Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

matar
25. jan 2009

julka, aké borovice? ved to je urobené vo vnutri v rokoši 😒

horalka777
26. jan 2009

moni, no pustila som ventil = vyzalovala som sa na stinanie stromov v BN..

mata, mam sprostredkovane info, ze tie borovice vytali kvoli tomu, aby bolo lepsie vidiet z cesty vchod do tej restiky. Aspon dufam, ze vravime o tej istej prevadzke - zboku Rokosa, z tej strany ako je byvala hasicovna, nie? Kto to povolil, bol s prepacenim uplny vol...

baby, ja uz chcem jaaaaaar... 🙄

matar
26. jan 2009

to vážne, to som nevedela 😠
a aj ja chcem jaaar 🙂

motiilik
26. jan 2009

moni,dakujem za foto..malý je úúúžastný na nich 😵 ,ako sa inak máte????ste zdravučký??? 😉

moni1412
26. jan 2009

Julka jaaaaj, som nepochopila 😀

hmm,jar, ale este lepsie leto 😎

Evi uz aj prisli? to su fofry 🙂 dakujeme 🙂 ale hej, ide to 🙂 😉 vy? uz ste zdravucki?

motiilik
26. jan 2009

moni no hej,prišli...aj mala ich pozerala a ukazovala na malého prštekom a niečo si mrmlala,len žial,neviem jej reč 😀 ...a hej,chvalabohu,už je konečne dobre.... 😵

matar
28. jan 2009

baby ved kým je takto hnusne sa môžeme stretnuť aj v anjelikove, aspon by sa tam drobci trochu zahrali, nie?

martanko
autor
28. jan 2009

mati anjelikovo je dobry napad, 20. februara tam bude aj karneval, ale my sme teraz chori, najma Adamko, dnes som s nim bola u doktorky, takze sa na vzduch dostanem tak najskor o par dni 😖 ale Ninka s Deniskom sa urcite spolu radi zahraju 😉 aj s Jakubkom, samozrejme 😀

matar
28. jan 2009

na karneval pôjdeme asi aj my, tak môžeme dať stretko aj tam. len sa zatial liečte, nech sme všetci OK 😉

moni1412
29. jan 2009

ozaj, anjelikovo..... vidite, uz by sme sa aj my tam zahrali, mi ani neprislo ze uz je Denisko taky velky 😅 ako to tam funguje?

horalka777
29. jan 2009

Aj ja by som sla na karneval, vyblaznit sa ako za mladi 😵 Ja som maska sama o sebe 😀

Blanka by mohla ist za Hurvinka, to je jasneee 😅

vejka22
29. jan 2009

čaute.od koklkych rokov sa tam môže isť na ten karneval?môže sa tam isť aj ked tam nechodime?

matar
29. jan 2009

vejka, ved oliverko sa tam aspon vyjaší.
moni, v pohode prídeš, že si ste sa prišli zahrať 😉 ved sa môžeme dohodnuť aj mimo karnevalu, len tak sa s chalanmi pohrať, ked je vonku takto úúúžasne 🙄

emik18
29. jan 2009

..no my sme este malinky na take nieco... 🙂) ale snazime sa ryxlo rast.. uz mame 7,5 kg.. 🙂 xi xi jedine ze by som isla ja za skinheda..lebo pomaly my vsetky vlasy vypadnu.. zajtra idem ku kadernicke tak som zvedava co mi s tym spravi ako ma ostriha...

vejka22
29. jan 2009

no neviem ako by to zobral keby tam ideme.on ma teraz take obdobie že vôbec neposlucha robi si čo chce tak neviem.vy tam idete?

moni1412
29. jan 2009

mata niekedy by sme sa mohli veru 🙂 vonku je to teraz o nicom 😒 😠 ☹

vejka si sa tu dlhsie neukazala, vsak? 🙂 😉 ako sa mate? 😉 🙂

vejka22
29. jan 2009

no hej.mame sa dobre a vy ako?

moni1412
29. jan 2009

my tiez super 🙂 😀 😅 🤐 😵

matar
30. jan 2009

vejka, nikolka mala také obdobie doteraz asi dva mesiace, už som z nej bola na nervy. teraz sa už trošku unormálnila, dufam, že jej to vydrží. tam to deti baví, lebo je to niečo iné ako doma. aj domčo sa tam zahrá dokonca chvílu aj sám, čo doma nehrozí

vejka22
30. jan 2009

a o kolkej to tam je?to tam môže isť každý s dieťatom alebo sa musime niekde prihlasiť?

