Spánok trojmesačnej

ls56
8. apr 2022

Ahojte, kolko prosim vas spavali vase 3 mesacne babatka? Moja ani po 12hodinovom spanku v noci nevydrzi byt hore dlhsie nez 45 min. Teda vydrzi ale uz je nervozna, nehovoriac o tom ze len vstane a uz sa jej zíva. Samozrejme vstava s dobrou náladou stale sa usmieva. Ale nas den vyzera asi tak ze rano vstaneme cca medzi 6.30-8.00 a potom je hore 45min a ideme do kocika,nasledne spi 1,5hod a idem ju domov nakojit. Potom je hore zas 40min cca a zas spi 1,5hod. A takto sa to opakuje az do 16,30 potom ma kratkeho slofika 30min a o 19.30spi az do rana. Ani by som sa tak nestrachovala ale doteraz to bolo tak ze vydrzala byt dlho hore. Dokonca mam pocit ze ked mala dva mesiace vydrzala byt dlhsie hore ako teraz. Ja sa len bojim ci nahodou neni chudokrvna alebo tak🤷‍♀️

monika1308
8. apr 2022

@ls56 nič jej nie je je to normálne, spánkove obdobia sa menia z mesiaca na mesiac. Deti majú fázy pri ktorých spia veľa alebo menej. Ja mam pol ročného a aj teraz ma niekedy fázy ze je hore ledva hodinu a mal by byť 2-3 hodiny. No keď mal tri mesiace taktiež nevydržal hore ani hodinu taktiež aj po 45 minútach šiel spať. Proste dieťa rastie keď spi a priberá takže žiaden strach. Je to bábätko a každé bábätko potrebuje inak spinkať. 😊

gertrudka222
8. apr 2022

Podla mna normalna vec, Charlottka ked bola taka malinka, tak rano sme vstali, dali sa na poriadok, najedla sa a do hodiny spala zase. Potom po tomto spanku uz vydrzala hore dlhsie, ale ako aj Monika pise, ono sa to rychlo a casto meni pri takychto malickych detickach. Bude rada, ze spinka, co by za to ine dali 🙂

dominuli
Autor odpoveď zmazal
Zobraz