Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

martanko
autor
28. mar 2009

no vidis, a ake su tie GPS drahe .... za prd stoja 🙄 😀 dufam, ze ste kupili aj krasne topky aj papucky pre Deniska 😉

matar
29. mar 2009

marťanko, mne mamina cez týžden zobrala malého dva krát na hodinku von, tak som zapla vrtulu v zadku a fičala som 😉 a v sobotu som deti na celý den zavesila tatovi, okrem obeda som sa o nich nestarala, preto som teraz frajer 😎 😀 ale neboj, u nás poriadok dlho nevydrží, tu práveže lieta asi taký džin, čo robí prievan a za sebou necháva spúšť 😒 😠
inak, dnes som bola s deťmi na plavárni, v nedelu nikdy viac, bola tam hlava na hlave, nedalo sa ani hýbať.ale účel to splnilo, deti padli ako podťaté, predpokladám, že o siedme obaja zalahnu 😅

moni1412
29. mar 2009

Ivka, vcera bolo zavrete, cez tyzden sa tam strojim pozriet 🙂

my mame za sebou uspesne oslavu, maly spinkal strasne malo cez den, tak asi tiez zachvilu zalahne 😀 a my si ideme konecne oddychnut 😵 papa pekny vecer 🙂

martanko
autor
29. mar 2009

mati, aj tak si zena roka 😉 ja sa v poslednej dobe len plancem po byte a obzeram, co som zas nestihla urobit a planujem, co musim urobit zajtra ... 🙄 😀 no ale dnes vecer namocim zitko, nech mame na velku noc volajake pekne aranzmany, zelena farba ma vraj povzbudzujuce ucinky, no a kedze sa tu predo mnou zelena jedna lahvinka sampusu, idem sa nechat povzbudit 😀 😀 😀 😉 bruuu noc a krasne sny, nech drobusikovia dobre buvaju

monika tak kupte pekne topulky, my sa potom stretneme, ja okukam a na jesen pojdeme kupit tiez 😉

moni1412
29. mar 2009

Ivka, ok plati 😉 🙂

horalka777
30. mar 2009

baby, ja sa uz tak tesim do BN, konecne tam pridem na dlhsie, aj ked este neviem kedy 😅 ale asi niekedy po sviatkoch 🙂 aspon na tyzden..

moni1412
30. mar 2009

Julka heeeeej? by sme mohli zorganizovat nejake to stretko, hmm? 🙂

martanko
autor
30. mar 2009

moni ano ano ano no a dufam ze aj pocasicko uz bude leeeepsie 😀

julka na tyzden je podla teba dlhsie ??????? 😵

matar
31. mar 2009

marťanko a čo ty nemôžeš spávať? 😀
dufam, že ked tu bude horalka, tak bude dobré počasie a ozaj sa nám podarí stretnuť

horalka777
31. mar 2009

no oproti tym rychlym vikendovkam, ked sme este cestovali aj do Martina, do Cicmian a tak, je to uplne kralovsky dlho. A budem bez auta, tak budem nutena ostat v BN 🙂

horalka777
31. mar 2009

Mati, no sak sa stretneme, aj ked nebude 20 st. v tieni, lahky jarny vanok a obloha bez mraciku, ta ne? 😅

martanko
autor
31. mar 2009

mati, mozem, ale okolnosti mi brania 😉 😀 😀 😀 😀 o polnoci treba dat Adamka vycikat, o jednej Adulke papat a potom mozem trosku haji haji aj ja 😎

moni1412
31. mar 2009

ja som vcera strasila na nete este o pol druhej (vlastne uz dnes 😅 ), takze rekord drzim ja 😀 len som nechcela uz pisat, by ste si mysleli ze mi uz ozaj sisi 😒 😎

emik18
31. mar 2009

moni tak sklamem ta ja som bola dlhsie....ale ani nie tak na nete ako nad projektom co mam zajtra odovzdat a este sa len risuje....

inak baby tusim som tu niekde citala o tych puzzle na zem...takze ja som dnes kupila v TN v tesco dvojbalnie... abeceda za 390,- sk super suma je to to velikeeeeeeeeeee..(cca 2,5-1,5m) akurat ze Jakubklo tam akosi nechcel byt (kuk foto)...ale musiiii... (postielka je uz mala na jeho kreacie) bo uz ho nemozem ani na sekundu nechat bez dohladu.... :( vcera mi spadol z postele ☹ som mala tlak 300na400

Inak pocasie za posledne 2 dni bolo skveleeeeee…. Ani domov sa mi nechce chodit…J ale nohy ma bolia teda statocne….. uz mame sportiak malemu sa tam ohromne paaci..

