Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Hľadám kamarátku v Krasňanoch

rashelinka
15. mar 2015

Zdravím vás 🙂 Som 26-ročná baba, už pár mesiacov žijem v BA a napriek tomu, že tu mám prácu a manžela, cítim sa dosť osamelo. Rada by som si našla spriaznenú dušu - kamarátku do času i nečasu, na kávičku, prechádzky, nakupovanie, šport.. Budem veľmi rada, keď sa mi ozvete.

rashelinka
autor
18. mar 2015

Ďakujem adminovi za zmenu názvu témy. Krasňany sú dedina v Žilinskom kraji, Rača - Krasňany je mestská štvrť v Bratislave. Takto nikomu, kto tému neotvorí, nebude jasné, o ktoré Krasňany ide. Prosím o zmenu názvu tak, ako bol pôvodne alebo zmazanie témy. Vopred ďakujem.

cuerley
7. máj 2015

Ahoj 🙂..ak sa ti ešte nepodarilo nikoho nájsť alebo sa rada stretneš s nejakou novou osôbkou som tu. Mám posledných 20, inými slovami 29. Do Bratislavy ma prifúkla práca. Mám tu priateľa a pár kamarátov ale chýba mi mať viac ľudí okolo. Občas by som rada niekam vypadla a nemám s kým. Zišiel by sa mi niekto na klábosenie, parťák na kultúru (galérie, výstavy,) - v BA sa stále niečo deje a vždy je kam ísť, prechádzky, prípadne športové aktivity - bicykel, korčule, turistika, badminton, stolný tenis.
🙂