Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

centik
15. nov 2009

no to ja tiez otom nieco viem ze lahnut si s nou nepomaha 😀

mkatka
autor
15. nov 2009

Sisa žádná sláva? Dyk je to jak z katalogu!!! Fakt krásný dort!!! Ten medvídek je doufám plyšový.... 😝

zuzula25
15. nov 2009

sisa ta torta je uuuzasnaaaa 😵

centik
15. nov 2009

wáááu ta torta je krasna 🙂

lenka0402
15. nov 2009

sisa fakt krasne dielo 😉 si sikulka

no nas maly sa konecne poriadne rozstvornoskoval,,uz nekrtkujeme 😀

dm1
15. nov 2009

vcera sme boli na tej oslave. do pol 7 bol s nami aj drobec a bol zlatucky. 40 ludi na neho ale stale sa usmieval aj si s nami zatancoval. potom som mu dala papat, ulozila ho a ked zaspal isli sme naspat. svokra bola pri malom ale nemala vobec robotu lebo maly celu dobu spinkal a zobudil sa az ked sme o pol 3 rano prisli. tak bol zlatucky drobcek moj

sisa krasna torta si sikula

sisa.b
15. nov 2009

dakujem holky, no fakt vyzera inak, nez som chcela 😒 a medvedika som robila, nie je plysovy 😀

dm1
15. nov 2009

sisa tak to si teda ina sikula ze robila sama medvedika... mozes normalne piect na objednavku 😉

sisa.b
15. nov 2009

dm, nemozem, lebo nemam na to nervy 😝 to by som nesmela chodit do skoly a dieta by mi muselo normalne spavat. alebo by som potrebovala jedneho, ktory by mi aspon napiekol tie korpusy, lebo to ma absolutne nebavi 😅

dm1
15. nov 2009

sisa ja by som zase napiekla ale to zdobenie si neviem predstavit - na to by som nemala zase nervy ja

inak uz nam prisla faktura zo slovanetu za tie moje veci do gimpu.... ze 1900,-SK 😕 😕 😕

sisa.b
15. nov 2009

dm, to potesi 😝

ja sa akurat vytesujem z krasnych darcekov, ktore sme dostali 😵

ivetka5
15. nov 2009

Ahojte, aj len na rýchlo, ešte žehlím 😀 .

Sisa, klobúk dole, aj MM som volala, aby sa pozrel, fakt úžasná. a ten medvedík je z marcipánu? Šikula je z teba🙂))

sisa.b
15. nov 2009

ivetka, ten medvedik je z MMF ako aj cely potah torty. s tym som sa pohrala, ale ten zvysok... 😝

ivetka5
15. nov 2009

Sisa, MMF, hm? Čo to je?

ivetka5
15. nov 2009

Sisa, nejde to otvoriť, je to niaky vírus asi

dm1
15. nov 2009

ivetka mne to ide

dm1
15. nov 2009

sisa a ked to das na ten korpus okruhly tak ako to zahladis aby to tak krasne prilnulo bez faldikov???? no musim sa naucit kym bude mat maly rok tak mam cas 😀

ivetka5
15. nov 2009

No už som to aj ja na 3-tí krát otvorila, no ale španielska dedina, ale nie, keď človek chce, tak to asi aj ide. No ale tebe to ide oveľa lepšie, ako keby som to ja robila 😀 Idem do hajan, prajem dobrú nôcku, vo Vašom prípade Sisa a Dm, príjemné nočné písanie 😀

dm1
15. nov 2009

ivetka dnes som si dala slub ze pojdem spat pred polnocou 😀 no len aby som aj zaspala...

sisa.b
15. nov 2009

dm, ono je to take pruzne, takze tam, kde chces, aby sa ti to natiahlo, tak sa natiahne a inde zas scvrkne 😉 akurat tuto som robila z jojo cukrikov - strihala som ich napolovicu 😀 z nich je hmota pruznejsia ako z tych haribo. ale zas horsie sa opravuje a horsie na nej drzia ozdoby

dm1
15. nov 2009

takze si nemusela nic farbit ked si prestrihla na polovicu vidis dobry napad. len ja mam chalaniska tak by museli jo-jo cukriky zmenit farbu 😀 . no ja som este ziadnu tortu v zivote neupiekla ale slubila som si ze malemu budem na narodky. na 1.narodeniny by som chcela auticko tak uvidim ci sa podari

sisa.b
15. nov 2009

dm, farbila som akurat toho macka 🙂 auticko som robila samkovi a MD bratrancovi taketo http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=45060&ord...
aj zuzka sa nan chysta, teda jej mamina.
curkiky kupis aj haribo smolkove modre v lidli 😉 tam kupujem aj tie, co su v recepte. a neboj sa toho, nie je to nic strasne 🙂

dm1
15. nov 2009

sisa diky sak mam cas to pokukat. ale asi si dovtedy spravim jednu cvicnu aby som potom nestresovala ked to nevyjde

yvka1
15. nov 2009

avojte, prajeme oneskorene Rebeke všetko naj k 1 rôčiku-hlavne veľa veľa zdravíčka a nech ju maminka s tatinkom poslúchajú 😉 😀

sisa normálne ma to s tými tortami chytá-možno skúsim aj ja 😉 ale čo z toho pokusu bude tak to netuším 😅

včera sme boli na tej 50-ke. Vanesk sa vybláznila a malý zaspal dedkovi na rukách pr tancovaní-mal to ako kolísku 😅
dnes som to s malým riskla a šli sme na hokej-vydržal celý hokej-dokonca cez 2.tretinu spinkal 😨 😵

pred chvíľou som zlomila takú somarinku na routeri tak to držím 2 prstami aby som vôbec mohla byť pripojená 😠 😝

dm1
15. nov 2009

yvka to je dobre s tym routerom 😉

yvka1
15. nov 2009

ale mňa už bolia prsty 😅

yvka1
15. nov 2009

dm a spať nič?si povedala že pred polnocou 😀

yvka1
15. nov 2009

sisa pozerala som fotky na FB. jeej ty si rodina s Monikou+sestrou(neviem si spomenúť na meno-žeby tiež Silvia) 😕 😉 ?

dm1
15. nov 2009

yvka uz ideeeem som sa pozabudla 5 min. nasluhujem 😀