Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Hľadám si kámošku - budúcu maminu v Bratislave

roxi77
7. mar 2016

Ahojte, hladam si kamosku ktora caka babatko alebo ma babatko. Ja som v 5.mes, a vsetky kamosky su zatial slobodne a bezdetne, rada by som si pokecala s niekym kto je na tom podobne 🙂

monciny
14. mar 2016

@roxi77 , ahoj, my uz mame 3 mesiace. 🙂 od kial si z BA?

malaslivka
14. mar 2016

@roxi77 Ahoj, ja som na tom podobne ako Ty pozerám, že aj termínovo :D, čakám prvé bábo v auguste.

roxi77
autor
15. mar 2016

@monciny ahoj, jeej gratulujem 😊 obvod 3, nove mesto..a ty?

roxi77
autor
15. mar 2016

@malaslivka ahooj, tiez mas termin v auguste? paradicka, to by sme teda mohli aj nejake stretko dat 😊

andrea21102016
17. mar 2016

Ahojte kocky ja som natom podobne s kamoskami, v maji sa stahujeme do ruzinova a moj termin je v oktobri..tiez hladam "spoluzdielacku"

nika_17
17. mar 2016

Ahojte,som tiez na tom podobne a tiez mam termin zaciatkom augusta a tiez prve babatko,mame toho vela spolocneho 😉...podunajske biskupice nie su az tak daleko 😉

joanna76
1. apr 2016

Hľadám si kamarátku v BA, mám 39 rokov .. rada spoznám spriaznenú dušu ..

katlinkamt
25. máj 2016

Ahojte, aj ja cakam babatko, termin mam na zaciatku septembra, hladam nejaku kamosku, s ktorou by sme sem tam zbehli na kavicku, kocikovat 🙂

iwuka
27. máj 2016

Ahojte 🙂 ja som z dúbravky a moje kamošky majú tiež momentálne iné záujmy ako ja 🙂 my čakame až v novembri ale aj tak rada stretnem v pohode maminu 🙂 Dakujem 🙂

katlinkamt
28. máj 2016

@iwuka Ahoj Ivka, mozme dat niekedy stretko a pokecat 🙂

olena123
30. aug 2016

Dobry den! Hladam kamarata ci kamosku pre svoje 4. mesiacne dievcatko 🙂 Byvame vedla Racianskeho myta, ale vieme prist do Kuchajdy, Medickej alebo Janka Krala. Ja som mam 26 rokov a rada by som si tu nasla kamosku na spolocne kocikovanie 🙂 Byvame v Bratislave 3 roky, a hladame kamaratov s detmi na spolocne vylety, prechazky atd.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli