Spánok trojročného dieťaťa

takacsovaerika
10. júl 2021

Ahojte chcem sa spytat na vas nazor ci je v poriadku ked sa skoro 3rocne dieta budi s placom kazdu noc a to uz ma vsetky zuby vonku ,,podotykam ze ptedtym uz pekne prespala noc a aj cez den je v pohode cize neni chora ani nic a v noci ju nevieme ukludnit...cim to moze byt? Teplo jej neni lebo mame vyklimovamy byt ,,,dakujem za vase nazory

letfenixa
10. júl 2021

@takacsovaerika pravdepodobne je to nočný des, dieťa si spracováva denné zážitky.

ivula0807
10. júl 2021

Prezivame to prave teraz, dcera ma 3 roky a tiez takmer kazdu noc sa zobudi a placom, place pomerne dlho, ma otvorene oci ale nikdy mi nepovie co sa deje, ci ju nieco boli alebo sa jej nieco sniva...odplace si svoje a zaspi 🙂 ale u nas je to mozno aj tym teplom, mame dost teplo v byte.🤷‍♀️

1chuckyna
10. júl 2021

toto sme mali aj my trvalo to dost dlho mozno aj pol roka. ale preslo to. teraz ma 3 roky a uz dobre spava.

lienka9
10. júl 2021

@takacsovaerika pravdepodobne nocny des.v tomto obdobi sa to stava pri dozrievani nervovej sustavy.aj syn to mal jeden cas , ako prislo tak odislo.ale veru som sa bala co sa deje mnohokrat , lebo to maval aj pri obednom spanku ked naozaj silno zaspal.zo sna krical a plakal.nevedeli sme ho zobudit mnohokrat,pomahalo iba vnoci zapnut svetlo.