Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

moni1412
13. nov 2009

baby y uz idee davt robit.... mne este chybaju 3 mesiace... asi sa idem do toho pustit 😅

motiilik
13. nov 2009

Monika,ved ked to Maťke išlo tak dobre,že to stihla všetko urobiť,načo zbytočne čakať 😉 ...a nebojkaj,Ty ju doženieš,dorobíš a aj stihneš dať vytlačiť... 😵

moni1412
13. nov 2009

tak som sa do toho obula a konecne mozem aj ja uz riesit vyrobu v tlaciarni 😀

motiilik
13. nov 2009

Monika 😉 ....šikulka 😵

matar
15. nov 2009

monika super kalendárik 😎 inak, hlavne že ja naše ešte nemám dokončené 😲

motiilik
15. nov 2009

Mati,ako to???? 😕

matar
15. nov 2009

no tvoje už mám, ale moja mamina si zmyslela, že ona chce kalendár aj s menami, tak musím ten jej ešte prerobiť 🙄

motiilik
15. nov 2009

Ahá..... 😖 .ale Ty to zvládneš lavou zadnou,si šikulka...Ti musím doniesť ten USB kluč..počujkaj moja,a kedy tam behneme???ja mám zajtra vybavovačky,ale od stredy hocikedy 😉

moni1412
15. nov 2009

mata ucim sa.. ako hovoris - o par rokov sa na nom mozno zasmejem 😅 ty ich mas ovela krajsie 😉
fuha, mamina je narocna 😀 tak drzim palce.... a ved vies ako sa hovori - obuvnik chodi vzdy bosy..... tak cosi podobne teraz s tym kalendarikom u vas 😉

luciankasebastianko
16. nov 2009

ahojte baby aj mne už prišiel ten kalendárik muž ho dostal v piatok na meniny 😀 je krásny nie taky prepracovany ako tie vaše ale je tam moje srdiečko na formáte A3 a to je nádhera 😀 😀 😀 a krásne to naviazali kovovími kruškami a take na zavesenie je tam 😉 no spokojná som 😀

matar
17. nov 2009

luci a kde si to vlastne ty dala viazať?

motiilik
17. nov 2009

počujte baby,neviete náhodou kde robia niečo také,ako knihu???....chcem svokre prepísať recepty na pc,dať to na USB kluč a dať to nikde zlepiť,zviazať,alebo niečo podobné,,,,ale chcem aby to malo ten tvrdý obal,ako nejaký zošit(kniha)...neviete mi niekto poradiť???Dakujem 😉

luciankasebastianko
17. nov 2009

CeWe fotolab 😀

matar
17. nov 2009

motýlik, ved sa skusime spýtať v koke

montana13
17. nov 2009

Ahojte 🙂

Presne tak, motýlik, skús sa opýtať v tej koke alebo niekde, kde viažu diplomovky 😉 emik by ti mohla dať tipa 😉

Vidím, že kalendáriky letia.... 😀

emik18
17. nov 2009

Evi, skus sa spytat v pamase...vedla Alsi tam som si dala viazat pracu... ale vyslo to dost draho viazanie prace 60 stran..cca 10€ ale mam pocit ze sa to ceni podla riadkov na prednej strane...takze ak by tam toho nebolo moc popisane...ved skus skocit a spytat sa...

jaj baby mne uz z toho asi prepne.... skoro cele 4 dni doma nad knihami a pri PC... srdce-tlak 350 po piatich salkach kavy denne, guarane a ginku.. a nic nepomaha... 🙄

Mati, ake su tie fofo bude sa dat vybrat nieco z toho??

martanko
autor
18. nov 2009

emik drzim palce,mne najviac pomohlo zavriet knihy a ist von vyvetrat hlavu alebo aspon na dve hodky robit nieco uuuplne ine 😀

matar
18. nov 2009

eik, hotovo 😉

moni1412
18. nov 2009

emik ucenie? ta este statnice cakaju, ci ako? 🙂

motiilik
19. nov 2009

Baby,dnes som sa bola pýtať v tom Pamase...Tak kalendáre tam vyjdu takto:-stolový A3 6€,A5 8€..závesny A4 10€ a A5 13€...a aj tam viažu na spôsob knihy za nejakých 6,64€ aj s tvrdým podkladom..posielaju to do TN.tak celkova robota bude okolo troch prac.dní.... 🙂

motiilik
19. nov 2009

a Emik,dík za tip 😉

moni1412
19. nov 2009

baby kde je Pamas v BN? tam hore?

