Štvormesačný chce len cumeľ na fľašu miesto cumlíka

anchela2929
11. sep 2021

Mám 4-mesačného syna ktorý odmieta cumlíky- dala som mu asymetrický, symetrický a okrúhly. Žiaden nechce len chce cucať cumeľ ktorý má na fľaše.
Používame fľašu Dr.Brow a Loví. Neviete mi náhodou poradiť cumeľ ktorý by bol veľmi podobný týmto cumlov na fľaše? Ide o to že on keď žiaden cumlík nemá budí sa v nocí aj každú hodinu keď mu dám cumeľ z fľaše pocuca a znova zaspí, keď mu dám cumlík on to spozná a zobudí sa. Vyslovene si žiada cumeľ na fľašu cucať. Stretli ste sa s tým?
To som len včera prišla na to a nechcem mu dávať cumeľ z fľaše aby necucal vzduch preto potrebujem taký cumlík.
Ďakujem.

marzuz89
11. sep 2021

@anchela2929 urcite ti zaspinkava na flaske, ze? To je cely problem 🙂 nevie si sam spojit spankove cykly, je nauceny ze mu pomoze naspat zaspat flaska s mliekom. Zacni tym, ze ho nakrmis mimo postielky, po dopiti mliecka ho "pomrvis", pomojkas, jendoducho aby sa na pol ocka prebral, a az potom ulozit spinkat. Kym bude mat spojene zaspavanie s flaskovym cumlom v puse, bude ti toto robit stale 😉

anchela2929
autor
11. sep 2021

@marzuz89 áno zaspáva pri fľaši

marianarem
11. sep 2021

@anchela2929 Nevyraba vyrobca flias aj cumle? My sme mali flase MAM a tiez som zistila, ze sa ukludni cucanim cumla z flase. Tak som dovtedajsie nie az tak oblubene cumliky vymenila za MAM a hned ich prijal. Potom po case uz prijimal uplne hocijaky cumlik.

haley7897
11. sep 2021

@anchela2929 neviem aký tvar majú značky ktoré si spomínala a ci by bol tvar aspoň podobný, ale pamätám si, že tomme tippee mal niečo také...
https://www.ocado.com/products/tommee-tippee-br...
Možno majú aj iné značky 🤷🏻‍♀️

lucijalucy
11. sep 2021

Mali sme ten istý problém. Mali sme fľaše Dr brown's 🙂 A majú tej značky aj detský cumlík v identickom tvare ako je cumel na fľaši. Ale my sme používali tie fľaše s malým cumlom, nie tie široké.

anchela2929
autor
11. sep 2021

@lucijalucy ďakujem pekné netušila som že výrobca má presne také cumlíky.
Môžeš mi prosím ťa napísať názov cumlíka ktorého sté používali? Výrobca Dr. Browns má veľmi veľa a netuším ktorý je ten identický fľaši.
Ďakujem

lucijalucy
11. sep 2021

@anchela2929 sú dva druhy fliaš a teda cumlov na fľaši, my sme mali úzke, takže tento cumlík:
https://www.adc.sk/databazy/produkty/detail/dr-...

Je tam aj napísané že majú rovnaký tvar ako cumle na fľaši.

nelca0510
11. sep 2021

@anchela2929 ak máte fľašu Loví tak ma aj také cumlíky. Má ich moje dieťa,fľašu ale nie,kojim.

anchela2929
autor
13. sep 2021

@nelca0510 máme cumlík loví ale je okrúhly neviem či majú aj identický tvár fľaši ale už sme objednali cumlík značky dr. Browns ako mi vyššie radili 🙂🙂