katun
1. apr 2009

ahojte, neda mi nepozdravit vas, nahodou som sem klikla a priamo na banovce! to je nahoda, chcela som ist do ineho fora. Ja pochadzam z banoviec, aj som tam skoro kazdy vikend, ale zijem a pracujem v bratislave. Silno presilno ale rozmyslam, ze sa vratim, uz mi to tu lezie na nervy. a teraz ked mam babo - Adamka, tak este viac. V banovciach mi ma kto pomoct, vybehnem z domu, za hodinu vsetko vybavim, co potrebujem - tu sa za hodinu dostanem tak par metrov z domu ☹ a nevybavim nic, iba cestujem.. no obcas sem teda nakuknem, prajem vam vsetkym pekny den 😉

martanko
autor
1. apr 2009

katun vitaj 😉

moni1412
1. apr 2009

emik 😀 fotky super, aj tie z plavania 🙂 my sme kupili jednobalnie tych s cislami, zatial sme mu ich este nedali 😀 darecek na narodky 😅

emik18
1. apr 2009

katun ahoj

emik18
1. apr 2009

moni tak to by sa Jakubko nacakaaaaaaaal ..... 🙂

moni1412
1. apr 2009

emik my uz to mam za par 😀

matar
1. apr 2009

katun vitaj,
my sme sa presne z tých dôvodov presťahovali z blavy do bánoviec- aj ked sme obaja rodáci, boli sme aj s výškou 9 rokov v blave a stačilo 😝 síce tam idem rada na víkend k rodinke, do divadla, na nákupy, ale nepresťahovala by som sa spať ani keby mi darovali vilu na devíne 😉 aj ked aj v bn je milion vecí čo idu človeku na nervy, myslím že s deťmi je tu lepšie ako tam. ale keby to čítali blaváci, tak ma ukamenuju 😀

katun
1. apr 2009

Matar, pozerala som tvoj album, ta fotka, kde ste aj s manzelom je taka malicka, ale pocuj, nerobila si v IRSku? Moni1412 aj moj maly sa narodil o mesiac skor a teda poriadne ma to zaskocilo! Ja som este v ten den cestovala z Brna zo skusky, prisla som domov a sup, odtiekla mi plodova voda 😝 Ani si nechcem predstavit, co by sa stalo, keby ma to chytilo o hodinu skor vo vlaku 😖 No ale maly je na svete, anjelik moj zlaty, teraz sa trapime so soplikmi od Silvestra - stale sme kazdy mesiac nachladnuti, v jednom kole.. hruuuza. tak do banoviec prideme az na sviatky. Baby, co chodite plavat na plavaren v BN, byvaju tie kurzy aj cez vikend?

moni1412
2. apr 2009

katun mna to zaskocit zaskocilo, aj ked a to dalo cakat 😀 Denisko sa hrabal von uz od 28.tt, tak som rada ze sme ho ukecali este aspon na par tt 🙂 neviem kam sa tak ponahlali, kde im je lepsie ako v brusku? teplucko, prijemne..... 😒 😀 ale vidis, rozum maju..... Adamko pockal kym nebudete cestovat 😀 u nas to zacalo pri Ordinacii v ruzovej zahrade 😀 pokracovanie sme mali nazivo 😵
my plavat nechodime, ale myslim ze cez vikend asi nie. kamoska chodi a mavaju to v stredu a piatok, myslim ze vsetky kurzy su v tie dni 🙂 😉

emik18
2. apr 2009

Katun, my chodime plavat je to skvele, ale bohuzial kurzy plavania pre babatka byvaju cez tyzden ako pisala moni v stredu a piatok... ale viem ze existuju aj vikendove kurzy... ale to je uz aj s ubytovanim v hotely...takze je to dost nakladne..(239 eur a to neviem ci je ratane na 2 dosplele osoby+dieta ci na jednu+dieta??,)ale za skusku to mozno stoji...

Baby co robite na velku noc??? my chceme niekam vypadnut...len stale akosi nevieme kam?? dajte typy najlepsie nieco do prirody... dufam ze bude kraaaaasne slnecno a teplucko tak ako to vyzera aj dnes...

moni1412
2. apr 2009

emik no my asi k svokrovcom..... kedze ma svokra na Velku noc narodeninky 😒 ale v pondelok by som aj ja rada niekamy vypadla... takze sa pridavam k tebe a tiez cakam na tipy 😀

matar
2. apr 2009

katun, hej robila som v IRS-ku- ty si naša Katka???? stredárka??? to by bola iná haluz 😀
emik, aj môj muž má presne na veľku noc narodky, tak neviem či niekam pôjdeme. chceli sme ísť do blavy k rodinke, do ZOO, na kamzík a tak,ale celá rodina vyvoláva, že chcu aby dominik prišiel kupať, tak asi musíme zostať doma. ale teraz cez víkend ideme bud len sem na priehradu,alebo radi chodíme do motešíc na koníky a tam okolo na prechádzku

horalka777
2. apr 2009

mata a ty mas daco proti blavakom?? haaa?? 😠 😀

matar
2. apr 2009

horalka nieeeeeeeem ja ich mám rada 😀 ved my tam chodíme veľmi radi, ale tak na víkend, to je akurát 😉

katun
2. apr 2009

Matar, ja som Katka ale z utorka, robila som s Milanom a Dejmonom 🙂 Dejmona som minule stretla v medickej zahrade, polodlhe vlasy, vysmiaty, pokecali sme. CHuda, zomrela mu mamina, tak po nej prebral jej firmu. Zije v Ba s priatelkou. Inak mohlo by byt nejake stretnutie IRSakov, co ty na to? Jaj na MDD napriklad - parkoteka 🙂 pamatas - boze to boli casy, hehehe 😎

matar
2. apr 2009

to sa mi zdá ako pred 100 rokmi 😀 ale niečo by sa vyvmyslieť mohlo, aj ked neviem kolko ludí by sa nazbieral. ja som v kontakte vlastne len s borkou