Uprednostnenie svojho dieťaťa pred druhým

alexinka33
24. máj 2016

Ahojte baby, mam výčitky svedomia, kolegynkunej sestre som sľúbila, ze pre jej malého skratom nohavice, no ona skôr ako poobede nemohla prísť, no akurát v tom čase mal moj maly zápas mimo nášho mesta a tréner ma poprosil aby som nejaké deti samozrejme aj môjho odviezla. Sestre som teda povedala ze jej to urobím na další deň, no ona uz ma zase iné vybavovačky, ze si to dá inde spraviť, mne je to teraz tak ľúto, chcela som jej to zadarmo, ako by ste sa zachovali vy?

elviku11
24. máj 2016

Zachovala by som sa tak isto ako ty. Veď skrátiť nohavice sa dajú kedykoľvek, ale zápas je v presne stanovený čas, to sa nedá posunúť.
A keď si to dá sestra urobiť inde, tak zrejme má možnosť niekde to dať skrátiť. Nerobila by som z toho vedu... Chcela si pomôcť, ale nevyšlo to. Pomôžeš nabudúce 🙂

henikav
24. máj 2016

Ze si nad tym vobec lames hlavu 😉

sissy27
24. máj 2016

@alexinka33 ty si bola ochotná jej poskytnúť službu, ktorú potrebovala a ešte aj zdarma - takže ona by sa ti mala prispôsobiť časovo... ak sa nedá, tak sa nedá, holt bude si to musieť zariadiť inak... mimochodom, ak si to dá spraviť krajčírke za peniaze, tiež sa bude musieť prispôsobiť jej termínom a ďalším klientom, takže nemáš čo riešiť...

pribinak
24. máj 2016

Hod to za hlavu, je to prkotina. Da si to za par EUR spravit inde. Nic sa nedeje.

alexinka33
autor
24. máj 2016

No veď práve, ja som tiež krajčírka a normálne beriem peniaze, ale za to ze som nemohla ostať dlhšie som jej to chcela dať zdarma, ona sa na mna spoliehala, preto ma to mrzí, mne ide skôr o reklamu a nechcem aby sa o mne náhodou hovorilo ze som nespolahliva. Ale na druhej strane, keby som odmietla zaviesť chalanov na zápas tiež by ma to trápilo.

seahorse27
24. máj 2016

Neries...ty si to chcela urobit ako laskavost zadarmo, takze ona sa ti mala prisposobit, nie ty jej.

anjeli_k
24. máj 2016

Ahoj, je to urcite neprijemna situacia, ja nemam rada take situacie, lebo vzdy sa snazim dodrzat slovo, ale ked sa neda, tak sa proste neda.mas jednoducho nedkladnu povinnost voci svojmu synovi a ten by mal byt predsa vzdy na prvom mieste☺

tova
25. máj 2016

@alexinka33 vozis cudzie deti na zapas? suhlasia s tym rodicia? co ak sa stane nehoda a si za ne zodpovedna. oko ini rodica vedia ze mas vodicak, spolahlive auto , nepila si?

parker36
25. máj 2016

@tova tu sa neriesi odvoz deti...

misel0806
25. máj 2016

Clovek nema sto ruk. Niekedy sa neda vsetko naraz spravit. Nemusela ti hnes dat kosom. Tiez jej to nevyhovovalo skor. Takze ste si kvit.. Sluzbu chce ona tak sa musi podla toho aj zariadit😊

alexinka33
autor
25. máj 2016

@tova jasne ze mam vodicak a ja nepijem a na odvoz sa striedame

tova
25. máj 2016

@alexinka33 ked je to medzi rodicmi ze sa dohodnete a navzajom si doverujete ok. Ale by ma nahnevalo ak by som zapisala deti na futbal a organizacia by mala zabezpecit bezpecny odvoz s poistkou, a takto by rozvazali deti rodicia.

silaviat
25. máj 2016

@tova omg ona o voze ty o koze..co riesis jej vodicak??? sak sprepacenim hovno vies ako sa dohodli rodicia a ani sa na to nepyta,,tak naco sa series do dacoho do coho ta nic nieje??? to fakt uz zenske musia vrtat v kazdom h.ne ... mas strasne nudny zivot al si moc zvedava kazdopadne ani jedno ti zrejme neprospieva,,,
@alexinka33 nahradny termin si jej dala ana nemohla ,,, easy nasla si ineho ..pochybujem ze sa s tym trapi ,, hod to za hlavu deti su prednejsie ako robota,,, ja by som uprdnostnila tiez moju dceru pred cokolvek inym