Záchvaty plaču po obedňajšom spánku

janulienka181
29. mar 2016

Prosím poraďte mi,mám 17 mesačného syna,cez deň spinkáme len raz okolo obeda a posledný týždeň vždy keď sa prebudí ,tak so záchvatom plaču.Idú mu aj zúbky,stoličky a viac naraz,myslela som,či to nemože byť tým,ale plač len po obedňajšom spánku???Inak je celý deň úplne ok...máte niekto takúto skúsenosť?

agnes9
29. mar 2016
Používateľ agnes9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od agnes9.

@janulienka181 tak to je zaujimave ze vzdy iba na obed

alexandra206
29. mar 2016

ahoj presne toto mala moja dcera zrusili sme poobedny spanok bo spala hodinku a dalsie dve revala takze nespime poobede rano vstavame okolo pol6 6 a vecer chodime spaval o pol6-6

ellca123
29. mar 2016

aj my sme to mali v 2r.sme skoncili s poobednajsim spankom koli revu/to nebol plač/ po zobudeni
vecer isla spat skor

janulienka181
autor
29. mar 2016

Skušali sme ho nedať spať,ale nevydrží do večera byť hore,zaspi mi potom okolo piatej...a viete z čoho ten ich plač bol???

katka1981
29. mar 2016

@janulienka181, asi sa zle zobudi, nasa sa budila s revom ci rano, ci poobede a bolo to stale minimalne do 3 rokov. Moze to byt u vas zubkami.

janulienka181
autor
29. mar 2016

@agnes9 aj pre mňa je to také nepochopiteľné....

janulienka181
autor
29. mar 2016

Aj tak ďakujem za rady, a som rada že to tak nie je len u nás😊

matusik24
29. mar 2016

aj mi to máme a má 3 roky a tiež si neviem vysvetliť z čoho to je, ale on je síce dosť uplakaný

0silvia0
29. mar 2016

@janulienka181 aj ja som mala tento problém so synom. Nepomáhalo nič, ani kolísanie, ani rozprávanie, spievanie, nič, nič. Až raz som ho zo zúfalstva posadila pred telku, kde som mala na videu nahraté detské pesničky. Pozeral, reval, pozeral, reval menej až sa úplne prebral a prestal plakať. Dodnes neviem, čo to malo znamenať, mne to pripadalo akoby sa nevedel prebrať do reality zo spánku. Ale časom, keď sme zrušili poobedný spánok ustalo aj revanie samozrejme.

rora
29. mar 2016

dcera to mavala tiez,a cim dlhsi mala poobedny spanok tym bol hroznejsi rev, tak som ju nenechavala spat dlho, po hodine som zacala robit mierny ruch aby sa zobudila a bolo to lepsie

janulienka181
autor
29. mar 2016

Takže si na to asi len treba zvyknuť a prejde to keď zrušíme spánok...ale nemusím si z toho robiť ťažkú hlavu že by bol vážne chorý alebo bolo niečo v neporiadku,či áno?Cítim sa lepšie keď viem,že nie sme jediný.Lebo aj všetci v rodine sa čudujú keď to zažijú ak sú náhodou práve u nás,že také ešte nevideli...

janulienka181
autor
29. mar 2016

A ja sa cítim ako zlá matka😢

alexandra206
29. mar 2016

@janulienka181 nemas sa preco citis ako zla matka vobec nic na tom neni chodime vecer skorej spat a je klud

janulienka181
autor
29. mar 2016

@0silvia0 niekedy mi to tiež pripadá tak,s tou realitou...my ho väčšinou aj ukluďnujeme pri telke alebo pesničkach typu fíha tralala😊

kathrin6
29. mar 2016

@janulienka181 aj moj syncek to maval,ale spanok sme nezrusili a pospi si poobede este dodnes. Ako to prislo tak to aj odislo a netusim z coho to bolo.mal vtedy cca dva roky

janulienka181
autor
29. mar 2016

@alexandra206 ďakujem....a koľko má dcérka?mne sa zdá na našho skoro aby sme mu zrušili spánok,ale možno zachvíľu aj to bude,spinkáva tak hoďku

janulienka181
autor
29. mar 2016

@kathrin6 asi budem dúfať v to,že aj u nás to tak nejak časom prejde...

alexandra206
29. mar 2016

@janulienka181 mi mame uz 3 roky od cca 2ch sme bez spánku poobedňajšieho..na zaciatku skym si zvikla tak obcas zaspala aj o 4tej alebo aj buse alebo vonku hodcike ale potom uz v pohode auz sme si zvikli rano o pol6-6 vstavat a vecer pol6-6 spinkat

janulienka181
autor
29. mar 2016

Chcem vam ale všetkým veľmi poďakovať,píšem sem takto v podstate prvý krát a nečakala som,že tu budú také zlaté babeny,ktoré budu ochotné takto poradiť niekomu cudziemu...moc moc ďakujem!!!

janulienka181
autor
29. mar 2016

@alexandra206 veď to,že on je ešte v tom štádiu,že mi zaspí hocikde keď to na ňho príde😊nejak to hádam zvládneme a časom to prejde

alexandra206
29. mar 2016

@janulienka181 asi len vydrzat nic ine nepomoze

gaja78
29. mar 2016

@janulienka181 nie je dovod citit sa ako zla matka. Nas maly to tiez maval, uz ma 3,5r a obcas sa takto zobudi. Uz ho ignorujeme, neprihovarame sa, lebo to ho este viac hecovalo, za chvilu prestane a je na nepoznanie. Ale nebolo mi vsetko jedno zo zaciatku, neboj sa, zvyknes si aj ty 🙂

jessie222
31. mar 2016

Ahoj, my sme mali to iste, podla mna je to kvoli tomu prechodu z tvrdeho spanku do zo udenia sa, nerus mu spanok, ten potrebuje, ono to prejde, najdi nieco cim ho zabavis a odvedies pozornost od revu, nam tiez nepomahalo cicikat, u nas t9 bolo jedlo alebo fiha tralala