹ som rada mam zdraveho krasneho chlapceka ale uz 10mesiacov som sa nevyspala☹preco to moze robit mate niektora taku skusenost?A poprosim mamicky ktore mienia mat ustipacneprispevky nech radcej ani nereaguju dakujem

jul11
9. okt 2013

@lara0000 to je dost casto.dovodov moze byt viacero.ak nie je hladny,mozu mu ist zubky,ale najpravdepodobnejsie bude separacna uzkost.je v obdobi,ked chce mat mamku stale pri sebe.spinka v postielke?co takto ho zobrat k sebe do postele?pripadne to mozu byt aj zqzitky zo dna,ktore v noci spracovava,je to aj pre babo narocne obdobie,uz toho dost vnima

lara0000
autor
10. okt 2013

mne to ma maly robi od narodenia ☹myslim ze zubky to niesu na zubky reaguje uplne inac.aj som skusala dat ho kumne ale ziadna zmena

lucia006
16. okt 2013

Mam presne taky problem ako vy ,sice vam nepomozem ,lebo sama neviem co stym a som zufala ,maly ma 11mes.nespi takiistonodnarodenia 😒 uspim ho vpohodke o 8mej vecer o desiatej je uz hore splacom hadze sa a takto to ide do rana nonstop ☹ ziadne homeo nepomahaju mm dost ☹

suz2
16. okt 2013

my mame podobny problem, ale odkedy je Misko s nami v postielke, je to o nieco lepsie. chvalabohu jemu staci, ked vytiahnem prsník, vacsinou sa napije a spinka, ale niekedy ( teda asi 3 - 4x do tyzdna)mame take noci, ze sa napije a potom sa prehadzuje stale, ze fakt nic nespim.... vravim, jedine pomohlo trosku, ze je s nami v posteli, ale ani to nie je zazracne riesenie. ja som sa s tym uz zmierila, asi potrebuje z toho vyrast, alebo co....

virdzi
16. okt 2013

Ahojte maminky my mame podobny problem budi sa vacsinou kazdu hodinu, v noci ma musi drzat za ruku tak spinka aj zaspava, aj ked ju v kociku uspavam musim ju drzat za ruku, aj ja len dufat viem ze s toho vyrastie. A v tom daco urcite je ze deti v noci prezivaju to co cez den zazili, mam s tym skusenosti u starsej dcerky!!! Manzel povedal aby som tu mensiu zobrala k lekarovi kvoli nespavosti :D No neverim, ze by mi doktorka pomohla!!!Ostava nam len asi vydrzat. No neviem, ale ja uz mam hrozne kruhy pod ocami a dost som vycerpana a podrazdena 😒

mimca251
9. jan 2015

Ahojte ja mam tiez podobny problem moj malicky sa mi cez noc budi, cez den si pospinka aj tu hodku a pol az dva ale cez noc sa mi zbudi aj 3x,nevadi mi to ze mi cez den nespi vela pretoze som hore a mam este jedneho syna, vecer okolo 9 mu dam este miecko a okolo 10 az pol11 mi zaspinka na to o 12 sa mi zbudi tak ho musim vzat na ruky a tak mi usne polozim ho do postelky a zase to iste ach neviem co robit som taka unavena stoho,este skusam predtym nez mu dam to mliecko ho drzat dlhsie hore,aby sa unavil a dlhsie spinkal no niekedy to funguje a niekedy nie,uz len vydrzat maminky deti rastu rychlo takze trpezlivost a poriadne nervy.