Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

matar
4. jan 2008

podla fotky tvojej malej timejky- strašne sa na teba podobá 😀 a čo si sa neozvala???

moni1412
4. jan 2008

Neviete o nejakych obchodoch v BN s detskymi vecickami? A pre tehotne ( okrem tiffany ).

naty21
4. jan 2008

este, aby som nezabudla k tym lekarom. ja som rodila obidve pri primarovi a bola som nad mieru spokojna.

matar prepac, nabuduce sa ohlasim. ale ved uz ma poznas aj ty.

moni v BN velmi na vyber nemas s detskymi obchodmi. ja chodievam kupovat v meste na trznicu, ale vecne mam problem kupit nejaku peknu ciapku.

moni1412
4. jan 2008

matar:dik, ale my chceme kocik rovno kombinovany...vy aky idete kupovat?
naty: v meste na trznici? Ani neviem, ze by tam bol nejaky taky obchod. Ja viem o Motylikovi na trznici na Dubnicke a Luka je v meste oproti kostolu. Kde byvas ty?

naty21
4. jan 2008

moni: ano, v meste na trznici, asi tak v strede je detsky obchod. Chod pozriet a uvidis.
Ja byvam o dva cinziaky dalej ako ty. 🙂

petal
4. jan 2008

Mam osemmesacne dievcatko a je dost akcna, takze sa mi niekedy tazko nachadza cas sadnut si k pc, lebo to sa jej nepaci. Uz sa sama postavi v postielke a to sa jej najnovsie tak paci, ze to chce stale robit dookola a musim ju strazit, lebo este nevie, ze sa nemoze pustit. Ja chodim nakupovat detske veci na trznicu, tam sa mi to paci viac ako v luke aj ked tie priestory su biedne. Ale v podstate som tam vzdy dostala co som chcela. Moni a ty sa chystas rodit v bn alebo si uvazovala aj o inom meste. Ja som chodila aj na profylaxiu do nemocnice, aspon som sa tam dozvedela co sitreba doniest aj ked sa tam skoro vobec nevenuju kojeniu a starostlivosti o dieta. A obchody s tehot vecami tak to je slabe, ja som si nakupovala v tn ale ten obchod uz zrusili.

matar
4. jan 2008

ja som si dala tehu veci šiť, kamoška mi to urobila za rozumnu cenu, takze vlasne som si kupila len rifle a domáce tepláky 🙂
aj ja chodím občas do toho obchodu na tržnicu, alebo na záfortni je jeden celkom fajn, ale tam pre deti tak oddvoch rokov. ale ja v bn nakupujem málokedy, vačšinu v trenčíne, alebo tak jednorazovo ked ideme do blavy, lebo tam máme blízku rodinu a ja kolegynky 🙂 a najnovšie som sa bola "vyzuriť" do Pandorfu 😉

petal, ani ja pri malom nemôžem byť pri PC, len ked spinká, alebo ked je s mužom. a to ešte nechodí, neviem čo bude potom, už teraz je to malý čert. a ty si sem nechodila na plávanie?

moni1412
5. jan 2008

dakujem, skusime tam ist s manzelom pozriet. Na tej Zafortni - ma ani nenapadlo, ze o nom viem. Chodila som okolo neho casto.
Ked ste boli tehotne, chodili ste plavat? Ja by som velmi rada sla, no asi to nie je velmi bezpecne na plavarni, kvoli nejakym infekciam a tak...
naty: ty byvas na Lucnej? aky mate kocik? dnes som videla jeden od Lucnej siel...

matar
5. jan 2008

moni, ja som bola s nikolkou na plávarni ked som už bola s domkm asi v 4.meisiaci a nič sa nestalo. ale potom som už radšej nešla- aj ked na kupko som s nou chodila, ale nikdy nie do vody, len na murik

a na lučnej je asi 100 kočiarov 😉 😀

moni1412
5. jan 2008

viem, je tu dost deticiek. To ja len tak, vedela som, ze by to bola velka nahoda 😀

naty21
5. jan 2008

matar, ked sa pozriem na tie tvoje krááásne fotky, tak len ticho závidím. ja mam plny pocitac vselikych elementov a papierov, ze sa v tom uz ani nevyznam. ty si to ako triedis? ja dúfam, že raz z toho aj niečo vznikne.

a tu je fakt veľa kočíkov, ale nebola som to ja.

moni1412
5. jan 2008

naty: ja podobne s tymi freebies... ulozim si to a nevyznam sa tu v tom. Budem musiet urobit nejake upratovanie v pocitaci asi buduci tyzden 🙂

matar
7. jan 2008

ja som tiež najskor hádzala tie freebies všetky na jednu kopu a po čase som v tom mala ataký mišung, že som niečo hladala aj 20 minut. potom som tri dni len triedila a už to mám v pohode. urobila som si zvlášť súbory - papiere, potom napríklad mašle s gombíkmi, vianočné ozdoby, zvieratká, detské obrázky... a teraz zhruba viem kde čo mám a ked stiahnem niečo novéé, hned to vytriedim a nemusím to tolko hladať. ale teraz už nemám tolko času, lebo muž je už v robote, nie ako cez sviatky 😀 len takto doobeda, ked je malá v škôlke a domčo spinká

naty, včera som vás vykukala, boli sme sa sankovať pri vás na koppci a vy nikde.
a ako si sa rozhodla s tým cvičením na fit lopte? a nechceš chodíť s maličkou plávať? ja by som chcela na jar začať s dominikom

naty21
7. jan 2008

ahoj, aj ja to mam s tym casom tak podobne. vcera sme sa boli prejst apotom sme boli doma, aj my chodievame na ten kopec, ale tento tyzden robi manzel poobede, tak budeme chodievat von len tak, bez sanok.

dnes zanasala nikolku do skolky tvoja mama, ze? A mala aj povoz- sanky. ako dobre. my sme isli po najvacsich hrbolcoch, no hrozne. dnes chcem ist do mesta, kupit malej nejake snehule. ty si kde kupila?

