• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

23. októbra 2012 
motiiilik, Ty uz mas doma velku slecnu :wink:
dik vsetkym za gratulacie, ja gratulujem Adrianke a odkazujem rodicom, nech si vazia, ze buva celu noc, my o takom niecom ani nesnivame, nasa musi dostat svoje davky rozkuskovane, potvorka, normalne sa racionalne stravuje, po malych davkach, nie ako ja :sunglasses: No, aspon nebudem rozmaznana, ak sa nahodou neskor zadari druhe babo :grinning:

Ivi grogy sme, ale uz si a to pomaly zvykame, vcera som aj kolac stihla upiect, aj navstevu sme mali, svagor natacal kupanie, sme sa narehotali.

Dala som trosku aktualnejsie fotky, kuk :sunglasses:
6. nov 2008 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,dakujem všetkým za gratulácie.. a aj Saška dakuje.... :slight_smile:

Blanka je krásna a ten úsmevík.....úúúúžastná :wink:
6. nov 2008 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
horalka, maličká je kráásna- a nejako jej vybledli vlásky, nie? aj tá kolíska je super :sunglasses:
6. nov 2008 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vlasky ma coraz viac po tatovi :sunglasses:
6. nov 2008 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujeme :wink:

mati, porad nejake utisovacie grify, co najviac platili na Domca, vyskusame aj my, Adamkovi stacilo prso, no proste chlap, ale ako na baby, to netusime :rolling_eyes: najviac ma ale mrzi, ze nemam skoro ziadny cas na Adamka, nechcem, aby mal pocit, ze ho odsuvame :confounded:

Juli co dobre si piekla? daj recept, a som fakt rada, ze malinka prespi aspon noc

moni, nejako malo v poslednej dobe pismenkujes :wink:
6. nov 2008 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, som tu dlho nebola :slight_smile: pamatate si ma este spred 3 stran?
6. nov 2008 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lul samozrejme ze ano :slight_smile: :wink:

Ivka hmm.... :unamused:
6. nov 2008 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lul, jasné, ty si naša tajnostkárka :grinning: :wink:
marťanko, ja neviem, my sme sa len nosili a nosili a n :wink: a najviac zaberalo, ked som zhasla v obývačke, zapla len malú lampičku, pustila potichu CD a pomaly som s ním tancovala :wink:
6. nov 2008 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. nov 2008 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky....ako sa máte??čo dnes varíte???poradte...ja už neviem...dajte nejaké typy... :wink:
7. nov 2008 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
evka palacinky pre malacov a cestoviny s mletym masom a bolonskou omackou pre velkacov :grinning:

matka dik za tip, vecer vyskusame, vcera o polnoci som uz bola v stave varit aj makovy odvar :grinning:
7. nov 2008 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
motylik, u nás som dnes navarila veelmi rýchlo- bola som v meste a kedže môj muž miluje držkovu, ja ju neznášam a ani ju neviem robiť, tak som mu v gastre na námestí kupila :grinning: :wink: to je pre tatu, domiikovi som včera podusila masko, teraz robím ryžu, moja mamina robí palacinky, tak to je pre nikolku a ja som si v gastre kupila zeleninový šalátik :sunglasses: :wink:
marťanko daj vedieť či tanec zabral :slight_smile:
7. nov 2008 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata ty si ozaj rychlo navarila :slight_smile: kazdy ma ine :grinning:

ja som robila zapekanu brokolicu. a malemu brokolicu, zemiacik, zltok, trochu oleja a rozmixovat :grinning: dnes mame brokolicovy dnik :wink:
7. nov 2008 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som malému robila brokolicové cestoviny predvčerom. vieš aké robia v slniečku- s brokolicou, mrkvou a syrovou omáčkou- tak niečo podobné,len som mu to prispôsobila. a chutili aj mne :wink:
krvopotne som dokončila jun v kalendári, tak kuk :slight_smile: nejako mi dochádza múza :rolling_eyes:
7. nov 2008 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dochadza muza? su uzasne :slight_smile:
7. nov 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len niekedy mám stranu urobenú aj za pol hodinku a niekedy sa s jednou stranou trápim aj tri dni :rolling_eyes:
7. nov 2008 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mati kalendar je krasny, mas moju poklonu, ze pri deturencoch stihas tvorit aj taketo krasne dielka :wink:
7. nov 2008 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marťnako, pri deťurencoch nie, len ked spia :wink:
8. nov 2008 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ale aj tak, ked tie nase konecne zaspia, ja som vacsinou uz tiez na hladine alfa :grinning:
8. nov 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám ten problém, že ja cez den neviem spať- ked som cez obed zaspala, muž hned vedel, že musím byť tehotná :grinning: a večer mi zaspia ešte pred ôsmou, tak mám voľné večery- spávať chodím až okolo 11, inak sa zbytočne prehadzujem :wink:
9. nov 2008 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....mati,tie kalendáre sú úžastné..fakt krásne :slight_smile:

ako ste víkendovali??? :wink:
10. nov 2008 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
motýlik, my tak papučovo, upratovala som skrine :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale dnes som si urobila radosť, ideme prerábať obývačku (sťahovať sa nakoniec nebudeme, sme sa rozhodli, že sa teraz vôôôôbec neoplatí predávať byt, jednak sa vôbec nepredávaju a jednak su nízke ceny)- tak sme si kupili koberec a závesy do obývky a budeme malovať- ale až o 2 tt- tento víkend ideme do blavy- decká čo som im bola triedna v blave ma pozvali na stužkovu, tak sa teším :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. nov 2008 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super....tak sa idete zabávať... :wink: potichučku aj závidim :sweat_smile: ,ale myslím to v dobrom.... :wink:
no tak ste tak isto víkendovali,ako aj my..... :grinning:
10. nov 2008 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata tak nakoniec ste to vzdali s tym bytom? my rozmyslame o predaji, ale zatial este len uvazujeme. :unamused:
10. nov 2008 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni a čo chcete stavať, či vačší byt?
no viac menej to asi nechávame tak, lebo sa našiel záujemca na dom, takže ak mu to pustíme, tak nám vrátia zálohu. a máme vyhliadnuté niečo iné, ale o tom ešte pssssssssssssssssssst :wink:
10. nov 2008 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahááááááá....no mati takže tajnostkáriš.... :grinning:
ale nie,sami si najlepšie rozumiete,čo Vám vyhovuje...ak máte niečo iné,tak tichučko a prajem Vám to,nech Vám to vyjde.... :wink:
10. nov 2008 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. nov 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati, stavat :slight_smile: trosku sa to uz rozbieha. tak dufam ze to nebude dlho trvat. :unamused: a aj ja vam prajem nech vam to vyjde :wink: ozaj, nasla som na nete ten vas byt - mate ho super zariadeny :slight_smile: aj dost velky. aj domacu pekarnicku som videla :grinning:
11. nov 2008 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde chcete stavať?
11. nov 2008 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
moni, mati to je super, drzime palce nech vam vsetko vyjde podla predstav :wink:
11. nov 2008 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok