• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dubnica nad Váhom

14. januára 2017 
cau mata. :sweat_smile: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
10. feb 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mal byt znak na pusinky, ale ako tak na to kukam, tak je to asi znak ako ze som ticho, nie?
no ale je s vami zase zabava. idem si kuknut film a do duchen. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
10. feb 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, netrubili, zatial nemame na sankach klakson :grinning: :grinning: :grinning: A asi je uz po sankach, zle by sa nam islo bez snehu..len keby prestalo prsat, takto sa mi ani von nechce ist..
11. feb 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tani akurat sme sa vratili z prechadzky :grinning:
11. feb 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
centik to ste boli v takomto pocasi???aj ja som rozmyslala ist von,ale nastastie pred chvilkou mi maly zaspal.sice v autosedacke pri hupani,ale aspon nech si nachvilku zdriemne.potom nie je taky mrzuty vecer
11. feb 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani a vies, ze aj my..? Teda to ani nebola prechadzka, skor len taka rychlovka v clapkanici..boli sme neter zaviest na hudobnu..pozriet nejaku masku na karneval a kupovala som zverine nejake krmivo..maly si aspon trochu pospal v kociku..ani sme ist nechceli, ale doma bol zly ako cert, tak sme sa narychlo zbalili a isli..
11. feb 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli na poste, ale zmoknuta som jak myš :grinning:
11. feb 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tak vcera dopadla,ked sme isli z poradne,prisla som ako snehuliak :grinning:
11. feb 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no myslim ze s malickou vychadzame fajn :wink: dufam ze si to aj ona myslii...zvykli sme si na seba dost rychlo stale by som ju nosila na rukach a taak...a mamina mi uz nadava ze si ju pekne rozmaznavam... :slight_smile: :slight_smile: sa mi zda ze ma aj pravdu som si lauru naucila ze spava somnou a teraz nechce spavat v postielke a neviem co snou robit :unamused: ale inak je vsetko super :dizzy_face: :dizzy_face: neviem po kom je ale pomne asi nie lebo je straasne dobrucka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
11. feb 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak sarka sa ma hadam tiez dobre len odkedy mame doma malicku tak strasne ziarli...sa ani necudujem doteraz bola vsetka pozornost na nu...a teraz sa venujeme len laure :wink: ale hadam si zvykne...
11. feb 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj ja sa hlásim, teraz som na nete do 18 a ešte mi za to platia :grinning: :grinning: :grinning: Nika ako doma?Sarka poslúcha???
11. feb 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá je tu na koníku niekde zoznam čo nemože kojaca mamička papat???Alebo čo musí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Idem hladat
11. feb 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nicky myslim ze Laura je este v takom veku kedy si v pohode zvykne na postielku :wink:

Mata papajte vela kminu :grinning: a vyhybat sa ma citrusom, fazula, sosovica atd.. co nafukuje.. klobasky a tak... :sweat_smile: ani cerstve pecivo nieje velmi dobre lebo naduva, a aj perliva mineralka moze sposobit bolesti bruska
11. feb 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co to tu vcera pospalo????ja,ze idem docitat a nist
12. feb 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano Zuzi, vcera pospalo a prave teraz sa zobudilo :slight_smile: Teda ako kto, drobec akurat zalomil, tak mozem ist aspon cosi porobit doma..a venovat sa trosku netu :grinning: :grinning: :grinning:
12. feb 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kto ide von ? Lebo my sa chystame :grinning:
12. feb 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem, so psom zachvilu :grinning:
12. feb 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a s Bibi nie ? Treba obidvoch vyvencit :grinning: :grinning: :grinning:
12. feb 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved keby nieco, mobil na nas mas..my sa vonku pomotame tak zo dve hodinky..ak nas zima nezazenie skor..pozdrav hava a Bibi :grinning:
12. feb 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok keby nieco zavolam :slight_smile:
12. feb 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak my uz sme aj doma..dobre sme vymrzli, maly sa uz jedoval, tak sme to zabalili..zae zajtra, ak bude kedy..ale asi nebude.. :grinning:
12. feb 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeee :grinning: tu som davno nebola. ako sa vam dari?
12. feb 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tani my sme boli asi 10 min peši bez kocika, ale bolo tak surovo ze som to vdzala, ina kosa je tam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. feb 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ukecali ste ma - nikam nejdem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. feb 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa ako lahko sa nechas pehovorit :grinning: :grinning:
12. feb 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
velmi lahko, lebo som lenivaaaa :grinning:
12. feb 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja idem na navstevu k jednej babe tu vedla v stvrti byva. ma troch synov a je z tr. teplej. ale ma muza anglicana takze ta je tu na ,,stalo,, idem kuknut ako sa maju,lebo najmladsieho syna maju tak stareho ako my. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. feb 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem objednavat plienocky z UK a uz sa moc tesim :dizzy_face:
12. feb 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napadlo ma to, ked som ta tu uvidela :grinning:
12. feb 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok