Pohlavie bábätka - chute

izabel_a
14. dec 2023

Ahojte, chcem sa vas len spytat ze ci pri tehotenstve ste mali najviac chut na ovocie a slane veci, a na sladke ste vobec nemali chut. Ak ste to takto mali, tak ake pohlavie ste cakali?

13uzivatelka11
14. dec 2023

Nemala som chuť na nič ešte cele tehotenstvo, ani po pôrode, porodila som teda mimozemšťana?

ivkav5
14. dec 2023

@izabel_a ja celý život milujem sladké, vraždila by som za čokolády, odkedy som tehu tak vôbec ho nechcem, mam mega chuť na slané- chipsy, mc donald a podobné🤣 vyslovene fakt slané jedlá a keď sladké, tak ovocie fakt, že na kilá🙂 to som predtým tiež veľmi málo jedla…čakáme chlapčeka a cítila som to od začiatku, že aj kvôli tomu to bude isto chlapček🙏

izabel_a
autor
14. dec 2023

@13uzivatelka11 pokus o vtip? 🙃

maryetta
14. dec 2023

Mne bolo zo vsetkeho zle. Ale napr teraz posledne tehu som nemohla nic sladke. Bolo mi z toho este horsie ako zle.
Takze skor tycinky. Chipsy. Chrumky. A malo by to byt dievcatko.

milanemila
14. dec 2023

Ja som to tak mala pri oboch tehotenstvach a teda mam jedno dievca a jedneho chlapca, tak si vyber 🤷🏼‍♀️

anjelicek26
14. dec 2023

Ovocie mas sladke, tak neviem, ako to teda selektujes 😂😂

anicka2888
14. dec 2023

Mám tři,dceru,syna a syna :D Ale podle toho se to fakt nepozná.U dcery jsem dost zvracela do 4 mesice,mela jsem chuť na sladké.U druhého syna,jsem ujizdela na zelenině a ovoci,nezvracela jsem.A poslední?Měla jsem šílenou chuť na sladké,ale zvracela jsem až do konce těhotenství, a to jsem měla ještě rizikové,preeklampsii a těhotenskou cukrovku.No a 2x nam rekli holku,dr z prvního screeningu si nebyla jistá ale moje dr to potvrdila.No při druhém se nám na 100% potvrdil kluk 😅🤷‍♀️

izabel_a
autor
14. dec 2023

@anjelicek26 ano pravda, myslela som sladke akoze sladkosti, kolace atd

nevenka
14. dec 2023

Prvy syn - jogurty, prva dcera - jablka, druhy syn - vsetko, ale hlavne treska, coca cola, radlery, druha dcera - treska, orechy a tiez coca cola. Pp porode som si na colu ani nespomenula, vynimocne 😅.
Chute s pohlavim nic nemaju, fakt.

cimage
14. dec 2023

Pri synovi som mala chut na mega kysle jedla, pri dcere som mala chut na mastne jedla ako hranolky, este aj na zaciatku porodu som ich jedla a pri poslednej som mala chut na kremes, tak som sa ho naucila radsej aj piect 😁. U mna kazde dieta, ina chut.

mili2016
14. dec 2023

@izabel_a keď som čakala chlapčeka tak neskutočne mi chutilo mäso, pri dievčatku som mäso nemohla ani cítiť zato čokoládu som zjedla na kg😂

beatrixx1525
15. dec 2023

Prvé tri mesiace tehotenstva mi bolo maximálne zle, nevedela som zjesť skoro nič, každý deň len rožok so šunkou a uhorkou. Potom sa to postupne upravilo jedla som strašne veľa slaných vecí, čipsy, hranolky, išla som sa potrhať za colou z mcdonaldu s ľadom 😂 od šiesteho mesiaca každý deň polka melónu, sem tam broskyňa,.maliny.. inak mi sladké vôbec nepasovalo. Narodil sa nám chlapec no a od pôrodu az doteraz (syn bude mať 4 mesiace) by som jedla ryžu od rána do večera. U mňa chute neodišli 😂

mima1608
15. dec 2023

Ja som mala v tehu obdobie, že osie hniezda na raňajky, parené buchty na obed a palacinky na večeru (napríklad), takže áno, doslova som žrala sladké na kilá. Mám dcéru ☺️

lneviemmeno
15. dec 2023

ja odjakziva milujem sladke ale teraz v tehotenstve sa to znasobilo a milujem ho este viac - cakam chlapceka 🙂 takze asi to podla tohto nie je

jaskolka
15. dec 2023

Mám syna a dcéru. Pri synovi som mala akoby nárazové chute, príklad týždeň len cottage, potom to prešlo a už som nechcela ani ho vidieť
Potom prišla treska, opäť týždeň a zasa koniec. Neskôr zmrzlina, jablká, tvaroh,a podobne. Z muža sa smiali v obchode (malý dedinský obchod, kde sa každý poznal), keď kupoval celé dni každé ráno to isté a potom to zmenil, ale niekoľko dní zase to isté
Pri dcere som jedla normálne, neboli také "vlny" ako týždeň chuť na niečo konkrétne.
Chute s pohlavím nemajú nič spoločné, ani také ze slané chlapec a sladké dievča.

nivea777
19. dec 2023

Pri synovi mi bolo zle a sladké som malo jedla..Teraz som mala záchvaty chuti na sladké,ale mam chuť aj na čipsy a malo to byt dievčatko