icon

Pomôžte vybrať farbu sokla k vanilkovej fasáde

21. jún 2026

K vanilkovej fasade a grafitovym zaluziam vyberame farbu sokla(chceli sme obklad, rozmysleli sme si to). Ktoru farbu by ste vybrali?
Y55? 🤔🙈🤣

Strana
z2
anonym_02afe4
21. jún 2026

@anonym_autor za mňa zvoliť farbu ako žalúzie

avatar
chocolate_cake
21. jún 2026

Podľa mňa by sa hodila svetlošedá - Y 65.

avatar
maca1984
21. jún 2026

Mne sa tam tá Y 55 nehodí. Skús to prehnať cez Ai či ti niečo nepadne z jej návrhov do oka.

anonym_860253
21. jún 2026

sivá je chladný odtieň, tú čo máš na dome je teplý odtieň. Nemiešaj ich dokopy, nebude to Ok.
opýtaj sa um. int.

autor
21. jún 2026
@anonym_02afe4

@anonym_autor za mňa zvoliť farbu ako žalúzie

@anonym_02afe4 tie ale vacsinou byvaju odostrete..

autor
21. jún 2026
@chocolate_cake

Podľa mňa by sa hodila svetlošedá - Y 65.

@chocolate_cake to je moja volba. Ostatok rodiny tmavsiu🙈🫤

autor
21. jún 2026
@maca1984

Mne sa tam tá Y 55 nehodí. Skús to prehnať cez Ai či ti niečo nepadne z jej návrhov do oka.

@maca1984 neviem to. Pomozes? 🙏

autor
21. jún 2026
@anonym_860253

sivá je chladný odtieň, tú čo máš na dome je teplý odtieň. Nemiešaj ich dokopy, nebude to Ok.
opýtaj sa um. int.

@anonym_860253 paci sa mi kombi vanilka/siva, len nvm, kt.odtien🫤

anonym_02afe4
21. jún 2026
@anonym_autor

@anonym_02afe4 tie ale vacsinou byvaju odostrete..

@anonym_autor a? Keď budú zaklopene a farba nebude pasovať, tak to bude kričať.

autor
21. jún 2026
@chocolate_cake

Podľa mňa by sa hodila svetlošedá - Y 65.

@chocolate_cake mame Y84

autor
21. jún 2026
@anonym_02afe4

@anonym_autor a? Keď budú zaklopene a farba nebude pasovať, tak to bude kričať.

@anonym_02afe4 ved su tmavosede/grafitove.bleda seda bude pasovat🙂

avatar
maca1984
21. jún 2026
@anonym_autor

@maca1984 neviem to. Pomozes? 🙏

@anonym_autor hoď tú fotku fasády do chat gpt a nech ti urobí farebnú vizualizáciu sokla. Treba ale byť prihlásená aby ti vyhodila obrázok .

autor
21. jún 2026
@anonym_autor

@chocolate_cake mame Y84

@anonym_autor BC2212

autor
21. jún 2026
@maca1984

@anonym_autor hoď tú fotku fasády do chat gpt a nech ti urobí farebnú vizualizáciu sokla. Treba ale byť prihlásená aby ti vyhodila obrázok .

@maca1984 vobec to nepouzivam. Ak ty hej a mas cas, pomozes?

anonym_02afe4
21. jún 2026
@anonym_autor

@anonym_02afe4 ved su tmavosede/grafitove.bleda seda bude pasovat🙂

@anonym_autor no, ani nie.

anonym_e97a11
21. jún 2026

Šedá sa k tomu vôbec,ale vôbec nehodí.ale že vooooobec

avatar
maca1984
21. jún 2026
@anonym_autor

@maca1984 vobec to nepouzivam. Ak ty hej a mas cas, pomozes?

@anonym_autor tak skús. Nie je to nič ťažké a ľahšie s tou ai " podebatíš " ty ako ja, ktorej dom to nie je.

autor
21. jún 2026
@anonym_e97a11

Šedá sa k tomu vôbec,ale vôbec nehodí.ale že vooooobec

@anonym_e97a11 nevadi🙂 videla som viac takych domov a mne sa to tak paci🙂

anonym_59069a
21. jún 2026

Ai odporuca anstracit,stredno siva, béžová , hneda, piesková
Takže kľudne aj tu tvoju aj mne sa páči

avatar
20erika07
21. jún 2026
@anonym_autor

@anonym_e97a11 nevadi🙂 videla som viac takych domov a mne sa to tak paci🙂

@anonym_autor len tak narýchlo, gemini

autor
21. jún 2026

Mne to takto hodil

avatar
20erika07
21. jún 2026
@anonym_autor

Mne to takto hodil

@anonym_autor vieš co, ja by som si dala tak ako sa mi páči 🙂 ked to nejak extra nekrici, ze by to bolo nevkusne tak by som neriešila 🙂

anonym_c2e2f1
21. jún 2026

@anonym_autor máme takú farbu ako dala link z AI, ale my mame bledosivu fasádu.Dvojfarebne to nedávaj.Zamkova dlažba bude, alebo je akej farby?

autor
21. jún 2026
@20erika07

@anonym_autor len tak narýchlo, gemini

@20erika07 prosim ta, hodis to aj s Y65? Mne to uz nechce zobrat🙈

autor
21. jún 2026
@anonym_c2e2f1

@anonym_autor máme takú farbu ako dala link z AI, ale my mame bledosivu fasádu.Dvojfarebne to nedávaj.Zamkova dlažba bude, alebo je akej farby?

@anonym_c2e2f1 2farebne nie.to mi skusala 2farby😅😁

anonym_860253
21. jún 2026

ten mozaikový ... sa ti nepáči?

autor
21. jún 2026
@anonym_860253

ten mozaikový ... sa ti nepáči?

@anonym_860253 nie.pripomina mi to cintorin

anonym_c2e2f1
21. jún 2026
@anonym_autor

@anonym_c2e2f1 2farebne nie.to mi skusala 2farby😅😁

@anonym_autor Chapem, lebo niektorí ľudia si dávajú aj dvojfarebné.Tie kamienky si určite nedavaj

avatar
simsalabim
21. jún 2026

@anonym_autor my mame k vanilkovej fasade hrdzavohnedy sokel.

avatar
euka210
21. jún 2026

@anonym_autor mne sa taka chladna kombinacia nepaci. Ale to som ja. Mne sa vobec nepacia ani tie moderne tmave antracitove okna. My sme sli do hnedej kombinacie.

Strana
z2