A s tou fit loptou sa neviem rozhodnut. kedy sa tam ides opytat?

matar
7. jan 2008

hej, dnes ju viezla mamina, od stredy už bude chodiť s tatom 🙂
nám kupila snehule kamoška, ale neviem či máš možnosť ísť do TN, vdla tesca v obuve maju krásne zlavnené zo 700sk na 400, včera ich kupila kamoška dcérke. ru v bánovciach neviem 😒

do centra chcem ísť pozrieť tento týcňžden, nepôjdeš aj ty?

a krpec sa zobudil, musím utekať 😝

naty21
7. jan 2008

dobre, mozem sa tam ist pozriet aj ja. potom daj vediet.

moja mala spi od 9.00 hod, az mi to je divne. 🙂

moni1412
7. jan 2008

prosim vas, neviete kde na trznicic na Dubnicke je veterinarka? Mala sa tam stahovat nedavno. Nejak ju tam nevieme najst. Alebo poznate nejakych veterinarov tu?

matar
8. jan 2008

moni, viem že najaký veterinár je v kanade, ak to potrebuješ surne, môžem zistiť od segry.

naty, nebehneme do toho centra zistiť to zajtra predtym ako pôjdeme pre baby do škôlky???

moni1412
8. jan 2008

nie je to az take surne...ak s nou nahodou budes, tak sa opytaj. Dakujem pekne. Ako sa mate s detickami, baby?

naty21
8. jan 2008

Dobre, presne tak som to myslela aj ja. mozeme ist asi tak o 13.30?

Dnes sme pobehali cele BN kvoli tym snehuliam a nikde nemaju jej cislo. hrozne. iba na dubnicke v motylikovi maju take, ze vraj nepremokavy material za 840 sk, tak jej ich asi pojdem kupit. inu moznost nemame.

detickam je taraz super, ked je tolko snehu.

moni1412
8. jan 2008

to verim, je to tam krasne, ked je tolko snieziku... 🙂 tak ste teraz casto vonku, ze?

petal
8. jan 2008

Ahojte vsetci. Konecne som si nasla cas, mala spi na balkone, tak mozem pisat. Prave sme sa vratili z poradne, mame 8700g a sme zdravi. Mala vyvadzala poriadne, drzala sa ma ako kliest. Vobec nepripomonala to aktivne dieta, ktoremu je vlastna mama ukradnuta ked je vo svojom zivle 🙂 . Ja by som tiez chcela chodit na plavanie ale az na jar, ked sa otepli, nechcem teraz riskovat nejaku chorobu. Kamaratka z Blavy chodi od 5 mesiacov a velmi si to pochvaluje ale povedala, ze take male dieta z toho az tak vela nema, ze teraz, ked uz ma jej mala rok, tak si to viac uziva. Matar a kde davas malu do skolky. A kde sa tu v BN chodia deti sankovat.

moni1412
8. jan 2008

asi v nedelu, ked ste tu nikto neboli, som si myslela, ze asi budete vonku s detickami. Videla som pri Lucnej na tom mini kopceku takych drobcov ako sa v tom vyzivaju 🙂 Tak som sa trafila.

matar
8. jan 2008

petal, ja som chodila s nikolkou od pol roka a tiež sa nám to veľmi páčilo. a cholili sme vlastne do roka. aj s malým chcem tak asi od 7-8 mesiacov, dovtedy na fit loptu 🙂

moni, aj my sme boli aj v nedelu 😀 sankovať sa dá vlastne všelikde,kedže nám stačí maličký kopček

nat, máš IP

monikka22
8. jan 2008

moni1412 my sme chodili do kanady k zverolekarovi tam pi plavarni Misak sa volal a myslim ze uz je prestahovany na novej trznici na dubnicke tam vedla lkarne z vonku od cesty je to vidiet ten je naozaj dobry,

moni1412
9. jan 2008

monika a nemas na neho kontakt? Lebo jeden sme mali, ale uz ho nepouziva. Vdaka, pojdeme skusit... a ja som hladala vnutri v trznici... pocula som, ze je fakt dobry...

naty21
9. jan 2008

caute, caute. ste tu ? baby mi pospali a ja mam teraz hodinku pre seba. 🙂

o tejto stranke asi vela bab nevie. ☹ tak ako aj ja do nedavna.

matar
9. jan 2008

naty aj mne všetci spinkaju. 🙂 ja sa hrám so skrepíkmi 😉
aj mne sa zdá, že nás tu je nejako málo. v ostatných mestách je stále plno 😒 ja som sa sem dostala ked som cez vyhladávače hladala niečo o kojení a odvtedy tu trčím 😀

naty21
9. jan 2008

ja som si tie elementy zacala v pocitaci upratovat, ale mam toho akosi vela a vobec sa v tom nevyznam. stale len stahujem a nic netvorim. ☹ ale ved ja to raz zmenim. 😀

matar
9. jan 2008

daj si novoročný závazok 😀
ten kôn mi ide na nervy, kým niečo načíta, beeeeeeeeee 😝