• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

23. októbra 2012 
krasulka sa mi zda ze robil predtym v BN. BAsko mi to raz spominal... ale je noazaj super, ako Basko..... :slight_smile:
30. nov 2008 o 09:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Julka v pohodke, ako sa mate? nasa drobculka sa posledne dva tyzdne tak krasne usmieva :slight_smile: a hned ako k nej prideme, hadze hviezdne usmevy odmalicka, no proste mala koketa :grinning: :grinning:
30. nov 2008 o 11:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte..mati,no ako s ste na tom???detičky sú už OK???my ešte zatial nie,ešte máme anti a nos plný...Saša je už na tom lepšie,tskže ide aj do školy :slight_smile:
30. nov 2008 o 21:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,
no evy, nič moc, malá stále kašle, aj ked je to už trochu lepšie :unamused: zajtra ráno máme logopedičku, uvidím či sa jej polepší, ak nie zostane ešte tento týžden doma, ak hej, tak ju v utorok dám do škôlky- budu mať mikuláša, tak nech má radosť
marťanko, deťurence su krásne, až dnes som konečne mala čas popozerať mailíky :dizzy_face:

a nám dnes už šiblo, už máme doma vianočnu vyzdobu, tak sa vytešujem aj ja ako malé dieťa :grinning:
30. nov 2008 o 22:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak nech su uz vsetci rychlo zdravi, nech sa mozu ratolesti tesit z Mikulasa!

ja este o darcekoch ani nerozmyslam, som ten typ, co to riesi na poslednu chvilku :pensive:
v niecom sa ale zvianocnieva aj u nas, prave peciem jablka s orechmi, mnam, to je este lepsie, ako "kolac lenivej gazdinej" :grinning:
1. dec 2008 o 09:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hurá, mne sa dnes po umornej námahe podarilo zohnať nikolke na vianoce dom pre barbie :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: normálne fuška- ja som práveže typ čo zhána darčeky už v septembri, tak som si v pohodičke asi v polke oktobra objednala dom pre bábiky z quelle, lebo nikolka o nom básni skoro rok, denne kreslí ježiškovi listy s domčekom, aby na nu nezabudol. ten dom z quelle nám dorazil teraz v piatok a je to z kartona!!! za 1200sk skoro ma porazilo, pomalovaný papier :angry: tak ho idem vrátiť. hned v sobotu sme obehali BN a TN, ale všade vypredaný. obvolala som všetky dráčilky v okolí, asi 4 v blave a nakoniec maju posledny kus v polluse v blave, tak sme ho hned rezervovali, našťastie zajtra má paťko práve služobku v blave, tak ho ide hned aj zobrať. normálne mi odlahlo, to by sme nemohli spraviť, že ho nedostane :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dec 2008 o 19:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mati,no hej..v dnešnej dobe ,aby si už po vianoch myslela na dalšie,lebo ten problém z darčekom poznám..my sme tak asi tri roky dozadu nemohli zohnať Karolinku a tiež na poslednú chvílu som na nu natrafila :wink: a malá bude nadšená z domčeku,vidieť tie očká,ktoré sa jej rozjasnia pri uvidení ho :slight_smile: ,no to treba cvaknuť,bude zlatá :slight_smile:
1. dec 2008 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tu je teda mrrtvo, zeny :sweat_smile: co porabate?

motiiilik, co je Karolinka?

Ludia ja este nemam ziaden darcek :unamused: asi budem musiet zacat nejake vyrabat... lenze kedy :confused:
2. dec 2008 o 17:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a čo je s martnkom??? dufam, že su deturence zdravučké. či marťanko dospáva čo v noci nestíha? :grinning:
2. dec 2008 o 18:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Juli to bola chodiaca bábika...dala si ju na štyri,zaťapkala si a ona šla k tebe.... :wink: a to vtedy chcela malá... :sweat_smile:

ozaj baby,neviem,či sa to tu môže,ale neviete kto by kúpil auto? :sweat_smile:
2. dec 2008 o 19:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
tu som :grinning: aj by som dospavala co v noci nestiham, ale mala nespi ani cez den, len cestou do skolky po Adamka a chodit namesacna po uliciach je veeeeeeeeeeeeeeeelmo nebezpecne :grinning: ale ako sa vravi: hlavne ze sme zdravi a ze nam chuti :dizzy_face:

Julka lehatko uz mame doma, este nevibruje lebo nemame cas kupit baterku :sunglasses: ale mala v nom pekne vydrzi pol hodinu, takze pokrok ... satku som zavrhla, dnes som Adku skusobne nosila v deke ako indianska mamicka, ale voooooooobec sa jej to nelubilo, zabera len klasicka poloha - rozlozena v mojom naruci natriasana v miernom podrepe za sycavych zvukov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: takto nosena od pol osmej sladko zabuva okolo desiatej-jedenastej , takze idem aj ja chytro aspon trosku pospat :wink:
2. dec 2008 o 23:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no Ivi, uz nech tie krasavice chytia zdravy spankovy rezim :pensive: :wink:

My sice spime dobre, ale zato sme nekadili uz vyse tyzdna, tak neviem co s tym :confused: uz som tolko vlakniny pojedla, ale akoby to vobec nepreslo do mliecka. Mala po kazdom krmeni zuri, tlaci a nic, len prdy :angry: uz ju do postoliek balim len na noc, do satky aj tak netreba.. Horsie ze som v pondelok urobila pri kojeni nejaky blby pohyb a seklo ma volakde v bedrovom klbe, tak chodim ako lazar, co krok, to hruuuza :frowning2:

Dufam v pozitivne zajtrajsky.
3. dec 2008 o 09:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
fuuuuuuha Juli vyskusaj rektalnu rurku, tyzden je moc, nasej drobculi to zabera najlepsie, ona kadi kazdy den niekolkokrat a ked ma koliku tiez tlaci ako o zivot, rurku kupis v lekarni za cca 30,- Sk len jej koniec trosku natri kremom a sup do konecnika, urcite to pomoze. inac uz by sme mali ist aj na sono noziciek, ze? nech sa ti klbik rychlo vylieci ...
3. dec 2008 o 09:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte kocky,

prosim vas ktore ste tu rodili v BN mali ste zazmluvneneho doktora k porodu? Ak hej ako sa to zazmluvnuje? Dik.
3. dec 2008 o 10:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
krasulka ja som rodila tu, ale doktora som k porodu dohodnuteho nemala, ale ak chodis k Baskovi urcite sa s nim da dopredu dohodnut, opytaj sa ho, ked pojdes najblizsie do poradne
3. dec 2008 o 11:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
martanko ja chodim k paulovi.
3. dec 2008 o 11:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no ten tusim k porodom nechodi vobec, aspon co som pocula ...
3. dec 2008 o 13:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
s rektálnou rurkou sme fungovali aj my- to zaberá :wink:
ja som bola dohodnutá s baškom, ale nakoniec som aj tak rodila oba razy práve ked mal službu, tak vlastne ani neviem ako sa dohodnuť, ked to príde "len tak"
3. dec 2008 o 14:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no s tou rurkou to aj my poznáme..aj mne malú,ked zapekalo,tak bola jediný pomocník na malú :sweat_smile: ,vtedy sa vykakala... :slight_smile:
3. dec 2008 o 19:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby,čo dnes spíííte??? :grinning:
4. dec 2008 o 14:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
krasulka mas krasne 3D fotecky :slight_smile: , nam sa nepodarila ani jedna , nasa krasavica sa stale schovavala za placentu :rolling_eyes:

motiilik dnes sa nosime od rana na rukach, asi je zly tlak :grinning: :rolling_eyes:

