Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuzula25
13. máj 2009

preco,ved nic noveho neuvidime.vies kolko by bolo vycumenych oci na tie plienky??? 😀

sisa.b
13. máj 2009

zuzi, ale ona mi moc latkovky v poslednej dobe netriafa, akoby cakala na papierovu 😝 a potom ju musim prezliekat komplet celu, lebo ziadna papierova plienka tu davku prazenice nevstrebe 🙄

mkatka
autor
13. máj 2009

Holkíííí, já mám plavkííííí 😀 jupíííí

Sisa, jednu pokakú vezmi a řekneme a takhle to vypadá s nadílkou.... 😅
Takže jak s tím termínem, pátek 22?

zuzula25
13. máj 2009

to je 22??to mam kadernicku o 12 ☹ .no ved aspon na chvilku tam pridem.a kedy by sa to dal o 10?ci skor??

zuzula25
13. máj 2009

katka a ake plavky si si kupila a kde??

sisa.b
13. máj 2009

zuzi, ved kadernicku stihnes, ak zacneme o 10tej 😉

mkatka
autor
13. máj 2009

Jasně, když Sisa dojde načas.... 😉 to máš za půl hodiny prohlídnutý 10x

Plavky jsme pořídili v Uherském Hradišti, značku si nepamatuju, napíšu později (plavky vedle, já uvelebená na gauči), jestli bude zájem. Jsou bílé, na tom černé a červené potisky - podprda kytičky, kalhotky proužky.

Prosím vás, kolik stojí papírový pleny balík pro novorozence? Zhruba plácněte nejnižší a nejvyšší sumu. Nejlevnější budou asi Tesco, nejdražší asi Pampersy.....nemám šajna, jak to nekupuju....díky

sisa.b
13. máj 2009

katka, ja som brala do porodnice dm babylove newborn a bolo to akuratne balenie

centik
13. máj 2009

ahojte,
Sisa nepobehovala si dnes podvecer po Lidli? 😉

mkatka
autor
13. máj 2009

Mě zajímá ta cena jednoho balíku

sisa.b
13. máj 2009

centi ano, boli sme s drahym aj s kocikom 😉 ale ja som teda slepa, kym ma nekopnes, tak si nevsimnem 😝

a dnes som videla dalsi nas kocik v dca, tak sa drahy rozculoval, ze uz ho nechce 😀 😀 😀 chcel mat taky, ako nik na okoli nema 😝

sisa.b
13. máj 2009

katka, stal 199skk, len uz neviem, kolko kusov

mkatka
autor
13. máj 2009

tak díky a ještě cenu pampersek 😕

sisa.b
13. máj 2009

tak to ti neporadim, my mame teraz pampersy z madarska a neviem sa dockat, kedy ich minieme, fuj. uz aj drahy frfle, ze ako strasne smrdia 😝

sisa.b
13. máj 2009

katka a v MC bude aj oznam o tej prezentacii? mozno by boli zvedave aj maminky, co sem nechodia 😕

mkatka
autor
13. máj 2009

no veď, říkala, že to vyvěsí na nástěnku....týden snad bude stačit....zas kdo tam chodí, chodí cca pravidelne, takže by si všimnout měly. eventuálně by se to dalo zopakovat

sisa.b
13. máj 2009

ved uvidime 😉 chzstas si aj prihovor? 😀

mkatka
autor
13. máj 2009

Ne, já budu zrovna na záchodě 😀

sisa.b
13. máj 2009

😀

zuzula25
14. máj 2009

dobre ranko.no budem to musiet nejako postihat,ked tam chcem ist s vami tiez 🙂

pampersky tie newborn stoja okolo 350 korun,teraz tie vacsie okolo 20 eur

yvka1
14. máj 2009

Dobré ránko maminky,pekný dník vám prajem 🙂

sisa prosím ťa aká bola tá prednáška o znakovaní?oplatilo sa tam ísť?

sisa.b
14. máj 2009

yvka, bolo to celkom fajn, este teraz rozmyslam, ci nepojdeme na znakovanie do bojnic - poslali nam pozvanku 🙂
pre mna to bolo take povzbudenie do znakovania. ale myslim, ze kludne staci objednat si ten ich balicek a zvladnes to aj sama.

