Hľadám mamičky zo Senca na kočíkovanie

danusica83
9. mar 2012

Ahojte,nejaka mamicka na volny cas a kocikovanie? Pristahovali sme sa v lete do Senca a takmer nikoho tu nepoznam,a podla mojho mm mi uz zacina zo samoty "zahrabavat" 😀 a stava sa zo mna maniak na pratanie 😝 a cerstvy vzduch s mamickami by mi len prospel 🙂 Ak mate chut ozvite sa 😵

lady511
24. jan 2013

@danusica83 Ahoj až teraz som uvidela že hladaš mamičku na kočikovanie,,,som na tom podobne som tu vyše dvoch rokov,,a nemam vela kamošiek mojej krvnej skupiny 😀 s ktorou by som si rozumela,,,teda ja som z hrubeho šuru 🙂

danusica83
autor
31. jan 2013

@lady511 😀 skoro rok stara zalezitost, ale preco nie? som rada, ze si ma oslovila 🙂 pisem ip 🙂

market26
31. jan 2013

ahojík kočeny, nechcete některá oblečko na malou slečnu velikost 6-15m, mám oblečko po dcerce a za symbolickou korunu budu ráda, když ho někdo využije, díky

danusica83
autor
26. feb 2013

@market26 dakujem , ale nam by uz boli veci male 😅

market26
27. feb 2013

@danusica83 to je škoda, a nevíš o někom kdo by sháněl oblečko,,,,,mám i něco po synátorovi tomu je 3t,,,papa

danusica83
autor
27. feb 2013

@market26 to veru nie. Ale ved ked nahodis na bazarik za prijatelne ceny urcite predas 🙂

zuzana9411
22. jún 2013

Ahojte baby zo Senca. Sťahujeme sa do Senca a nikoho tu nepoznám. Najde sa nejaká mamička na spoločné kočíkovanie, vysedávanie na ihriskách a kávičkách?

lllulu
25. apr 2015

Je to uz dost stare. Mne by sa tiez zisla kamoska na kocikovanie. Ale ty uz asi nekocikujes 🙂. A uplne idealna kombinacia by bola kocikovanie a popri tom ucenie anglictiny.

mysiak01
30. apr 2015

Ahoj ja tiez hladam nejaku kamaratku na kocikovanie mam maleho syna a tiez tu skoro nikoho nepoznam

lllulu
30. apr 2015

@mysiak01
Ja mam uz dve deti, jeden bude mat tri roky a druhy o chvilu rok. Tak ak mas chut tak mozeme niekedy spolu kocikovat 🙂.

mysiak01
1. máj 2015

To by bolo super syn ma 7mesiacov

mysiak01
16. máj 2015

Chodi sem niekto?