Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

matar
30. dec 2009

veľa lásky, zdravíčka, šťastia a aj nejaké to zlaté prasiatko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

motiilik
31. dec 2009

všetko dobre do nového roka,zdravie,šťastie lasku a kopec €urááááčov 🙂 🙂 🙂 😝

moni1412
31. dec 2009

aj my prajeme vsetko dobre do toho noveho nadchadzajuceho rociku, hlavne vela zdravicka a stastia vsetkym.... 😵

matar
1. jan 2010

ahoooooj - aký bol silvester? papučkovo ako my, či ste niektorá boli aj na nejakej párty??? môj malý našťastie ohnostroje prespal, len nikolka nerváčila, a my klasicky pri telke, no čo už s nami starčekmi? 😀 😉

martanko
autor
2. jan 2010

mamulienky vsetko len to naj naj naj do noveho roka, hlavne nech su drobatka zdrave a spokojne 🙂

my sme vianocovali na orave u starkeho a silvestrovali u svokrovcov a o nocny program sa nam uz tyzden stara Adrianka a jej zubky 🤐

horalka ako sa ma nasa kamoska Blanka, tiez je taka ukecana? 😀 😉

moni to je super, ze brusko poslucha 😉 nech to tak vydrzi az do konca tehulkovania

moni1412
2. jan 2010

mata party? 😀 som sa doma pri telke nemohla ulozit 😀 my tiez tak telkovo, doma.... mysleli sme za maly sa zobudi na ohnostroj, ale spinkal dalej..... 🙂 by nestihal keby je hore... do novembra v kuse - rachne cosi, Denisko - bam 😀 vcera vecer ani mliecko nedopil, co v kuse musel komentovat bam, bam 😀

matar
3. jan 2010

aj dominik to našťastie prespal 🙂
buduci týžden ideme konečne do toho domova,tak ešte raz dakujeme marťankovi aj lucke za krásne vecičky, luci tie hniezda su perfektrné, ešte že už nemáme postielku, asi by som si jedno nechala 😀 aj marťankove hračky som musela vyložiť do nadstavca, lebo dominik stále chodíl do tej tašky, že to je jeho 😀 tak dííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííík

vejka22
3. jan 2010

čaute baby.viete niečo o anjelikove?ako to tam je?chodite tam niekto?ja by som tam chcela chodiť s mojim malym on ma rok a pol.od kolkej to byva otvorene a čo tam tak robia.
a kolko sa tam plati?

matar
3. jan 2010

vejka, anjelikovo je otvorené v pracovné dni od 10 doobeda. sú tam rôzne aktivity pre drobcov, ale teraz už ani neviem čo, lebo môj malý odmieta akékoľvek kolektívne aktivity, takže my sa tam len občas chodíme len tak zahrať. s malým by si mohla chodiť asi na fit lopty, je tam aj hudobná pre detičky a už neviem čo viac. ale su tam zlaté baby, oni ti povedia kedy čo býva

vejka22
4. jan 2010

ano na take niečo by som chcela isť na tie fit lopty šak uvidim pôjdem a tam spýtať.

horalka777
4. jan 2010

Šťastný 2010 aj vám mamulienky 😵

Ano Ivi, aj ta nasa je ukecana, a zial aj upistana 🙄 😀 takze zatial to na introvertku nevyzera. Uvidime po puberte 😅
Moni, nadhera, ze vsetko OK 😵 nech to tak uz ostane 🙂

My sme si na Silvestra pripili hruskovym dzusom. Lebo iba ja som mohla pit a samu ma to nebavilo 😅 Nevadiiii 🙂

moni1412
9. jan 2010

kde sa nachadzate vsetky????