sisa.b
14. máj 2009

tak sme sa na to bojnicke znakovanie prihlasili 🙂 drahy v sobotu pracuje, tak som myslela, ze nepojdeme, ale vraj mam ist aj sama, tak pojdem 😵 tym padom mame jedno volne miesto v aute, ale to vam asi nepomoze...

sisa.b
14. máj 2009

tak sme boli v kaufiku na cerstvu mrkvicku a dnes skusime prvykrat prikrm 🙂

mkatka
autor
14. máj 2009

ahojte. to je dneska den. venku zima, pod mrakem. ráno v poradně vše ok, pořád to na holčičku jen vypadá, tak snad tam ten pipík už nenaroste 😝

Sisa, není lepší brát mrkev z DM? Ta jejich řada Alnatura, to je bio - s kupovanou mrkví nevíš kde to rostlo, jestli se hnojilo...

sisa.b
14. máj 2009

tak to som nevedela, uz som sa tu pytala na bio zeleninu. v tom bioshope nemaju ziadnu a kedze v obchodnych retazcoch je ovocie a zelenina kvalitnejsia a obsahuje menej dusicnanov ako z trhu, tak som kupila v kaufiku 🙂

katka, urcite to bude dievcatko 🙂

mkatka
autor
14. máj 2009

Sisa dík 😉

Tak to je jedno, buďto jí to dej a pak nakup v DM nebo z toho udělej polívku pro vás....ty skleničky to je tutovka, že je to košer: Hele já taky kupovala v Tescu nějaký Hipp a tohle.....podruhé budu určo v DM. Jinak bio zeleninu od pěstovatelů by bylo možno koupit přes ten bioshop v Trenčíně na náměstí - U malého princa nebo jak se to přesně jmenuje, ale neže je to tam jako trh, spíš tam zajít, opýtat se, možná se domluvit....já se tam nikdy nedokopala. Tady v Dubnici jsou víceméně suroviny, ale koupíš pohanku a tyhle věci....

sisa.b
14. máj 2009

katka, ja urcite nepoletim kvoli tomu do trencina. ked som si precitala tieto dva clanky, tak som si povedala, ze to nebudem riesit. jednoducho budeme kupovat tu najcerstvejsiu zeleninku a hotovo.
http://ekonomika.idnes.cz/kupovana-kojenecka-vy...
http://www.novinky.cz/ekonomika/163620-brokolic...
kupovana vyziva je lepsia nez domaca a bio prikrm stiahli z pultu pre privelky obsah dusicnanov. nie je to nahodou kvoli hnojeniu? najlepsie nic necitat a riadit sa zdravym rozumom 😅

sisa.b
14. máj 2009

babyyyyyyyyy, nasa slecna ma prve pokusy posadit sa z polohy na styroch cez bok 😵 😵 😵
http://www.facebook.com/home.php#/video/video.p...

zuzula25
14. máj 2009

ahojte,tak my sme sa boli dnes poobede prejst a maly spustil takyyyy rev az hruuuza 😝 nevedela som co s nim-domov daleko-boli sme pri stadione,ja byvam na pod haji.pri tom napapany bol,ale asi nevedel zabrat.tak som tam v ulicke musela vytiahnut prso,sadla som si na obrubnik medzi dve auta,ktore mi za chvilku usli,tak som zostala sama na jednej ulici 😀 maly sa ukludnil,dala naspat do kocika a zas rev tak znova dookola na treti krat uz zacinalo poprchat tak som dala plastenku na kocik a jeho to zaujalo-kukal na nu az pokial sme neprisli domov 🙂 co staci k detskej radosti.

sisa co ako mrkvicka chutila??gratulujeme Rebeke k polrociku 🙂 ako ten cas leti.ved len nedavno sme sa bavili o ilavskej porodnici a uz je z nej velka slecna.ako si pripravovala tu mrkvicku??varila si ju v kojeneckej vode??
ja som si bola dnes pre to potvrdenie na plavanie tak uz mame vsetko.doktorka moc nebola nadsena z toho,ze tam ideme,troska ma prekvapila.

katka isto dievcatko 😉 aj nas maly bol dva tyzdne dievcatko a je z neho chlapisko 😉