Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

naty21
30. apr 2008

Moni gratulujem k Deniskovi, nech ste zdravííííí a šťastníííííí 🙂
akosi vás už nestíham čítať

moni1412
30. apr 2008

ahojte baby, dakujeme, hlasime sa z domu 🙂 dnes nas pustili.... 😉

matar
30. apr 2008

je, to je super, tak sa pekne zabývajte, nech sa drobček čo najskôr udomácni 😵 držím palce, nech ide všetko ako po masle 😉

martanko
autor
1. máj 2008

ahojte, hlasim sa z ,,dovolenky,, na orave 😀 trochu sme si s adamkom urobili vyjazd ku starkemu

Moni zo srdiecka gratulujeme k babulienku a prajeme vam vela vela zdravia, stastia a radosti z drobceka 🙂

horalka budem rada, ak sa v porodnici stretneme, ja uz sice jednu ratolest mam, ale v BN budem tiez rodit prvykrat, Adamko sa narodil v Trstenej, tak som tiez zvedava ake to bude tu, ale hlavne nech je to rychle a co najmenej bolestive 😀 , snad nam najviac info doda moni, oni sa z porodky s Deniskom prave vratili.

Moni, dufam, ze ti drzali tu nadstandardnu izbu a ze ste mali s malusikom pohodlicko a najma ze ste obaja zdravi a stastni 😉

volakto sa pytal na dobreho pediatra na poliklinike, ja tam chodim k p. dok. Jackovej a mozem ju len a len odporucat, je to fantasticka vecne usmiata a velmi ochotna osobka, a ako odbornicka je super, tiez sme boli dvakrat u dok. Hudakovej, ked mala nasa doktorka dovolenku, a ta je tiez velmi mila a k detom ma super pristup

matar
1. máj 2008

deniskovi všetko naj k prvému týždniku 😵
martanko, dovolenku vám závidím, dufam že ste si to poradne užlili 🙂
včera ma v anjelikove nahovorili, že idem robiť hodinu o servítkovej technike 😲 tak tam prídite, nech tam nie som sama (nebojte to je zadara, to robím iba ako "dobrovolníčka" a nejaký materál sa zoženie zo sponzorského 😉

martanko
autor
1. máj 2008

matar a kedy to bude prebiehat? , pockaj do buduceho tyzdna, kym sa vratime 😉 ozaj nevies nieco o tom vylete na koniky? ja som sa tam uz nestihla zastavit 🙄

matar
1. máj 2008

to bude až 20.mája 😉 tak počkám.
tie koníky podla záujmu rodičov- niekdy v máji, ale neviem presne kedy. ale buduci tt tam ide, tak to zistím

moni1412
1. máj 2008

matar dakujeme 🙂 v noci budeme mat tyzdnik veru. ako rychlo to ubehlo.
martanko prve dva dni som si polezala v normalnej a ked som bola schopna uz chodit ako-tak, tak akurat jedna odchadzala z nadstandardky. Tak som tam sla a bolo to tam uzasne, ovela lepsie ako v normalnej. Hlavne tie navstevy, ze tatinko nas mohol prist kedykolvek pozriet 🙂

moni1412
2. máj 2008

citam stranu dozadu...jeeej, nove banovcanky? 🙂 super. vidim ze ste sa bavili o pediatroch. Mne bola odporucena dr. Jackova, dcera primara z gynekologie. Boli sme u nej zatial len raz a v pondelok ideme na poradnu prvykrat s malym. Ale vraj je naozaj velmi ochotna a vyborna lekarka. Ta je na poliklinike. Tak dam vediet prve dojmy 🙂
A ohladom gynekologa.... ja chodim dr. Baskovi, som naozaj nadmieru spokojna, ludsky pristup, povzbudenie, proste lekar a zaroven clovek s velkym L a C. A dr. Hvizdakova je tiez fajn, aj ked tu nepoznam tak dobre. Ked som lezala v nemocnici, mavala sluzby, z nej mam tiez velmi dobry pocit. Mna teraz naposledy prijimala, mala sluzbu, ale nakoniec mi k porodu volali mojho dr. Ani sme sa nestihli dohodnut, ale som rada ze ho zavolali. Predsa len, poznam ho a mala som lepsie pocit ze mi robi sekciu on.

motiilik
2. máj 2008

Ahojte maminy!!!

moni1412,gratulujem k malému bojovníkovi Deniskovi,ja som tiež ležala tu v BN na pozorovaní pred porodom a tiež som bola spokojná s prístupom,či sestričiek alebo doktorov,ja nemôžem povedať na nikoho nič,ale aj tak na koniec som rodila v Tn,a to to bolo super...

