Uspávanie na prsníku

martinatib
8. mar 2023

Ahojte, ako ste uspavali deti po odstavení od kojenia? 😊

zooeynka
8. mar 2023

@martinatib tazko

ajka0207
8. mar 2023

@martinatib v akom veku?

martinatib
autor
8. mar 2023

@zooeynka 😂😂 .. s tym rátam ale myslím akým spôsobom 🫢

martinatib
autor
8. mar 2023

@ajka0207 my mame zatiaľ 9 mesiacov ešte nemám v pláne odstaviť ale do budúcna aby som sa pripravila .. napríklad ročne dieta

ajka0207
8. mar 2023

@martinatib aha, to naše mali cez dva roky a držala som ich za ruku. Ale aj ročne si isto zvykne, len bude zaspávať dlhšie (možno).

ankare
8. mar 2023

@martinatib môj ma 2apol a neplánujem ho ešte odstaviť aj kvôli tomu, že spáva na obed. Podľa mňa by už aj prestal spat,keby sa nedojci.

martinatib
autor
8. mar 2023

@ajka0207 na dlhé uspavanie som zvyknutá býva aj hodinu na prse kým sa úplne ukludni

maryetta
8. mar 2023

Moj najmensi mal cca 1,5 roka. Zaspaval tak ze som ho drzala za ruku.
Par dni nato som ho dala do postielky. Povedala ze sa vycikam a pridem. Kym som dosla do obyvacky. Zapla detsku kamerku uz aj spal 😂
Ale zase starsie deti fakt do cca roka na rukach/prsnik. Potom si stacilo k nim lahnut. Od cca 2rokov spali sami.

sejbipi
8. mar 2023

Odstavila som v 1,5r. Pár dní som mu vravela, že mám “bobo, au” že mliečko mizne. Jeden deň som sa rozhodla s tým uťať. Najskôr na obedný spánok a pár dni nato aj na nočný. Týždeň protestoval, mrnčal- nasilu ale prijal to super. Žiadne extrémne plače a nútenia. Vymenili sme to za držanie sa za ručičky, alebo zaspi pri mne a preložíme do postieľky.

sakaca
14. mar 2023

@martinatib v nosiči mala som Rischino Flexible