Uspávanie

tinesbazar
23. jan 2022

Poraďte mi prosím 🙏 malíčku som uspavala stále na rukách. No z ničoho nič sa jej to prestalo páčiť a pred každým spánkom ako som ju vzala na ruky začala revat doslova revat. Tak sme skúsili zaspávanie na posteli že jej iba podám cumel a takto sa dokázala uspať sama. Dokonca aj večer v postieľke zaspala sama. Ibaže to trvalo iba pár dní !!!! A teraz je to tu zas. Vidím že je unavena dám jej cumel ale nechce ho. Upokojí ju iba voda alebo čaj. A znova začne rev. Cumel vypluva. Musím ju vziať na ruky a upokojiť. Položím a zas rev. 😭 Ja už nevládzem. Prosím ako ju mám nauzit aby zaspavala sama. Nemôžem počúvať ako plače,až sa zakuckava. Prestáva dýchať. A dusi sa 😭 ptoom je ešte viac unavená a zas je iba zle.

ivanaempe
23. jan 2022

kolko má? ja by som vyskúšala nosič

tinesbazar
autor
23. jan 2022

@ivanaempe beží 3 mesiac

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivanaempe
23. jan 2022

@tinesbazar také male babatko sa naozaj meni každý deň.. mne začal zaspavať malý na posteli až v 11 m, dovtedy sme vystriedali ruky, fitloptu, hladkanie (aj tak zaspaval) a nosič.. chce to trpezlivosť a určite nájdeš ten správny spôsob ako jej znovu pomôžeš a nebude tak plačkať. držím palce

tinesbazar
autor
23. jan 2022

@beata_k nepomáha. Tak lezime aj vyše hodiny podávam jej ten cumel hladkam ju. No všeličo a nič iba plač. Bruško ju neboli, zúbky nevidno aby išli , aj skroo je to ešte podľa mňa. No neviem 😭 tak som sa tešila tých pár dní a ako zákon schvalnosti

tinesbazar
autor
23. jan 2022

@ivanaempe snáď,pretože ten plač je nenormálny. Ona inak vôbec neplakala doteraz. Keď zaplakala vedeli sme že niečo nie je v poriadku. A zrazu plače vkuse

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
23. jan 2022

@tinesbazar môžu to byť už zúbky, tiež sme to takto mali, trojmesačné malo dva zuby

diamond007
23. jan 2022

@tinesbazar skús pustiť biely šum na YouTube, mňa to veľmi prekvapilo. Mala bola unavená, zatvorené oči a len sa točila a nevedela zaspať. Pustila som a spala o 20sekund.

diamond007
23. jan 2022

@tinesbazar prípadne opäť ruky, fitlopta, ja uspavam v nosiči keď je zle už moc, učím ju pár dní tapkat po zadočku alebo hladkať... Ale tak sa im ťažko zaspáva popravde na posteli. Na rukách je zvedavá, skús si dať mikinu rozopnutu a schovať jej hlávku

vevulik18
23. jan 2022

@tinesbazar ahoj, naša mala zaspáva s cumlom a s plienkou v ruke a stále jej to vyhovuje 🙂

ivangeline
24. jan 2022

Chodte von. 🙂 V kociari alebo v nosici.

jackie_1992
26. jan 2022

@tinesbazar cavko 😊 my to iste. Filip od narodenia zaspal v zavinovacke na rukach, poloziki sme ho a spal. V porodnici mal cumel ale ked objavil cici cumel bol pase. Asi od dvoch mesiacov zaspava len v lahu pri kojeni. A tak to ma aj svagrina aj kamoska co maju babatka. Kojis?