Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

vejka22
17. okt 2008

čaute babky jabky.čo by ste povedali na to keby sme si dali velke stretko niekedy?
🙂

matar
17. okt 2008

vejka ja som za 🙂
ten kalendár sa dá urobiť doma, len treba naštudovať tému digiscrapbook pre začiatočníkov alebo návody na www.baby-cafe.cz, tam je to celkom dobre vysvetlené. ja mám zatial len tri strany (su asi v mojom albume), ale čakám na fotky od fojtíka, potom sa do toho pustím 😉
horalka a ty sa s ním poznáš? aj dnes sme ho stretli, na fotky musíme ešte čakať, ale nechceme ho ponáhlať, nech sa s tým vyhrá a nech to stojí za to. ale máme z neho veeeeľmi dobrý dojem a myslím že tie fotky budu stáť za to 🙂

horalka777
17. okt 2008

Ivi, presne presne ako vravis 🙂
V BA mam rychlejsi net, tak asi ostanem verna 🙂

krasulka - dakujem 😵 Odsavacku som pouzivala 3 dni v porodnici, doma zatial ani raz (klop klop). Myslim, ze kupovat dopredu je luxus, ja som mala pozicanu od svagrinej, a necham si ju pre pripad, zeby som mala v buducnosti nejaku krizu (tvorenie hrci, ktore by mala nestihala vypit, atd..), skus presondovat Tvoje okolie, ci Ti niekto nepozicia, neposunie... casu mas zatial dooost 🙂

matar
18. okt 2008

ja som potrebovala odsávačku pri oboch deťoch, ale môžeš to urobiť ako ja ak chceš- vybrala som si na nete ktorú chcem a zž ked som ju potrebovala ju šiel môj muž kupiť (ked som bola v nemocke)

martanko
autor
18. okt 2008

krasulka ja ti do porodky kludne poziciam nasu a potom ak budes potrebovat, si kupis aku budes chciet 😉

Julka zajtra uz balite kufre? urcite sa velmi tesis, doma je len doma, aj ja som od radosti pomaly skakala, ked nas pustili domov, aj ked v nemocnici sa o nas starali ako v bavlnke

krasulka
18. okt 2008

martanko diky 🙂 sak necham to teda tak teraz a uvidi sa ked pojdem rodit 😉

moni1412
19. okt 2008

veji mata ti to uz napisala ako vidim... 🙂 😉 tak skus...... inak, neviem ako ich mam dat vyvolat. vo fotolabe je teraz aj akcia na kalendariky, ale tam sa vkladaju len obrazky..... neviem ako ho potom zviazat a podobne.
mata, ako to robis ty?

moni1412
19. okt 2008

mata no ak budu tie ostatne mesiace taketo krasne ako tieto prve tri, tak sa mate na co tesit 😵 😵 😵 krasnucke 🙂 😉

matar
19. okt 2008

moni, my sme to tlačili aj viazali v trenčíne v jednej kopírke, tam to vyšlo najlacnejšie a tlačili na fotopapier
a dakujeme 🙂

horalka777
20. okt 2008

matar - poznam vsetkych troch bratov Fojtikov (a trochu aj sestru) , uz asi od skolky 🙂 Kedysi davno sme spievavali spolu v kostole.

martanko, vcera sme veru slavnostne balili - kufre ani nie, ale zato kopu igelitiek, esteze nas dosla svagrina vziat do BA autom. Ked sme vecer dorazili, mala som normalne slavnotny pocit - konecne naozaj doma a vsetci traja spolu 😵

martanko
autor
20. okt 2008

Julka no to ti verim, 😀 nas Adamko najnovsie prevzal svojvolne patronat nad svojou sestrou, normalne ma buzeruje ked zacne plackat, ze jej mam dat okamzite jest a ked som si ju dovolila pri uspavani poklepkavat po zadocku ( podotykam ze velmi jemne a este aj cez perinku...) tak ma poriadne zjazdil, ze preco ju bijem a mam okamzite prestat!!!!! takze tak ..... koniec nehynucej lasky syna k matke, stafetu prebrala mladsia baba, chlapi su proste chlapi ...... 😀

