Zlý spánok skoro 3-mesačného syna

editt90
20. apr 2023

Dobrý deň, syn bude mať zachvilku 3 mesiace, a dosť často sa v spánku mrvi, prehadzuje sa ako keby, dýcha rýchlejšie..trvá to skoro celú noc ale pritom stále spí.. očká má zatvorené..aj ho pretocim.. spí v perinke, perinku aj povolim aj k sebe si ho zoberiem...ale stále tak isto, je iba dojceny....čím to moze byť?

sajmonka_1216
20. apr 2023

zrejme mu len niečo vadí a je nespokojný, treba na to prísť

viestta
20. apr 2023

Skus zrusit perinku, moze mu byt velmi teplo

beata_k
20. apr 2023

@editt90 Skus pozriet spankovu regresiu v 3-4 mesiaci.

sasanka605
20. apr 2023

Moja ma tenkú perinku, z tych moderných zavinovačiek a velmi jej vyhovuje, skus zmeniť alebo by mu mozno stačilo bez spat. Ked sa nevie dieťa vyprdiet tak sa tiez tak prehadzuje. Cez den ti spáva ako? Mojej napr vadí vitamín D ked jej dam vecer a nesadli jej ani probiotiká. Skus odsledovať ak nieco zmeníš pred večerným spánkom ci to nebude lepsie.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
editt90
autor
20. apr 2023

@sasanka605 cez deň vselijak, ale ako to mam odsledovane tak podla všetkého mame koliky, takze niekedy nespí skoro vobec poobede až do vecera alebo niekedy spí celkom dobre...a tie vitamíny probiotiká a colirevy a espumisany a sabsimplex si myslím že to nepomáha

editt90
autor
20. apr 2023

@mamula20 rozmyslala som nad tým aké on ma ten moorov reflex, ruky ho este ovládajú a na to sa tiež budí keď este nema k tomu svoj deň....🥺

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucka12399
20. apr 2023

@editt90 keď bol syn maly tak sa tiež často budím ručičkami .. perinku sme nepoužívali ale na spánok som ho vždy zabalila do takej tenkej dečky a ručičky ku telu .. sú aj take ulitky či ako sa to vola .. odvtedy spal super ..

editt90
autor
20. apr 2023

@lucka12399 och...mame aj ulitku ale niekedy ho uspavame na rukách a v tej iba ulitke sa mi zle drží na rukách ..a keď nema svoj deň a má ruky stiahnuté tak sa mu to nepáči..jeduje sa na to