Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Hľadám kamarátku na spoločné cvičenie - Bratislava

quinten
21. okt 2014

Ahojte. Hladam si partacku, ktoru tiez nebavi mordovat si figuru sama. Skusala som uz rozne cvicenia, tance..ale vzdy to islo do stratena prave preto, ze mi chybala osobka, s ktorou by sme sa podporovali.
Byvam v Starom Meste, ale v pohode su aj okolite casti 😉, mam 37 rokov, dceru s ktorou prave plieska puberta jedna radost a necitim sa ok so svojou postavou.
Kde sa zo mna stane ta stihla lanka, je mi celkom jedno-ponuka je siroka, mozme sa dohodnut, aby to obom sedelo. Plavanie, fitko, spinning, vodny aerobik, zumba...
1-2x do tyzdna za kazdeho pocasia, politickej situacie, dusevnych problemov.

Snad sa najdeme.

ivkadracova
27. dec 2014

Mne pomohol velmi aerobik v squashcentre pionierska.. ale nechodim uz, lebo som opat tehotna (a je mi zle a nevladzem a spustu inych vyhovoriek). Podporujem Ta v tom 🙂

kika3112
12. jan 2015

@quinten ahooj,ja som tiez z ba stare mesto, a rozmyslam tiez nad nejakou aktivitou. Z ktorej casti si priblizne?

asterix10001
2. mar 2015

@quinten - Ahoj, čo povieš na jumping? Chodila som s kamoškou, ale už nechodí, a sama sa nedonútim. Tak čo , pridáš sa?

kukulienkadomaca
16. apr 2015

Ahojte dievky, uz cvicite? Mozem sa pridat? Prosim napiste! Rada aj prechadzky, korcule a aj bicykel! 😵

zuzlicek44
8. mar 2016

Niekto v ba?🙂

liliana82
27. apr 2016

@zuzlicek44 už cvičis? 🙂

bestmate
27. apr 2016

Ak mozem rada by som sa k niekomu pripojila na cvicenie, na aerobic, jumping, atd hlavne nech to nie je daleko od centra. Obcas si chodim zabehat, ale nie vzdy sa da, ako napr dnes, ked leje ako z krhle.

zuzlicek44
27. apr 2016

@liliana82 doma🙂 sem tam dlhá prechádzka,alebo nordic🙂

liliana82
27. apr 2016

@bestmate ahoj a odkiaľ si?

bestmate
28. apr 2016

@liliana82 poslala som spravu.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli