Zaspávanie štvormesačného bábätka na prsníku

martina1122
3. jan 2017

Moje stvormesacne babatko nezaspi nijako iba na prsniku. Skusala som vselico, dudlik v ziadnom pripade, hladkanie, spievanie. Place az kym jej nedam prsnik. Nejake rady, skusenosti..? Dakujem

tyelde
3. jan 2017

Moja podobne, ale občas musí uspať chlap tak od neho som odpozorovala, že jej drží cumlík v ústach, má ju silno privinutú k hrudi (v polohe ako by som ju mala ja na prsiach) a monotónne ju kolíše... Trvá to dlhšie, ale funguje, aspoň u nás

eliskapa
3. jan 2017

A preco ti vadi ze zaspava na prsniku? - nie v zlom, len sa pytam 😉

nadika
3. jan 2017

Moja mala ma 19 mesiacov a zaspava na prsniku. Niekedy je to narocne ale za chvilku to uz bude za nami, treba si vychutnavat blizkost, dokym sa bude dat. Cumel ani flasu nikdy nemala, na ukludnenie je tu predsa mamina ;)

lienka182
3. jan 2017

@martina1122 aj moja malicka zaspava iba na prsniku... A cez den dokonca ked jej ho vezmem tak sa hned prebudi... Bez cicusky zaspi v nosici, v kociku alebo na mne, pri mne ked jej drzim rucku... Iba v noci spinka v postielke 😊

dzabena
3. jan 2017

Vies co, ja som na zaciatku si povedala, ze moje nebude zaspavat na prsniku, ale prax je taka ze ma 11mesiacov a zaspava tak doteraz. resp uz tak ze sa napapa, dam mu dudusu a prituli sa ku mne a spi. Pre tvoje vlastne dobro s tym nebojuj, lebo to bude horsie. Budes na nervy aj ty aj babo. Je to fakt najjednoduchsia forma ako uspis dieta a mas pokoj 🙂 Mne akutalne trva cca 10-15 min kym ho uspim a mam frei. Je to myslim lepsie ako sa tam hodinu trapit inymi praktikami alebo nehat dieta vyrevat.

danette
3. jan 2017

Môj bude mať v máji 3 roky a zaspáva iba takto ;)

didamt
3. jan 2017

Je to pre dieťa veľmi prirodzené a príjemné. My sme takto zaspávali 23 mesiacov a veľmi som sa bála okamihu ako budem dieťa uspávať bez toho. Je to bezstarostné a na istotu. Mnohé žienky čo by za to dali keby sa vedelo dieťatko takto uspať. Nebojuj s tým, je to úplne normálna vec.

Ak Ti to nevadí, nerieš čo nepali. 🙂 je to pohodlné, rýchle, praktické, tak čo? Lepšie ako drgat kočíkom, postieľku, ci cupkat po byte v náručí s dieťaťom. Môj má 8 . a práve takto zaspal. Inak zaspí iba s niekým iným v kočíku, mňa keď vidí chce to svoje a aj v nosiči, vonku, v kostole, v obchode... Keď chce spať tak s prsom v puse a je hneď pokoj 👶

sykorkauhliarka
3. jan 2017

vyhutnavaj si to pokial sa to samo nezmeni ...my sme akurat tak snivali o zaspavani na prse...mam aspon svalnate nohy...teraz ked ma 10 mesiacov sme za to vdacni ze konecne

martina1122
autor
4. jan 2017

Asi mate pravdu. Mozno som len mala strach ako zaspi ak niekam ppjdeme. Ci sa to vobec nejako zmeni. Niekedy som unavema z dvojhodonoveho uspavania na prsniku, nemam cas na partnera lebo väčšinou zaspim s dcerou. Ale zas na druhej strane je to lepsie ozaj ako hojdamie nosenie na rukach a nekonecny kolotoč 🙂

stastnablcha
4. jan 2017

radu nie.. len pochopenie, lebo u nas to trvalo cca do roka... ale zivaj si to, bude ti to chybat ked to skonci 🙂

stastnablcha
24. jan 2017

@martina1122 inak, teraz toto babo nekojim a musim povedat ze mi chyba to ked zaspinkavala mala na prsniku. teraz jej dam flasu, na tej totalen fici, som rada ze amilk jej chuti, ale ked sa na to spetne pozeram, strasne mi to chyba :(