motiilik
9. jan 2010

noni,ked snežilo a bol sneh,tak na svahu sa nam deti púšťali 😅 ,ale teraz jak je odmäk asi len doma 😒

moni1412
9. jan 2010

hmm, my sme si velmi ten sneho neuzili, Denisko ma uz par dni kaslik, tak sirupcekujeme, ani von takmer nechodime 😒 snad sa este vyblazni v snehu tuto zimu 😒

motiilik
9. jan 2010

to ma mrzí monika,drobčekovi prajeme,nech je čoskoro fit a nech sa blázni aj on vonku 😵

moni1412
9. jan 2010

dik, Evi,... ak sa bude mat kde 😀 to pocasie je ako na hojdacke - napadne sneh, hned na to prsi 😒

matar
9. jan 2010

luci, martanko, odovzdané, ale dnes tam nebolo vedenie, tak si to vlastne nájdu až v pondelok, dala som to len do kanclu, otvorili mi len kuchárky, deti spinkali a opatrovateľky asi tiež 🙂 dakujemeeeeeeeeeeeeee

my km bol sneh sme boli stále vonku, dnes na chalupe a ja s paťkom v nitre na nákupoch a v domove odovzdať vecičky 🙂

emik18
11. jan 2010

Ahojte kocky,
tak ako ..este stale to nevyzera na stretko??? mohli by sme uz cosi spachat!!! 😕

matar
12. jan 2010

ja možno pôjdem s malým zajtra doobeda sa zahrať do anjelikova, kto sa pridá???

emik18
12. jan 2010

..no ja by som aj isla... uvidime ako to dopadne s plavanim.. chcela by som zase zacat s malym..

moni1412
12. jan 2010

my sme chorucki 😒 teda Denisko...mrzuty, sice bez teplotky, ale boli sme uz aj u dr., dlho to trvalo a nic nepomahalo... chuda, keby ste poculi ten kaslik 😒 a len na rukach, uplakany..... 😒 no nic moc u nas.... takze stretko nehrozi u nas.....

vcera sme boli na sone - pridala som aj foto do albumu - a potvrdil treti dr. - jasna baba 😀 oduta bola, uplne pera oduta, sme sa nasmiali na nej 😀 uz ma okolo 1800g, dlha je tiez dost a termin podla sona 5.3. - zacina ma chytat mierna panika 😅

luciankasebastianko
12. jan 2010

Ahojte matka zajta nemožem ☹

emik18
13. jan 2010

..tak ani my nejdeme nikam.. :( maleho chytil riadny kasel.. :(( a sopliky, tak som sa tesila ☹

moni1412
13. jan 2010

emik tak aj vas to uz chytilo? aj si mu cosi zacala davat? bola si v tej lekarni? rychlo sa uzdravte 😒

emik18
13. jan 2010

hej hej :((( dakujeme a podobne aj vy... my sme zatial bez teplot ale sopliky tecu riadne..

no vcera som bola odporucil mi kvapky sinupret, uvidime zatial mal len 4 davky.. a zarobila som cibulovy sirup.... a teraz mi kamoska poradila este calciovy sirup.. ten zatial nebudem davat...nechcem ho zase napchat vsetkym....

moni1412
13. jan 2010

tak sa drzte bez teplotiek,.... my sme zatial tiez bez a dufam ze uz ani nepridu 😒

matar
14. jan 2010

my sme včera na hodinku boli, bolo tam asi 5 detí, tak akurát. ale aj môj malý začal včera večer sopliť, tak dufam, že sa to nerozbehne ešte viac. to je asi tým otrasným počasím, že je zase tolko detí chorých ☹

motiilik
14. jan 2010

no my sa zatial držíme(klop,klop) 😵 ,prajem ostatným ponachladaným drobčekom skoré uzdravenie 😵

moni1412
14. jan 2010

mata asi, asi.... tiez sme sa drzali cez tie najväcsie chripky a teraz nas nejaky virus skoli 😔

matar
18. jan 2010

tak ako marodi? aj my sa hlásime do skupiny- síce bez teploty,ale sople a kašel nas už našli 🙄