motiilik
20. okt 2008

Ivi,ale ten mu si byť fakt zlatý 😀 no chcela by som ho vidieť ako si ju bráni,musí byť fakt na spapanie 😅

horalka777
20. okt 2008

Ivi - 😀 😀 😀

matar
20. okt 2008

horalka, tak pozdravím 🙂
adamko musí byť na zjedenie 🙂 nikolka tiež nedovolí na dominika ani zvýšiť hlas, občas ma fajne buzeruje 😒

motiilik
21. okt 2008

horalka,tak už je Vám dobre,doma najlepšie 🙂
mati,aj teba Nika zbuzeruje??? 😀 netreba sa dáááááť.... 😉 🙂

matar
22. okt 2008

no jej to vysetli 😀

martina46
22. okt 2008

Violoncielka

martina46
22. okt 2008

Sorry, to som sa pomýlila (veľmisačervenajúcismejko)

martanko
autor
22. okt 2008

caute maminy, co mate nove?

horalka777
22. okt 2008

martina46 - 😀 😀 😀 😉

martina46
22. okt 2008

Horalka,
to tu občas pozerám, čo napíšeš, aby som sa niečo dozvedela o vás a som zadala omylom namiesto do hľadáčika, do kolónky pre odpoveď. Píšem totiž z mobilu a tu sú obe kolónky rovnaké 😀
A ináč, čo teda máte nové? 😉

horalka777
22. okt 2008

motiiilik, veru, doma je doma, konecne si vsetko mozem robit podla vlastnej intuicie a nie podla protichodnych rad sirokeho pribuzenstva 😎 A manzel je skutocnou oporou, ten nam v BN chybal najviac 😔

martanko, nove mame...napriklad staru kolisku, v ktorej bol uspavany este moj drahy a ktoru vyrezaval este jeho starecek, profesionalny stolar 😵 Dnes som ju v nej ukolisala pri speve jednej odrhovacky a nasledne spala tri hodiny a taha to ako pozeram aj dalej. Asi mi mliekarne rozhodi 😀 Ale aspon stiham nachystat pre nas dospelakov daku veceru 😝 🙂

horalka777
22. okt 2008

Mati (46), ved aj ja som zvedava, co mate nove vy 😵 V ktorej teme Ta mozem najlepsie smirovat? 😀

martanko
autor
22. okt 2008

horalka ja tiez nasej malej spievam a najlepsie pri tom zaspi, ale tento tyzden som riadne nachladnuta a mam hlas ako pokazeny starter 🙄 tak z uspavaniek moc nebude. odfot tu krasnu kolisku s krasnym babatkom 😉

martina46
22. okt 2008

Horalka, nie som v žiadnej takejto téme, ako spoločne termíny, tak len cez IP asi.

matar
23. okt 2008

martanko u nás fičia podhradskej uspávanky 😉
baby ja som včera mala havárku- blbec na parkovisku. našťastie sa nikomu nič nestalo, ale naše aj susedove auto odváža odťahovka, dva mesiace sme bez auta, no paráááda 🙄

martanko
autor
23. okt 2008

mati chvalabohu ze to dobre dopadlo

motiilik
23. okt 2008

no hej mati,našťastie,že ste všetci OK,kašlať na auto,to je len plech,to sa spraví......no my sme zas s horúčkami...v noci som s nou bola na pohotovosti,,,parááááááááda ☹

matar
23. okt 2008

to chytila malá nejaký vírus, či čo? čo ti povedali na pohotovosti?

motiilik
24. okt 2008

mati nič,že dýchanie a aj hrdlo ma ok,len z ničoho nič teploty...že má oliate dasná a že to má len zo zubov...aj včera som bola s nou u doktorky a aj ta ju pozerala a povedala,že jej nič nieje ,až na tie teploty...mam jej zachytiť moč a dať do labáku na vyšetrenie,len u dievčat je to problém.... ☹