Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Spontánny potrat v 15. týždni

veronika141
8. máj 2016

ahojte kočky,tak ja som bola u svojho gyndiaka na genetike. niečo sa mu pri babatku nezdalo tak ma poslal do žiliny na sono tam mi povedali že je tovporiadku že sa nemám bať.mala som prísť o dva týždne .ked som prišla tak mi povedali že babtko je mrtve..stalo sa vám užniečo podobne ? máte vyčitky svedomia ..alebo niečo podobne..mna to denno denne zožiera že zato možem ja že som pre babtko mohla spraviť viac..že som mohla tomu zabraniť

misaelka
8. máj 2016

@veronika141 je mi to luto... ak babatko odislo takto neskoro je pravdepodobne ze bolo chore a nic co by si mohla urobit by ho nezachranilo ☹ je mi to luto, sucitim s tebou... 😔 😔 😔

charity
8. máj 2016

@veronika141 Ahoj, pocity viny po takej strate su normalne, ale aj zbytocne. Verim, ze si urobila pre babo maximum, neopijala sa... Aj keby na sone dva tyzdne pred tym zistili, ze babu nieco je, nevedeli by ho "opravit", zoperovat. Priroda si poradila s inakostou bába sama, bohuzial. Urobila si vsetko, co si vramci svojich vedomosti dokazala. Ale nie si Boh... Drz sa.

michala.s
8. máj 2016

@veronika141 ja som potratila v 14tt, samozrejme, ze som si vycitala. Potom mi manzel povedal velmi mudru pravdu. Priroda si spravila poriadok. Myslela som si vtedy, ze je to najvacsia bolest na svete. Neboj preboli, cas rany zahoji, pride dalsie tehotenstvo a zazijete radost v zivote. Ja som ostala tehu potom hned ako sme si povedali, ze chceme.

sarase
8. máj 2016

ty si to v rukach nemala..to je v rukach bozich kazdy zivot na tomto svete.. treba sa zmierit s volou bozou a verit ze ti dopraje zdrave babatko..drzim ti palce

veronika141
autor
8. máj 2016

baby dakujem.doktor vám kedy dovolil pracovať na babtku ?a prvy sex kedy ..mne v nemocnici nič nepovedali a chcem aspon pribežne vedieť skorsie ako pojdem ku gynekologovi..a neviete prosím vas čo ma u neho čaká ? inak na druhý den ako som prišla z nemocnice začala som hned krvácať je to normálne ?

vydrnik
8. máj 2016

@veronika141 ja som celkom 3x prisla o babo,2x ked som bola este mlada,avzdy mi povedali ze po samovolnem potratu aspon pockat pol roka,

anakristina
9. máj 2016

@veronika141 staci pockat 3mesiace

petrahanka
9. máj 2016

Ja som mala zamlknuty potrat v 12tt. Babatku prestalo bit srdiecko asi v 8 tt. Kedze poradne su kazde 4 tyzdne nic som netusila az som dostala strasne krce a zacala som krvacat a na pohotovosti mi povedali ze babo zodpovedalo 8tt. Prebiehal potrat ale museli ma vycistit kedze to uz bolo pokrocilejsie stadium.ked nieje kyret tak staci pockat jednu menstruaciu a ked sa maternica cisti tak sa nasilu otvara krcok maternice tympadom je oslabeny a treba pockat aspon 3 mesiace so snazenim aby sa krcok zahojil. Aby drzal pokope nasledujuce tehu.nieje nic horsie ako sa v strede tehu zacat otvarat a predcasne porodit.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli