Zmäkčenie stolice

efinka666
8. apr 2018

Kocky prosím vás,synček ma 9 týždňov,posledné 3 týždne ma problémy so stolicou,sme na UM..
Máme biogaya,aj espumisan takže vetry má ok..dávam tiež vlockovy vývar,alebo prevarenu vodičku..
No s kakanim😣každý 2-3den ma stolicu,ale najprv tuhú(taká postlacana plastelína) aj to mu musím dopomôcť rurkou,inak by to nešlo,a potom znova naloží do plienky,ale už riedku...a toto sa opakuje už 3tyzden...

janci05
8. apr 2018

Možno mu nesedí UM. Skús zmeniť, či sa to upraví. A masíruj mu bruško a jemne pritláčaj nožičky k brušku, nech sa mu rozhýbu črievka.

masenkamedvedova
8. apr 2018

My sme mali tiež problémy mal hrozne koliky zmenili sme mlieko Nutrilon colic1 . Tiež biogaju aj espumisan na cumlík mu kvapnem sab simplex a rurka je naša kamoška

terezzap
8. apr 2018

Ahoj, my sme sa tak strasne dotrapili s tuhou stolicou..ak ti mozem poradit, daj 2 susene slivky vecer do vody a rano na lacno nech spapa take napucnene , mozes pomixovat.. zarucene pomoze ..

terezzap
8. apr 2018

ale tie slivky na zapchu..

terezzap
8. apr 2018

potom uz len skusaj probiotika, vela pit, polievocky, malo by sa to upravit

fufujara
8. apr 2018

Kupte si v lekarni prebiotickú vlakninu.

efinka666
autor
9. apr 2018

@fufujara a môžem to aj keď máme 9 týždňov? Probiotiká užívame ráno biogaya,no stolicu má ale tuhú a ťažko mu to ide ....

fufujara
10. apr 2018

Je od roka ale skusa sytat v lekarni ci bys i mohla dat pol cajovej lyzicky bijo gaju treba vysadit,lebosu tam uz probiot.v tom