Evi, ty si aky prieskum spravila 😉 dakujeme...

inak ja som vcera bola u Basku....kopu liekov a polihovat..... boli a tvrdne brusko 😒 Mata, myslim ze ty si spominala ze ked si cakala Dominka, si musela lezat... ako si to pri Nikolke zvladla? 😒

motiilik
19. nov 2009

Monika,Pamas je hore v meste,jak je cukráreň Alši,tak vedla je fotolab,tak tam 🙂 a hej,trošku som sa posnažila 😉
Moni,len pekne lež a hlavne vela trpezlivosti pri drobčekovi,neboj,bude dobre...držím palčeky 😵

moni1412
19. nov 2009

hmm, Evi, s tym lezanim to nie je take jednoduche 😒 a dik 😵

luciankasebastianko
19. nov 2009

ahojte moni to tvrdnutie brucha bolo hrozné ešte si spominam ☹ a ešte som si to mala rátať či to nieje viac krát ako 20 za den no kolko krát aj bolo ,ale to som nepovedala 😅 júúúúúúúj bolo jak kameň brrr držím palčeky nech ťa nechá denisko čo najviac ležkať a šetriť sa 😉

motiilik
20. nov 2009

Monika,neboj,viem presne o čom píšeš(že to nieje lahké),ale malá princezna je siláčka,ako jej braček a bude v poriadku všetko,uvidíš 😵

matar
20. nov 2009

moni, no čo ti poviem- na nervy. našťastie moja mamina nerobí, tak ja som sa s nikolkou doobeda pohrala len tak na posteli, prečítala rozprávku... a potom ju zobrala mamina a ked prišiel paťko z práce tak on. najhoršie bolo, že som ju skoro celé dni nevidela, lebo to bolo na jar a v lete, tak som ju samozrejme nemohla držať doma pri mne. ale neboj dá sa to zvládnuť, ved máš tu najlepšiu motiváciu 🙂

moni1412
20. nov 2009

baby, dakujem vam velmi pekne, ste zlate 😵 😒

dnes bol Denisko uzasne zlaty, asi citil ze mi nie je dobre, no skoncilo a to padom zo sedacky dolu hlavickou, potom to uz slo dolu vodou... teraz haja a navecer ide k nasim na cely vikend.... no mata to si mala super ked mamina nerobi..... u nas vsetci pracuju, studuju, nic moc, no.... 😒 Milos chodi z prace väcsinou az okolo piatej, ale zasa potom mam uz uplne veget, to sa zas nemozem stazovat.... no ale ved nejako to zvladneme...... polovica uz za nami, tak snad sa to nejak bude dat dotiahnut 😖

emik18
20. nov 2009

hej hej moni este ma len cakaju skusky... ☹ A tebe drzime palceky nech to hravo zvladnes.. Ja mam podobny problem teraz sa snazim maleho "odkladat" kam a komu sa len da...aby som sa mohla ucit..ale tusim to nerobi dobre na jeho psychiku..doteraz nebol na mna naviazany a posledne dni totalne len mama-mama..ide ma z toho porazit....

Mati super..ty si sikulka mozem sa zastavit cez vikend? 😅 uz sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim

matar
20. nov 2009

emik, zajtra nie sme doma,až večer, a v nedelu asi budeme doma. ved ak pôjdeš okolo zazvon 🙂
a verím, že malý asi nechápe prečo je teraz s tebou málo, ale po skúškach si to vynahradíte 🙂 ale je strašne zlatý, včera sa tu s babkou zastavili, no je na zjedenie 😵
moni, aj vy to zvládnete, neboj. 🙂