Veľa plaču 2,5-mesačného

14. máj 2023

Ahojte. Môj syn 2,5mesačný , už od narodenia stále plače. Je plne kojený, priberá pekne, pocikané a pokakané plienky sú habadej. Už vážne neviem čo mám robiť. Viem ho upokojiť iba keď si ho dám na prso. Zvykne sa napapať, zaspí a niekedy SŠ zobúdza už s plačom. Pri hraní vydrží max 15-20minut a zas plač. Nie je deň, keď neplačem s ním. Už nevládzem. Čo mozem robiť zle, ze toľkoto plače ?? 😥😥😥😥😥😥

monika19852
14. máj 2023

Nič nerobis zle. Všetko robíš najlepšie, ako vieš. Ja mám tiež doma riadne uplakané bábätko. Už od narodenia. Nepomáha nič, iba si ju pritulit a občas to pomôže, občas nie. Bude mať 10 mesiacov a stále čakám, kedy sa to zlepší 😂😂

blaazi
14. máj 2023

Ahoj.. je to len obdobie. Aj keď ťažké. Skús nosič a nájsť polohu, kde by mohol byť prisatý na prsníku alebo ak môžeš oddychuj poležiačky s malým. Niektoré deti potrebujú cítiť maminku, vtedy sú spokojné.

liliana8
14. máj 2023

Ak to nie zdravotneho razu (napr. alergia na bielkovinu kravskeho mlieka-mlieko z tvojej stravy prechadza do materskeho mlieka) alebo pretrvavajuce blokady z porodu (vid kidd syndrom), moze to byt aj povahou dietatka (existuju takzvane "narocne deti", ktore su drazdivejsie). U niektorych sa to zlepsi po prvych 3 mesiacoch, niektori mali zmenu k lepsiemu,ked babo zacalo chodit.Chce to vela oddychu aj pre teba,lebo mat babatko,ktore vela place je narocne.Ak ti ma kto pomoct,pokocikovat,dobijaj vtedy baterky (spi,rob,co mas rada),aby si aj ty vladala🍀