Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

martina35
23. jan 2009

Veď už od pondelka a ešte asi aj ďalší týždeň . Aj tak pracujem doma a mailujem riaditelovi hotové projekty ale na konci bud.týždňa musím ísť všetko popodpisovať a urobiť a odovzdať dochádzku všetkých zamestancov k výplatám.takže asi v piatok pojdem do roboty.

3558
23. jan 2009

mne uz samko zaspal,tak mam chvilu cas.potrebovala by som ho odnaucit nosit na rukach. lebo on stale place, az kym ho nevezmem na ruky. nedokaze sa sam hrat, alebo lezat pod hrazdickou. stale je len nalepeny na mne a musim sa s nim prechadzat po chalupe ☹ ☹ ☹ ☹

sisa.b
23. jan 2009

colu som pijavala v tehu, ked som mala nevolnosti 😉 ale musi byt zachladena. ak nemas zaludok na to, aby si jej dala colu, tak jej urob obycajny cierny caj a daj jej ho chladeny. a rozky by nemali byt cerstve, skor suchare. tie ja milujem 😝

3558
23. jan 2009

ja milujem vsetko jedlo 😔 😀 😀 😀

lugu
23. jan 2009

zuzana29 aj na dietu? 😀

zuzula25
23. jan 2009

tak nakoniec neprsalo a isli sme von, urobila som dobre,mrnous si dobre pospal.

tak asi sa uz aj sem blizi chripka,to zas bude,dufam,ze nas maly to nedostane 🙂 😠

sarke prajeme rychle uzdravenie

zuzula25
23. jan 2009

klop,klop....je tu niekto???klop,klop....

martina35
23. jan 2009

ďakujeme od obeda je klud, aj paralen sa ujal tak uvidíme čo bude...

veru k tomu jedlu mne chutí aj suchý chleba a všetkooooo 😀 😀 😀 ale sa krotíííím až to bolí už dva týždne som na delenej strave najhoršie je nejesť večer tak dúfam, že si zvyknem ale mám o 1,5 kg dolu od vianoc tak sa vytešujem môj sen je ešte 10 dolu , no neviem neviem 😀 😀 😀

lugu
23. jan 2009

martina aj cvicis lebo drzis len tu delenu stravu?

martina35
23. jan 2009

len tá delená strava zatiaľ ááále už týždeń mám v obyvke nachystané šlapacie schodky a rotanu ale zatiaľ sa len odhodlávam a odhodlávam...... 😀 😀 😀

3558
23. jan 2009

ja prave papam vlazsky salat s chlebikom.mnam a tiez drzim dietu. cely zivot 😀 😀 😀 😀

martina35
23. jan 2009

zuzi no nerehoc sa mi ani nevieš ako som nakysla strelili mi dvoje gate a utekala som si kúpiť väčšie lebo vo všetkých som bola strašne stiahnutá a bolelo ma brucho. 😒

3558
23. jan 2009

lenze ja nosim len teplaky. ved na materskej si kostym nebudem obliekat, nie?
ak chces schudnut, nejedz po piatej, a kazdy vecer si sprav 30 brusakov. ja som po porode takto schudla na svoju povodnu vahu za mesiac. no ale cez sviatky sa mi podarili zase 4 kilecka ale to neriesim. ved to vybeham ked zacne maly chodit. 😉

martina35
23. jan 2009

u mna to teda takto nejde. Každý deň v robote behám cez dve posch. a vela aj nohy ma bolia a na tele žiadna zmena

sisa.b
23. jan 2009

tak mne ostalo po porode 18 kil 😝 a nejak to nejde dolu tak, ako pri prvych dvoch. uplne najlepsie to slo po prvom porode - bez namahy co tyzden, to kilo dolu. teraz mi este ostalo po dvoch mesiacoch +14kg. ale dietu nebudem drzat, aby som neprisla o mliecko. a cvicit sa mi tiez nechce 😝 mozno by som mohla zaradit pravidelne rychle prechadzky s kocikom aspon na dve hodiny denne...