monika, nejako nas tu zanedbavas :frowning2: asi nas podvadzas v inej teme :wink:
4. dec 2008 o 15:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
martanko dakujem, akurat ma vyplasilo ze mala ma pupocnu snuru omotanu okolo krku :frowning2:
4. dec 2008 o 17:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, dnes si idem po Dubnicke s kocikom s jednou babou a naraz ma niekto pozdravi - ja pozeram ze kto to :sweat_smile: a to krasulka ako vysvitlo :grinning: sa hanbim ze som ta nepoznala, krasul. ake je tvoje meno? :slight_smile: co na sone? krsne fotky zo sona :slight_smile:

Ivka hmm, nezanedbavam, neboj. obcas zajdem sice do TN temy, ale v poslednom case nie je vobec chut na net :pensive: to je so mnou uz zle :cry:
5. dec 2008 o 19:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
baby, uz ste vypucovali cizmicky? a myslite, ze ked si dam ku dveram cizmy aj prechodne topanky aj letne slapky tak naplni Mikulasko vsetky? :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

moni na buduci tyzden volaco vymyslime, len aby nebolo tak skaredo ako dnes poobede :confounded: dosla som domov vyzimena a zmoknuta :rolling_eyes:

tak teda krasneho Mikulaska vsetkym, najma detusikom :wink:

Juli ako zijete?
5. dec 2008 o 19:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
martanko, len si ich nedaj pred dvere, aby si ich mikuláš omylom nezobral so sebou :grinning: :grinning: :grinning:
5. dec 2008 o 22:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: mati no fakt :grinning: :grinning:
5. dec 2008 o 23:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Holky,tak u nás chodil už dnes mikuláš :slight_smile: doniesol aj balíčky,žiadne uhlie a ani varech :wink: no a malá bola na zjedenie,ta tie sladkosti a mikuláša mala ako hračky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,potom ta mrvenica po nej.... :grinning: no mala som čo upratovať,ale tie iskričky v očiach,čo mala,za to stáli :slight_smile:

aký bol u Vás mikuláš??? :slight_smile:
6. dec 2008 o 00:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
krasul, krasny 3D :slight_smile: a uvidis, babatko este len porastie do krasy :dizzy_face: z pupocnej snury si tazku hlavu nerob, este sa moze aj odmotat a aj keby nie, neboj, dobre to dopadne.

mati - u nas by sme kludne mohli dat topanky aj pred dvere, mame dobrych susedov a sme az na 7.poschodi :sweat_smile:

moni, preco nemas chut na net? :confused: ja mam, ale nemam velmi cas :sweat_smile:

Ivi - my v skratke pestro. Raz je pol dna ako med, krasne papa aj spinka, inokedy prevresti niekolko hodin v kuse a ani jest nechce. Ozaj, gratulujem ku 2 mesiacom :dizzy_face: My sme na oslavu vymesacia konecne nakadili plnu plienku a hodili usmev siroky jak svet :grinning: rektalku som zatial neskusala, len teplomer, ale ten nefungoval, nakoniec som jej dala osminku cipku a par lyziciek slivkovej vody, nakoniec ani neviem, co zabralo najviac :grinning:

U nas bol vcera mejdan, tatino zapijal Blanku, tak bolo veselo, asi 10 hosti, aj na Mikulasa sme zabudli, tak chodil az pred hodinou. Doniesol mi susene slivky a marhule a tatinkovi cokoholikovi veeeela cokolady :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
6. dec 2008 o 11:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj motiilik :slight_smile: to som rada ze si aj tu xi xi asi nevies kto ti to pise.... inak levik18
6. dec 2008 o 22:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeee ahooooj emik,tak ťa vítam u nás v babatkách.... :wink: no tak si nás našla,akoi sa máte??malý poslúcha??? :slight_smile: zdravučký ste???a aký bol mikuláš??? :slight_smile:
6. dec 2008 o 23:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok