Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

sisa.b
6. máj 2009

zuzla, nechystam sa 😀 tak za par rokov 😀 😀 😀 moc sa mi teda do toho nechce. a chcem zacat mrkvickou, akurat dnes som citala clanok, tak som si neni ista, odkial 😝 ale viem, ze na trhu ju nebudem urcite kupovat. neviete, ci maju nejaku v tom bio shope?

a ten clanok http://ekonomika.idnes.cz/kupovana-kojenecka-vy...
asi sem prestanem chodit 🙄 😝

sisa.b
6. máj 2009

zuzi, inak mate super miery 😉 skoro ako my a to patri rebeka k najvacsim novembrovkam

zuzula25
6. máj 2009

to on je taky sladky papkac??u joja by som s tym nepochodila,on ako si da take ranajky raz za mesiac,ale musi to zajest vzdy salamou.on je taky masovy

zuzula25
6. máj 2009

sisa bola som sa pytat v dubnici v bio obchode,ci tam maju nejaku stravu pre babatka na prve prikrmy.tak tu nemaju nic,ze jej to tam neslo.kupovane bio prikrmy sa daju kupit aj supermarketoch a v dm drogerii.ak mas na mysli bio zeleninu surovu tak cosi maju v supermarketoch-v bille som videla bio zemiaky.

na dnes koncim,MM uz frfle co tu stale robim,tak idem okupat maleho

ahojte a pekny vecer

centik
6. máj 2009

baby tak uz aj u nas je kosááá 😅 ale len v spalni zatial

sisa.b
6. máj 2009

tak ja som obyvacku vykurila telkou 😝 😀

yvka1
6. máj 2009

Ešteže máme vlastné kúrenie 😎

zuzula25
7. máj 2009

dobre ranko.yvka a kde byvate???ja by som prijala tiez vlastne kurenie,ale to mame len v kupelke-asi tam stravim viac casu 😀 😀 😀

idem dnes pozriet na tu instruktaz kurzu plavania-potom zreferujem

lugu
7. máj 2009

vy ste sa tu teda rozpisali 😀 ja k tym plavkam-ja som si objednala cez moduprima tankiny za nejakch 450sk a su pekne este sice nevyuzite,ale chceme ist na dovolenku,tak hada 😵 m vyuzijem

centik
7. máj 2009

ahojte,
Zuzi a kde to ides? do Solusu? ci ako sa to vola?

zuzula25
7. máj 2009

centik ano do salusu 😉

ja som sa akurat vratila z posty,maly bagruje,prebalim ho a chcem ist este do kauflandu,aby som to postihala 😝

sisa.b
7. máj 2009

ahojte holky, tak ja som sa dnes chystala na synove vystupenie, ale v noci mi to nedalo a sla som si este raz precitat ten odkaz (ze o kolkej tam mam ist) a ono to je nakoniec vychovny koncert pre deti, na ktory isli 😅
zuzi, tak sa stretneme v saluse 😉

sisa.b
7. máj 2009

moje dieta sa dnes konecne vykakalo 🙂 - na stvrty den - nastastie to slo vsetko do nocnicka, lebo keby toto skoncilo v plienke, tak dovidenia 😅

lenka0402
8. máj 2009

Dobre ranko 🙂 Zuzi konecne som vcera bola zo Stefani,a
si skoro po roku,no chuda moje vyzerala strhane,ze mali aj nocnu,a aj dennu,a slubila ze ked bude mat volno tak si zobere Matka a pojdeme kocikovat.No som zvedava ci dodrzi slub. 🙂 A bola si uz v tom saluse?My sme tiez o tom rozmyslali,ze ked bude Alexko vetsi.Zreferujte pani,ako to tam prebieha,a kolko sa plati. 🙂

zuzula25
8. máj 2009

dobre ranko.ano boli sme tam vcera aj so sisou.uz sa na to tesim.ten kurz je od 4 mesiacoch a povedali,ze cim sa skor zacne,tym lepsie.aj sme boli pozriet na deticky ako sa kupu,ale to uz boli vacsie deti a tie teda plavali ostosest aj pod vodou 😎 je to mesacny kurz kazdy tyzden dvakrat po hodinke a vyde to na 66eur,ale kto ma vseobecnu zdravotnu poistovnu tak len 60eur,uz sme si to aj zaplatili a koncom maja by sme zacali chodit,este musim zohnat plavky.ale ak si uz bola v saluse,tak je to tam take mensie.ozi a este sme dostali gratis antistresovu medovu masaz 😎 no nekup to,ze sisa 😀 😀 😀

yvka1
8. máj 2009

Ahojte,my sme do toho Salusu chodili,bolo to fakt perfektné a neviem možno aj vďaka tomu má teraz Vaneska tak strašne rada vodu.V bazéne sa ponorí,nevadí jej špliechanie do očí - jednoducho nič-je tam ako taká rybka 🙂 s malým sa tiež chystám,keď začne Vaneska chodiť do škôlky a budem mať len jeho. Včera nám prišlo rozhodnutie o prijatí tak som šťastná 🙂 Vaneska sa strašne teší aj je veľmi rada medzi deťmi len sa bojím aby jej to nakoniec nejaká protivná učiteľka nesprotivila.ale hlavne som zvedavá ako sa mi bude chcieť s ňou chodiť cez celú Dubnicu každé ráno do škôlky, obidvoch poobliekať, nachystať...a od Tesca sú asi všetky škôlky rovnako ďaleko :( 😝

yvka1
8. máj 2009

Baby a čo máte dnes na pláne, keď je tak pekne?Mne zachvíľu príde domov muž,tak balím saky-paky a idem sa k mame učiť,nech mám pokoj a on nech si po týždni užíva detičky 😠 😎 😀

sisa.b
8. máj 2009

jj, zuzi 😀 uz sa tesiiim 😵 aj na plavanie, aj na masaz. teraz by bodla, lebo ma neskutocne chrbat boli 😔 od vecera sa snazim splacnut nejaku tortu pre samka 😝

yvka1
8. máj 2009

Ahoj Lenka,kde si bola v pôrodnici v Ilave?máme rovnako staré deti,neboli sme náhodou spolu?náš malý sa narodil 2.3. a v nemocke som bola od 1.3.

