Správanie 4,5-ročného dievčaťa

13. mar 2023

Mamicky urobila som niekde chybu vo vychove?

4,5rocna - nieje to vytahovanie sa -pre rypacky nase konikovske , len aby ste obraz mali, je sikovna v skolke ,podla ich slov vyvojovo dopredu, bezproblemove dieta s jemnym vzdorom ,nic hrozne, typicke pre tento vek.

ALE: pridem pre nu do skolky,zrazu jak 100certov ,ideme same do detskeho centra je ako anjel , ideme s kamoskou plus inymi detmi , umrncana ,urevana je. Nie stale ,najprv sa hra s detmi potom pride k stolu robi zle, mrnci,keby sme same boli ani ju to nenapadne.

Je to normalne ?preco to dieta robi?

Viem ze dieta vypusti paru ked je doma zo skolky , ale toto je zvlastne ze ked sme same je to anjel a ked nie je to cert🤣

autor
13. mar 2023

Este dodam neignorujem ju ,zeby pozornost vyzadovala . Preto by som bola rada o vysvetlenie takehoto spravania sa…Dakujem

mimi3008
13. mar 2023

Aj moj 3,5 rocny syn sa sprava horsie, ked je niekto u nas...ked sme samj, je to lepsie. Tiez neviem, preco

tosomja
13. mar 2023

No aj keď si ju vsimas, potrebuje zaujať, ty si s ňou stále, kamoška je mimoriadna, preto sa pred ňou predvádza. Aj moje deti idú pekne za ruku, v obchode pozdravia, atď...a keď niekoho stretneme, zarozpravam sa, už sa predvádzajú, buď robia zle, alebo šaškujú.

slavomira236
13. mar 2023

Moja sa tiez rada predvadza robi srandicky mysli ze je zaujimava dokazuje stale viac a nakoniec to skonci revom

autor
13. mar 2023

Tak mi odlahlo dakujem mamicky tak je to „predvadzanie sa“ to som rada 😅 ozaj som si myslela kde som chybu spravila🙈

autor
13. mar 2023

@tosomja 🙈🤣

autor
13. mar 2023

@slavomira236 uj😓😓

ivangeline
13. mar 2023

Pozornost.

otazka1
13. mar 2023
zabka79
13. mar 2023

Syn sa choval rovnako. V skolke su jasne pravidla tam sa musi posluchat ziadne diskusie. Doma to tak nemal takze bol neprijemny rozkazoval vyplakaval vydieral....brala som ako vypustenie pary ako pises

autor
13. mar 2023

@zabka79 ☺️☺️