lugu
24. jan 2009

sisa rychle prechadzky su fajn.tak vela stastia.
zuzi vlassky salat na dietu je mnam 😀 a mam rada este tresku,ale kupila som manzelovi na 30tku elipticky trenazer,tak hadam 5 min.denne a nic sa nenalepi 😀 😀 😀 😀

sisa.b
24. jan 2009

lugu, tak to mas dobre, ked ti staci udrziavat. ja som sa zase neovladala v tehu - ako zvycajne 😝 tak mi treba. ale co, ved nemozem byt stale len krasna, nie? 😀 😀 😀 😝

sisa.b
24. jan 2009

ideme kuknut hafanov do trencina. tak sa majte 😉

sisa.b
24. jan 2009

a susedka si dnes priniesla miminko domov 😨 tak by sme sa mohli skamaratit 😝 akurat mam pocit, ze sa vsetky mamicky akosi tvaria nedostupne, ked sa na ne pozeram a usmievam ☹ dufam, ze to nie ste vy 😀 😝

lugu
24. jan 2009

sisa aj ja mam ten pocit,ze su take nepristupne,asi to je tym,ze ja som z vychodu a tu maju ine mravy 😀 😀 😀 😅

3558
24. jan 2009

to bude tym ze baby co byvaju v dca od narodenia tak maju doma kopec kamaratok a spoluziaciek a vela rodinnych prislusnikov, tak oni dalsie kamaradky nepotrebuju.poznam to,lebo ja tu v UK kocikujem kazdy den a usmievam sa na vsetky maminy co kocikuju a vsetky na mna kaslu. 😝 ja tu mam susedu co rodila den po mne, a ma 30 rokov ako ja, a na ulici sa pozdravime,kukneme si do kocikov a odchod. ked som ju ku nam volala tak neprisla este ani raz. a byva v dome oproti. 15 metrov.
a zase ked som doma v dca, tak nemam s kym kocikovat, lebo vsetky moje spoluziacky maju 10-rocne deti 😝 😝 😝

martina35
24. jan 2009

ahojte tak Sárke je už lepšie od včera nevracala, iba večer jej teplota vystúpila na 39, ale od rána iba 37 a ako keby ani chorá nebola že už ma bruško nebolí pýtala si obed tak som zo strachom a lavórom pod stolom naložila :aj ryža na obed a potom bábovka,a všetko je ok tak to bola rýchla viróza som rada 🙂 🙂 🙂

Inak k tým kilám ...Sárka má 6 rokov, pribrala som pri nej 25 lebo som od 6 týždňov ležala ale zase som sa aj pekne pchala 😀 😀 😀 a asi 7 kg som už nikdy nedala dolu a doteraz mi ostali a ešte tieto sviatky dosť navrch tak som si povedala ,,stačilo,,

zuzi: ja si myslím, že sa doba zmenila aj ľudia sú uzavretejší a zatvárajú sa doma. Som dosť otvorený človek pred rokmi som prišla o naj kámošku a strašne mi chýba ....niekomu povedať pravdu takú aká je, aj sa posťažovať aj si ponadávať keď treba....a doteraz som si náhradnú nenašla neviem ale akosi nie je času? alebo neverím nikomu???Ale straaašne mi chýba niekto tak blízky Mám veľa priateľov aj v práci aj známych čo sa navštevujeme ale nikto nieje na jej úrovni kamarátstva a takej ,,dobrej víly,, v dobrom aj v zlom.

3558
24. jan 2009

to je normalne mata. ved ja som sa tiez pohadala s kamoskami. a dnes som prisla na to, ze ked sa nahnevali a nevedia sa ,,odfucat,, tak uz mi za to ani nestoja aby som nad nimi rozmyslala.

inak centik a tanidlo vam niekto prestrihol snuru ci co????? ved na nas zabudate!!!!! no sup sup sem 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

centik
25. jan 2009

uz som tu 😉

tanidlo
25. jan 2009

Hlasim prichod ..

Zuzi, myslis pupocnu ? Tu uz davno 😀 Ale asi mi niekto v poslednej dobe sedel na kabli, ci co 😝 😵 😀

zuzula25
25. jan 2009

no centik a hlavne tanidlo ste tu teda poriadne davno neboli,mozete sa hanbit 😀 😀 😀 😀

3558
25. jan 2009

no konecne 😀 😀 😀

3558
25. jan 2009

tu nikto nepise okrem mna? viete co mi da roboty ponahanat signal po dome? 😀 😀

zuzula25
25. jan 2009

zuzi no veru akosi sa nechce nikomu tu pisat. 😲 😀 😲
musis im este raz dohvorit a mozno sa znova ozvu 😀 😀 😀 😀 lebo minule to zabralo, hned sa ohlasili.
a kedy planujete prist domov??v tom marci??aj este stale plati, ze chcete krstit???, my sme krstili vcera.

3558
25. jan 2009

a kto vam krstil?Ten mlady Pagac?