Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Budúce mamičky vo Viedni

zuzana1917
22. máj 2013

Ahojte buduce mamicky ;)

najdu sa tu Baby ktore cakaju babatko a byvaju vo viedni a mate chut na pokec alebo prechadzky? Velmi Rada by som sa stretla a vybehla na zmrzlinu alebo len tak pokecat.

🙂

pragmaticka
23. máj 2013

@zuzana1917 Ahoj, kde presne byvas?? Ja som na severe. Dnes zacinam 13. tyzden a bude to prve babatko a ty??

zuzana1917
autor
23. máj 2013

Ahoj ja som v 21tke a ty kde presne? Ja som zacala 11 tt ;) a KDE ides rodit?

pragmaticka
4. jún 2013

@zuzana1917 rozhodla som sa pre mistelbach...nechcela som vo wien, pretoze na tie nemocnice kt. by u mna prichadzali do uvahy, sa mi ani jedna nepacila...bola som pozriet aj v korneuburgu, ale nakoniec vyhral mistelbach..a ty?? kedy mas termin?? ja 05. decembra.

Inak som si vobec nevsimla ze si mi odpisala..vzdy klikni na odpovedz (mne) a potom sa mi to objavi v upozorneniach..

inak ja byvam kusok od 21. bezirku (nie priamo wien), ale na konecnu leopoldau to mam 10min. vlakom..nemas chut zacat s jogou??? nasla som kurzy aj v 21. a rada by som to skusila, bolo by fajn, keby sme sa dali na to spolocne, co ty na to?? 😉

zuzana1917
autor
4. jún 2013

@pragmaticka ahoj ja mam Termin 8.12 🙂 takze budem mat takmer rovnakych krpcov 🙂 ja som si vybrala Donauspital (o nom som pocula od znamych len pozitiva tak uvidime)

to fak ze byvas kusok to by bolo fajn keby sme vybehli aj na kavicku ak by si mala cas co ty na to?
ja som tiez pozerala tu jogu zwergerlparadies sa vola aj som chcela ist len ja robim kadejako raz rano raz poobede tak neviem ci by sa to nejako dalo, ale opytat by som sa tam isla, a ozaj pocula si o shiatsu masazi? chcela by som tam ist lebo ma boli strasne chrbat len sa tam neviem nejako dostat 🙂

a ty kde robis? a odkial si zo Slovenska? ja som z Levic

Tu začni písať odpoveď...

Odošli