Syn neznáša kočík. Ako riešiť leto?

13. apr 2023

Ahojte, zaujmaju ma vase skusenosti..syn mi nikdy nemal rad kocik, nosim ho teda v nosici..myslela som ze to sportova cast kocika vyriesi, ale nevyriesila, stale sa nechce vozit..
V lete bude mat rok, ci bude chodit netusim, momentalne ma 9m a stavia sa pri nabytku, robi pri nabytku prve kroky..
Nosenie mi nevadi, celkom si aj uzivam ze je pri mne, ale neviem si predstavit leto, horucavu a este jeho na sebe..chystame sa aj na dovolenku a vobec neviem, ci sa to bez kocika da prezit..
On je velmi aktivne dieta, cely den sa nezastavi, najradsej by robil 5 veci naraz a myslim ze preto neobsedi ani v kociku..

Ak sa tu najdu maminy s podobnym typom deti, prosim podelte sa o skusenosti, co robit aby som leto prezila v zdravi😀

denden77
13. apr 2023

kamoska si kupila daco taketo a spokojna 🤷‍♀️😊

whatever1
13. apr 2023

Skusala si sportovu cast otocit v oboch smeroch jazdy?

mousegirl
13. apr 2023

Môj neznášal kočík, nosič aj auto 🤣 bolo to na zbláznenie… na dovolenku sme kúpili golfac, ten čuduj sa svete počas dovolenky na presuny toleroval( zmena prostredia? netuším). Vyslobodenie prišlo keď začal chodiť. Držím palce

janett_332
13. apr 2023

@whatever1 nam toto ale fakt ze realne pomohlo. v kociku absolutne nechcela byt, otocila som a hotovo :D ma lepsi vyhlad, to jej asi staci alebo ja neviem. nevidim do jej hlavky :D

stvura
13. apr 2023

Moj najstarsi syn bol uplne proti kociku, chodil ako 10,5m, na odrazadle fical v 14m...tiez som sa velmi bala dovolenky ale kupodivu to v tom uplne najlahsom golfaci zvladol pri mori a na SK sme ho dokonca vytiahli na Rysy s muzom na striedacku - tam si potom uz na chate pochodil....ten bajk na tlacenie co ti niekto dal ako prvy je velmi zly - zla manipulacia, tazky, nepohodlny pre dieta. Ono to vyzera fajne, ale otras, hrkotajuci kus plastu. Neboj, das to, len skutocne planuj minimalisticky, uplne kratucke veci aby ste neboli v strese ani ty ani dieta.

fiafia
13. apr 2023

Moja dcéra od roku nebola vonku v kočíku, neznášala len pohľad naň.rada sa však vozila v trojkolke

jaga18
13. apr 2023

My sme to riešili takto, v auticku bol spokojný, no extra praktické to nebolo, ale ráno zbehnúť do obchodu, večer na prechadzku to bolo fajn, aj na dovolenkách. Len na spánok a počas horúčavy na priamom slnku to teda dobré nebolo.

luxus10
13. apr 2023

deti neznasaju sportovy kocik, len ak je z nejakeho dovodu nepohodlny-napr. sport. casti z 3komb. -vacsina ma sedaciu cast nasmerovanu mierne dole a deti sa na tom smykaju, su mrzute...nechcu v nom sediet...treba ist do nejakej predajne kocikov, posadit dieta do viacerych modelov, a podla toho sa zariadit...urcite najdete vhodny model, treba mu tam dat nejaku podlozku, hracky, a ono si to dieta urcite oblubi...a lah by mal ist do uplneho lahu, strieska by mohla byt odni matelna-kvoli vetraniu v lete-aby sa dala nadvihnut cast striesky, aby sa tam dieta neuvarilo...atd

tosomja
13. apr 2023

Moja dcéra nemá rada kočík. Ale na dlhé trasy sa sama pýta sadnúť. Treba nechať behať, kým vládze a žiaden nosič nedať na výber. 🫢 Ešte bude rád že môže oddýchnuť v kočíku. Brala by som len nejaký malý golfový čo sa dá dať do ľahu.

misinka0611
13. apr 2023

Poznám to. Na rukach dieťa a kočík tlačim pred sebou, tak som ho predala. Tip nemám, nechcela som kupovať trojkolku a riskovať že zas ďalšia vec nevyužitá a budem predávať so stratou. Nosila sa na rukach, rozložila som deku a sedela na nej a hrala sa. Tlacila som čas aby začala chodiť, potom chodiť na odrazadle. Už chodí aj na odrazadle aj na kolobezke, aj peši, ale stále je aj na rukách 😀

luxus10
13. apr 2023

pocujte dievcata, ja som mala cam cortinu, hej , je to velky kocik, ale ten komfort...maly donho sadol 5 mes. , popozeral kocik aj dookola a hodil usmev 3 lomeno 4, a spat chcel cez den len v nom a za jazdy, a ani za svateho von z kocika...on si to uzival...mali sme este iny model, a ten som predala prave takejto mamine s takymto problemom, uz boli z toho zufali, ked posadila dieta do tohoto, popozeralo, a zostalo sediet, chytilo sa madla a bolo vyriesene....potom som ich aj parkrat stretla, dieta sedelo stale v kociku...🙂

sakaca
14. apr 2023

Moja menšia je aprilova. Odnosila som komplet cele leto neznášala kočík. Sú aj nosiče vyrobené z iných materiálov, ktoré sú priedusnejsie. Napr Rischino s tenclom

banalu
14. apr 2023

Trvalo mi 3 mesiace, kym som ju naucila naspat na kocik. Z nosica do kocika - nespokojnost - nosic - kocik - nespokojnost - nosic - kocik a tak dookola. A postupne pomalicky vydrzala v kociku dlhsie a dlhsie. Ale teda leto s nosicom som si nevedela predstavit + nosenie pre mna bola nutnost, nie radost, a tak som trpezlivo skusala.