matar
31. jan 2009

naviem asi o piatej, tak to vačšinou býva. ale v stredu tam idem s nikolkou na angličktinu, tak to pozriem. aj sa spýtam, či sa treba hlásiť

vejka22
31. jan 2009

o.k.potom napiš.

motiilik
1. feb 2009

Mati,ta nova čínska reštaurácia,čo je v meste,kto ju má????nevieš???ma ju aj čínan,či nie???dík... 🙂

motiilik
1. feb 2009

inak ako víkendujete baby???aj ste si aspom trochu užili toho snehu,čo napadol do rána???my sme sa boli gulovať a Sša stavali snehuliaka... 😉

matar
1. feb 2009

motilik, myslím že hej, ale nie som si istá.
víkend v pohode, taký návštevový 😉

moni1412
1. feb 2009

hmm, my vikend na nic 😒 Denisko mal od vcera teplotku, vysiel mu druhy zubok, tak sme mysleli ze z toho....ale ked pretrvala az do dnes, sme skocili na pohotovost, tak ma k tomu zapalene hrdielko.... 😒 uziva ATB sirupcek, ale vyzera uplne zdravucky 😀 vymysla, rehoce sa 😀 ako vzdy ked ma teplotku. sa divili na pohotovosti ze aky je kludny na to ako ho to musi boliet 😒 tak my mame program na cely tyzden....ideme sa lieckat 🙂 nuz, takto to vyzera ked sa vsetky prve zubky rozhodnu ist naraz 😖

emik18
1. feb 2009

evi hej tu restiku ma cinan, ten co mal na opacnej strane rokosa,tam kde je teraz cestovka predajnu s oblecenim...len otazka je ci tam aj varia cinania o com pochybujem ale majitel je cinan 🙂

motiilik
2. feb 2009

no hej....emik,to máš pravdu.....ale tak,ked varia dobre,hadam je to OK 😅

horalka777
3. feb 2009

Dobre ranko vsetkym maminam v katastri BN.

moni, aspon to bude mat Denisko skor za sebou 😉

my dobre, z Blanky vyrasta riadny cibis, ziva je az az, mozno to bude tou lahsou vahou, sa jej to mece, ked nema tolko kg ako ja 😅 Ta ked zacne chodit, nik ju nebude stacit ratovat, ak sa rozbehne 🙂 Predvcerom zistila, ze dokaze zaseknut jazyk medzi zuby a tym padom z nej od rana do vecera vychadzaju zvuky ako bzzz, psss, dzdzdz, gdzgdz a samozrejme prudy slin k tomu. Hotova zvukova fontanka.. Ani neviem presne, kolko vazi, ale 6kg este urcite nema. Stale smeruje k dzokejskej drahe, dajaky kon to mozno raz oceni 😀

martanko de siiiii? Poreferuj, co nove u vas 🙂

idem, daco stihnem, kym spiiii...

martanko
autor
3. feb 2009

aho Juli, tu som, nase deturence maju posledne tyzdne nejaku divnu dohodu a budia sa v noci na striedacku, ked jedno konecne uspim preberie sa druhe ...atd, Adrianka uz dva tyzdne trenuje brusaky a zdvihy, chyti sa vsetkeho, co ma na dosah ruky a pokusa sa posadit, minule sa chytila periny, ktorou bola prikryta a taaak sa skusala zdvinut a ta perina protivna jej nepomahala 😀 tiez krasne hrkuta, ked ma naladu no a ma rovnych sedem kil a skoro 70cm, aj doktorka povedala, ze je to riadna zirafka 😀 Adko bol minuly tyzden chory doma, od vcera uz chodi do skolky, a na buduci tyzden maju karneval, tak musime dorobit kostym pirata. ozaj a Adulka sa uz otaca a cestuje po posteli, vcera som ju rozbalila a podlozila som jej cistu plienku a kym som pouzitu vyhodila, Adka sa otocila tak, ze mala na plienke hlavku a opacnym koncom nam s laskou ocurala perinu 🙄 tot od nas vsjo