Zháňam šaty pre cca 15cm bábiky

styrizuby
20. jan 2021

Ahojte, nemate prosim satky, ktore vase deticky uz nepouzivaju pre babiky cca 15cm. Moje male sa teraz hraju len s takymi a chcu ich furt prezliekat, ale saty na take babiky nikde neviem najst. Dakujem velmi pekne.

lucik194
20. jan 2021

@styrizuby priblizne 15cm su polly pocket babiky, pozri to oblecenie, mladsia dostala na vianoce celu sadu

jajka71
20. jan 2021

Osobnu skúsenosť nemám ale na sashe sú žienky, ktoré vyrábajú šaty pre bábiky ako napríklad https://www.sashe.sk/TrishaFate

Tam si viete nájsť celé sady, keď to chýbalo Neteram tak som to nevedela ešte v takom množstve nájsť teraz je v takom veku dcérka, ale ona fičí na iných zalezitostiach

styrizuby
autor
21. jan 2021

@jajka71
@lucik194
dakujem velmi pekne dievcata, ja by som potrebovala na taketo, Barbie ju uz moc velke. Ale super moznosti ste uviedli.:-*

styrizuby
autor
21. jan 2021

To su take disney princess babiky ako male akoze, 15cm maju. A kocky su teraz na to namotane, chceli by prezliekat, klasika, skoda, ze sa nenamotali na tie klasicke ako barbie alebo baby born, tam je viacej moznosti.🙂

lucik194
21. jan 2021

@styrizuby tak tieto su tucnejsie ako polly pocket, to oblecenie nedaju

lucik194
21. jan 2021

toto su polly pocket

lucik194
21. jan 2021

este ma napadlo ked som videla tvoj obrazok pozri babika evi (eva) ta je taka velka, mladsia ku ma niekolko kusov, je tucnejsia, je k nej tiez prislusenstvo,

jajka71
21. jan 2021

@styrizuby ved napíš tým co šiju pre bábiky, isto tie co šiť tieto veci vedia usiju na zákazku aj iný rozmer a budú mať ďalšiu zákaznícku základnú 🙂