Pomôžte vybrať farbu sokla k vanilkovej fasáde
K vanilkovej fasade a grafitovym zaluziam vyberame farbu sokla(chceli sme obklad, rozmysleli sme si to). Ktoru farbu by ste vybrali?
Y55? 🤔🙈🤣
Mne sa tam tá Y 55 nehodí. Skús to prehnať cez Ai či ti niečo nepadne z jej návrhov do oka.
sivá je chladný odtieň, tú čo máš na dome je teplý odtieň. Nemiešaj ich dokopy, nebude to Ok.
opýtaj sa um. int.
@anonym_autor za mňa zvoliť farbu ako žalúzie
@anonym_02afe4 tie ale vacsinou byvaju odostrete..
Podľa mňa by sa hodila svetlošedá - Y 65.
@chocolate_cake to je moja volba. Ostatok rodiny tmavsiu🙈🫤
Mne sa tam tá Y 55 nehodí. Skús to prehnať cez Ai či ti niečo nepadne z jej návrhov do oka.
@maca1984 neviem to. Pomozes? 🙏
sivá je chladný odtieň, tú čo máš na dome je teplý odtieň. Nemiešaj ich dokopy, nebude to Ok.
opýtaj sa um. int.
@anonym_860253 paci sa mi kombi vanilka/siva, len nvm, kt.odtien🫤
@anonym_02afe4 tie ale vacsinou byvaju odostrete..
@anonym_autor a? Keď budú zaklopene a farba nebude pasovať, tak to bude kričať.
@anonym_autor a? Keď budú zaklopene a farba nebude pasovať, tak to bude kričať.
@anonym_02afe4 ved su tmavosede/grafitove.bleda seda bude pasovat🙂
@anonym_autor hoď tú fotku fasády do chat gpt a nech ti urobí farebnú vizualizáciu sokla. Treba ale byť prihlásená aby ti vyhodila obrázok .
@maca1984 vobec to nepouzivam. Ak ty hej a mas cas, pomozes?
@anonym_02afe4 ved su tmavosede/grafitove.bleda seda bude pasovat🙂
@anonym_autor no, ani nie.
Šedá sa k tomu vôbec,ale vôbec nehodí.ale že vooooobec
Šedá sa k tomu vôbec,ale vôbec nehodí.ale že vooooobec
@anonym_e97a11 nevadi🙂 videla som viac takych domov a mne sa to tak paci🙂
Ai odporuca anstracit,stredno siva, béžová , hneda, piesková
Takže kľudne aj tu tvoju aj mne sa páči
@anonym_e97a11 nevadi🙂 videla som viac takych domov a mne sa to tak paci🙂
Mne to takto hodil
@anonym_autor vieš co, ja by som si dala tak ako sa mi páči 🙂 ked to nejak extra nekrici, ze by to bolo nevkusne tak by som neriešila 🙂
@anonym_autor máme takú farbu ako dala link z AI, ale my mame bledosivu fasádu.Dvojfarebne to nedávaj.Zamkova dlažba bude, alebo je akej farby?
@anonym_autor len tak narýchlo, gemini
@20erika07 prosim ta, hodis to aj s Y65? Mne to uz nechce zobrat🙈
@anonym_autor máme takú farbu ako dala link z AI, ale my mame bledosivu fasádu.Dvojfarebne to nedávaj.Zamkova dlažba bude, alebo je akej farby?
@anonym_c2e2f1 2farebne nie.to mi skusala 2farby😅😁
ten mozaikový ... sa ti nepáči?
ten mozaikový ... sa ti nepáči?
@anonym_860253 nie.pripomina mi to cintorin
@anonym_c2e2f1 2farebne nie.to mi skusala 2farby😅😁
@anonym_autor Chapem, lebo niektorí ľudia si dávajú aj dvojfarebné.Tie kamienky si určite nedavaj
@anonym_autor mne sa taka chladna kombinacia nepaci. Ale to som ja. Mne sa vobec nepacia ani tie moderne tmave antracitove okna. My sme sli do hnedej kombinacie.








@anonym_autor za mňa zvoliť farbu ako žalúzie