Spánok 16 mesačného dieťaťa

majka1994410
15. dec 2021

Ahojte. Trvá cca mesiac, čo sa dcéra budí uprostred noci s neskutočným plačom v svojej izbe, kde je sama od roka. Nemali sme ziadny problém, zvykla si hned nato ze je v izbe sama, dokázala prespať celú noc, no jednu noc sa zobudila s takym revom a od vtedy bojujeme. Su noci ktoré su lepšie a potom aj tie horšie. Ja uz som na pokraji nervov. Napadlo ma ci by to nemohol byť ten nočný des? Dcerka ma 16 mesiacov, tak neviem ci nie je skoro aby prezivala niečo taketo.

silviazlat
17. dec 2021

Aky ma režim? Kolko denných spankov? Kedy ukladáš na spánok? Ma lampičku?

majka1994410
autor
17. dec 2021

@silviazlat jeden spánok o 12 cca 2 hodiny. Večer chodí spávať medzi pol8 az 8.ma v izbe lampicku ale nemam pocit zeby to pomahalo. Cez den ma aktivity, hrame sa, prechádzky vonka ale ten spánok sa velmi pokazil..

silviazlat
17. dec 2021

@majka1994410 čo TV? Je v nej vela efektov ktoré sa môžu v spánku vynárať. Deti sa môžu báť aj istej postavy v rozprávke

majka1994410
autor
17. dec 2021

@silviazlat tv sleduje len ráno, a večer pred spánkom chvíľku ked pije mliečko, takze toto by sme mali zmeniť. Pozerá len rozprávky. Všetko je super len ten spánok pokazený 🙉

silviazlat
18. dec 2021

@majka1994410 tv vecer pred spaním moze byt príčina. Tv žiarenie je velmi silne a negatívne ovplyvňuje spánok deti