moni1412
2. máj 2008

motilik dakujem 🙂 je to naozaj bojovnik. Od zaciatku to nevyzeralo dobre a zvladli sme to az sem. Uzasne 😵
Mas pravdu, personal v nemocnici je fajn, no, par vynimiek sa najde v sestrickovskych radoch, ale väcsina je zlatucka 🙂

motiilik
2. máj 2008

moni,tak to máš veru pravdu,poznám tam aj ja niektoré,ale to je hadam všade...ale ja som sa našťastie ani s jednou z nich nestretla,možno aj preto,že nebolo kedy a ani dostatok času....moni aj kojíš? 🙂

moni1412
2. máj 2008

motiilik tak to mas stastie 🙂 ja som sa s nimi stretavala casto ked som tam mesiac lezala, ale teraz som mala veru stastie na tie milucke... takze som spokojna. nekojim, zo zdravotnych dovodov mi zastavili mliecko. ☹

motiilik
2. máj 2008

juj moni,tak to je smola...no,ale dnešnej dobe čo počúvam,pomaly každá žena krmi dieťa UM,je to všetko nejaké na figu,ja som kojila plne 2 týždne a do 6 týždňa dokrmovala a potom som musela tiež prejs úplna na UM....ale bolo to fajn,keď som kojila,mohla som isť kam kolvek a kde kolvek aj malú nakrmiť a teraz ked niekde ideme,tak bud to musím stihnúť domov,alebo si nabaliť aj flašu...ale nevadí,hlavne že sme zdraví a priberáme...a ako malý bojovník,lúbi sa napapapkať?...aký je?...je dobrúčky?...

moni1412
2. máj 2008

aj mna to mrzi, velmi, ale co sa da robit ☹ chuti mu, papa dobre, asponze to. Aj v noci pekne spinka, okrem papania sa skoro vobec nebudi. Je to nase malinke zlatinko vymodlene 🙂

motiilik
2. máj 2008

moni,tak to je dobre,ked je zlatučký jak med ....len si to prosím ta nezakrikni... 😉
mna ked sa niekto pýta,že jaké mam dieťa,tak si zakaždým radšej 3xtfujknem,aby som si ju nezakríkla... 🙂

moni1412
2. máj 2008

aj ja sa bojim ze este len bude vymyslat 🙂 tichucko placka, vraj ako dievcatko. Je predcasnicek, neviem ci este len nezacneme ukazovat ako vieme plakat poriadne 😀

motiilik
2. máj 2008

nebojkaj,ked sa zabívate,tak si zvykne a bude to ok 😉 hlavne že je v poriadku,pekne papká a priberá a že je zdravučký,no nie? 🙂 a pojdete aj von,či ešte počkáš pár dní?...

moni1412
2. máj 2008

ved jasne ze to je najdolezitejsie 🙂 aj ked nas caka zopar vysetreni, nieco sa im nezdalo v nemocnici. Selest vraj poculi a nejake sona chcu robit, ale vraj to nemusi nic znamenat. Dufam ☹ Zatial nepojdeme, v pondelok ideme na poradnu a potom uvidime, mozno buduci vikend ak bude pekne, vybehneme.

motiilik
2. máj 2008

len si ver moni a bude to OK,oni radi všetko nafukuju,človeka zbytočne vyplašia a potom Ti povedia,že je to dobre...nebojkaj,malý je velký bojovník,on im ukáže kto má pravdu... 🙂
on to zvládne všetko lavou zadnou 😀 držím palčeky 😉

moni1412
3. máj 2008

motiilik dakujem 🙂 nepripustam si ze by mu nieco bolo. Ved je taky zlatulinky.... 🙂 dakujem za pekne slova

motiilik
3. máj 2008

nieje za čo moni,to je samozrejmosť 🙂 moni,pozerala som si tvoj album,malý je fakt chutnučký 😉 je to taký malý anjelik 😵

moni1412
3. máj 2008

motiilik dik 🙂 aj vy ste peknucka rodinka 🙂 kde ty vlastne byvas v BN?

motiilik
3. máj 2008

moni na dubničke,ak vieš,kde ordinujú detské doktorky,tak presne v tom istom vchode 😉 a Ty? 🙂

moni1412
3. máj 2008

motiilik tak to byvame blizko 🙂 My tiez na Dubnicke, na Slatinskej, ak vies kde to je 🙂 Chodite tam aj k doktorke? Ked ich tam mate blizko....

motiilik
3. máj 2008

tak to áno...ano,chodím tu aj k doktorke,chodím Vašičkovej,som s ňou spokojná... 🙂 ozaj moni,máš aj skype? 😉

matar
3. máj 2008

moni, malý je fešáčik 😵 už sa teším na neho na živo 😉
motýlik ajooooj 😀

motiilik
3. máj 2008

ahojky matar 😉 ako sa máte?...

moni1412
3. máj 2008

motiilik skype nie, ale icq.... 🙂
matar ahoj 🙂 dakujeme 🙂 uz sa tesime ked zacneme chodit von. ako sa mate? zdravucki ste?

matar
3. máj 2008

máme sa celkom fajn, aj ked nikoke včera niečo čo spapala nesadlo a večer sa dovracala 😒 ale dnes je lepšie. už ma donutila urobiť jej palacinky, tak dufam že neskončia na dlážke
moni, máte pekný kočiar 🙂 (nomotýlik jasné že aj vy, ked máme rovnaký 😀 😉