zuzula25
8. máj 2009

sisa potom hod fotku ako sa ti podarila.minule sa mi velmi pacila co si si piekla pre seba.ty si asi taky manualne zrucny typ 😉 hackujes.....

yvka a boli ste len na jednom kurze,alebo ste boli na viacerych??a kde ti prijali malu??nastupuje od septembra?

lenka0402
8. máj 2009

Ahoj yvka ano rodila som v ilave,ale moj mali je o tyzden starsi.My sme prave 2.3 odchadzali z porodnice.Pozerala som tvoj album a zdas sa mi strasne povedoma,len ti tam zle vidiet do tvare.Nemali ste vy nahodou krstiny 18.4 v kostole,strasne sa mi podobas na jednu mamicku ktora vedla mna sedela a mala tam take dievcatko strasne zlate a ukecane.Mozno si to bola ty.

yvka1
8. máj 2009

No práve si dávam chvíľku oddych od učenia, že si vás trošku počítam, čo ste porábali a tak 😵

Lenka hej krst sme mali 18.teho a tá malá to bola isto naša malá Vaneska s ,,veľkou hubou".mne sa tiež zdáš strašne povedomá, ale skôr odniekiaľ z vonku. Kam chodievaš alebo si chodievala 😉 a nebola vám krstnou mamou kaderníčka J.M.?

Zuzka na tom kurze sme boli len na jednom,začínali sme koncom zimy a jedinou ale veľkou chybou toho bolo: miestnosť kde bol bazénik bolo naozaj teplo akurát pre detičky ale potom miestnosť kde sa prezliekali tak v tej bolo väčšinou dosť chladno. a hlavne my sme začínali ako prví o desiatej a oni tam nechali celú noc otvorené okno a ráno ho zatvárali až keď sme tam prišli lebo naň zabúdali.malá mala hneď soplíky tak sme ten kurz robili namiesto 1 mesiaca 2. Každopádne odporúčam chodiť tam asi radšej keď už je teplo. keď sme začínali Vaneska mala už 10 mesiacov chcela som ísť aj na pokračovanie kurzu ale to už pomaly začínalo leto a keď už bola väčšia tak sa s ňou dalo ísť aj na kupko tak ma to viac ťahalo tam. Ale trošku to aj ľutujem že sme nepokračovali.
Vanesku prijali do škôlky čo patrí k 4.ZŠ najradšej by som bola keby ju zobrali hneď teraz ale voľné majú až od septembra.

Tak pokračujem v učení-zajtrá mi držte palčeky papa

zuzula25
9. máj 2009

dobre ranko.
yvka tak to budes mat poriadne kusisko behat od tesca do tej skolky.si presne ako moja kamaratka,ta tam tiez byva a jej syn chodi do tej istej skolky.ale v ramci prechadzky s jej mladsou dcerou jej to vyhovuje.
dnes drzima paste,aby ti to dobre dopadlo.
ja som tiez na ten kurz chcela zacat chodit az ked bude teplejsie,ale ved sme ani skor nemohli.potom by som chcela este min jeden pokracovaci kurz tak v septembri,lebo cez prazdniny bude to zas o inom-dovolenka,vylety a tak

krasny dnik

lenka0402
9. máj 2009

Ahoj yvka mozna ma poznas z billi pretoze odtial ma pozna vela ludi,ja som tam dlho robila pred materskou.A mozno ma poznas aj od janky kadernicky,to je moja sesternica a bola malemu krsna.Tak si ta dobre pametam,z nauky,malu si mala na rukach a ona stale ze kedy pojdeme uz domov.Ja si tvare pametam.A aky bol porod?A kto ta rodil,ktory doktor?

sisa.b
9. máj 2009

zuzi, tortu som dala do albumu uz vcera 😉 samko mal z nej obrovsku radost, akurat ostal aj papier pod nou "nalakovany" na cerveno

zuzula25
9. máj 2009

sisa uz som ju pozrela-je kraasna,vydarila sa ti 😉
uz ste asi na tej mile v trencine-uzite si to 😎

sisa.b
9. máj 2009

nie sme, teda je len drahy s velkacmi ☹ ja som ostala s malou doma, lebo teplotuje a brusko ju zrejme boli 😢 vcera sme zaspali az o siestej - teda to uz bolo dnes rano. aj od svokrovcov som s nou v noci odisla, lebo stale nariekala a ja som sa zlakla, ked bola horuca ☹ asi nejaku brusnu virozu ma

zuzula25
9. máj 2009

chudatko Rebeka,nech je rychlo zdrava prajemem.aj si jej davala nieco od teploty??

sisa.b
9. máj 2009

dala som jej rano nurofen, potom konecne zaspala. teraz do nej lejem carbosorb s cajom a ryzovy odvar 😝 ale nevydrzala som ju nekojit, ako chcela doktorka ☹

zuzula25
9. máj 2009

to su ju nemala vobec kojit??ved to by som ani ja nevydrzala.a ako to do nej lejes??davas lyzickou alebo striekackou?? 😕