2,5 mesačné dieťa zaspáva cez deň len na rukách

gabrielarakotova
23. nov 2017

Ahojte 🙂 mame 2a pol mesiaca v noci spime dobre ale cez dez den zaspavame aj spime len na rukach, akonahle ho dam do postidlky je do 3minut hore aj to ak sa nepreberie skor ako ho tam stihnem dat...vidim na nom ze chce spat a ze je unaveny no nevie tvrdo zaspat..prosim poradte nieco ☺️

galixx
23. nov 2017

Kup si satku alebo nosic a nos ho tak, aj si pri tom nieco porobis. Casom to prejde, vsetko je len obdobie😀

luna116
23. nov 2017

@gabrielarakotova ja som mala to isté pri synovi, keď bol prisatý alebo niekomu na rukách, spinkal, akonáhle som ho opatrne , naozaj veľmi opatrne s perinkou položila do postieľky, začal plakať. Tak som potom počkala kým zaspí na rukách, odrátala asi 10 minút a následne preložila, keď už mal tvrdý spánok a keď sa mi tak nechcelo robiť, dala som mu nejaké svoje tričko do postieľky,aby ma cítil. Celkom to pomohlo 🙂

janka9913
23. nov 2017

potrebuje ťa cítiť,pri tebe je v bezpečí....ponos ho,všetko trvá len chvíľu a deti veľmi rýchlo rastú...🙂

gondyo
23. nov 2017

aj naše dieťa chcelo byť len pri mamine,je to normálne,taktiež odporúčam tričko alebo iné vaše oblečenie do postieľky

pelian
23. nov 2017

Normálne ho nos v šatke aby si si popritom mohla niečo robiť 🙂 Pokiaľ vie v noci spinkať normálne v postieľke tak to nie je až taký problém a časom ho to prejde, uvidíš

zuzika63
23. nov 2017

NO presne aj moja tak na rukách spí položím a je hore a to aj po hodine aj teraz ju mam lebo som chcela aby si pospala nosic som si kúpila a tam nechce byť tričko som skúšala tiež nepomáha má 4 mesiace a od tých 2 to už trvá aspoň vonku v kociku mi spavala a tento týždeň začala aj v kociku protestovať že som sa musela vrátiť domov tiež by som chcela nájsť nejaký spôsob aby aspoň chvíľu pospala aj sama. ..

kokorunecka
23. nov 2017

Ja som uspávala na rukách bárs aj do dvoch rokov,lebo sme to obe mali rady.A v posteli som ju uspávala asi ešte rok aj pol 😂

fatima99
23. nov 2017

za mesiac to bude zase inak neboj sa 🙂 ak ti to vadi tak sa mozes pokusat ho to odnaucit ale myslim, ze to bude zbytocny plac a stres pre teba aj pre maleho 🙂

gabrielarakotova
autor
23. nov 2017

To nosenie mi ani tak neprekaza ako ten neukludnutelny plac co spusta lebo chce spat a nevie a takmer cely den preplace..

janka9913
23. nov 2017

Zvyknú malé deti takto plakať, vraj do tretieho, štvrtého mesiaca...ja som môjho malého nosila A spievala detské pesničky... Zaberalo to...keď chcel počuť, prestal plakať...A spievame doteraz....🙂

zuzika63
23. nov 2017

@janka9913 dnes má moja akurát 4🌛 dúfam že to dneskom konci 😃😃

lindusss2016
23. nov 2017

@zuzika63 aky nosic mas? Moze byt problem aj v zlom nastaveni alebo mu este nie je dobry.

janka9913
23. nov 2017

Tak dúfam, že hej,my sme to dali...ale V živote som sa toľko nenaspievala ako za posledný rok😀

zuzika63
23. nov 2017

@lindusss2016 mám ergobaby

zuzika63
23. nov 2017
lindusss2016
23. nov 2017

@zuzika63
Treba dat ten bedrak ovela vyssie a tak, any bol kolmo na pas. Drobec musi mat kolienka vyssie ako ritku. Takto vyzera byt nosic este trosku velky, ale mozno bude ok, ak ten bedrak upravis. Kvoli kapucke nevidim, ale chrbatik musi byt zagulateny do C. Vsetko mozno docielis tym zdvihnutim bedraku, ale najlepsie by bolo zajst niekde v tvojom okoli na podporku, aby ti pomohli to.nastavit. ono sa to.zda, ze dam do noaica a idem, ale kym ho dobre nastavis, je to dost komplikovane. Popripade sa pridaj do skupiny na fb Nosime nase deti, tam su odbornicky na vsetky mozne nosice, urcite by ti aj podla foto dobre poradili.

zuzika63
23. nov 2017

@lindusss2016 Ďakujem určite to skúsim ponastavovať ..Áno presne som si myslela že sak to je nič len to zapnem a ostala som sama prekvapená že to neni také jednoduché ..

marika6
23. nov 2017

Treba pozriet zavesne kolisky HACKA . To je super.