Hľadám si kámošku vo Veľkom Kýre

Ahojte maminky,byvam v novej dedine prvy rok a nikoho tu nepoznam,z domu sa nedostanem,lebo deticky su malicke,a ani nesoferujem🤗 dvor je obrovsky,a hladam mamicku ktora by obcas prisla na kavu z detmi,ktora dajme tomu soferuje,alebo je ochotna obcas sem prist vyvencit deti☺
kankajanka
25. apr 2017
ahoj, ktora dedina?
jankahraska
25. apr 2017
@kankajanka Žeby Nová? 😉
kankajanka
25. apr 2017
to som netusila, ze je aj obec Nová Dedina, teraz pozerám, ze v okrese Levice. Autorka ma v profile Nitru, tak som myslela, ze mysli vseobecne novu dedinu, preto sa pytam, v ktorej konkretne /zrejme okres Nitra/, byva teraz.
annamari4autor
25. apr 2017
Niee,vo velkom kyri byvame,ja som z brancu a manzel z nr,preto mam nr v popise.novu som myslela tak ze tu byvame rok 🤗 pardon za chybny popis 🤗
jankahraska
25. apr 2017
@annamari4 Možno by pomohli veľké písmená 😉
annamari4autor
25. apr 2017
Ako k comu?@jankahraska
annamari4autor
25. apr 2017
Ako zboznujem buzeracie dolezitych ludi,viem gramatiku netreba sa bat,maturovala som na ciste ak si na tom dakto tak strasne zaklada🤗😁
kankajanka
25. apr 2017
@annamari4 skoda 🙂 ved ja som to aj tak pochopila, ze v novej dedine, nie v Novej Dedine. Len som chcela vediet, ze v ktorej. Keby v cabaji, uz som u teba na tom velkom dvore 🙂
alena04
25. apr 2017
Jemine to čo tu riesite veď si len hľadá kamarátku lebo sa presťahovala do novej dediny 😉
annamari4autor
25. apr 2017
Tak pri rychlom pisani som to asi trochu dovrzala,ospravedlnujem sa 😋
jankahraska
25. apr 2017
@annamari4 "Z deťmi", veľké písmená nie sú dôležité, o správnom použití čiarky vo vete nemáš chýru - zmaturovať na čisté nie je dôkazom, že ovládaš gramatiku. Neovládaš. A nie som dôležitá, len dôsledná 🙂
V každom prípade prajem úspešné hľadanie kamošky - pri rozhovoroch na gramatike až tak nezáleží (moja naj kamoška ju má príšernú 🙂), no v písomnom prejave robí správny pravopis komunikáciu o dosť zrozumiteľnejšou 😉
zuzulk
25. apr 2017
neviem ci sa tu da najst aj realna kamoska..vacsinu vsetky daleko
annamari4autor
25. apr 2017
@jankahraska gratulujem ti.😂👌
annamari4autor
25. apr 2017
@zuzulk mas pravdu,idem to asi vymazat ak sa to da☺
zuzulk
25. apr 2017
nutkane opravovanie pravopisnych chyb je akoby choroba alebo co som o tom citala niekde naozaj
moni244
25. apr 2017
Ale ked nenapises, ze aka dedina, ako sa ti ma niekto ozvat? A to ta lutujem, takto byt izolovana od ludi
zuzulk
25. apr 2017
@annamari4 nieee estezeto..len napis prosim ta dedinu😃
annamari4autor
25. apr 2017
Ved som napisala potom, ze velky kyr ☺
moni244
25. apr 2017
@annamari4 to treba pisat na uvod
annamari4autor
25. apr 2017
Oukej,pisala som sem prvy krat,a tusim aj posledny😁
zuzulk
25. apr 2017
dominika2221
25. apr 2017
su ludia co si myslia ze zjedli vsetku mudrost sveta nic si z toho nerob 🙂 kazdy ma pravo na chybu ved vsetci sme ludia som z daleka a drzim palce pri hladani pekny den 😉
annamari4autor
25. apr 2017
Tak na slovensku je to tak,tu kazdemu vsetko vadi 😁
dominika2221
25. apr 2017
Len ci aj matematiku vedia tak dobre ako poucovat ked uz chodili do tej skoly tak ako slovencinu 🙂
zuzulk
25. apr 2017
😅👍
annamari4autor
25. apr 2017
Zila som v zahranici zopar rokov,boli tam vselijake narodnosti a nikdy sme sa neposmievali nikomu za nic a preto asi nerozumiem niektorym ludom,ktori si takto zvysuju ego,no ale tak kazdy sme iny,a moze byt ze gramatika moja uz nie je to co byvala,maturovala som pred 13timi rokmi a vobec mi to nevadi😁
weronkaa
25. apr 2017
@annamari4 ahoj 🙂 ja s priatelom sme sa prisťahovali do Veľkeho Kýra asi pred pol rokom. Detičky nemame, ale drobca čakame 🙂 zatiaľ tu nepozname nikoho okrem susedov 🙂
annamari4autor
25. apr 2017
@weronka iiiha super,kde byvate? Ze ci ste daleko ☺
dominika2221
25. apr 2017
Niekedy sa pozastavuje rozum aj mne ked ludia robia chyby ale tvoj pripad to urcite nie je 🙂 ale nikdy by som nikoho neurazala to uz je o charaktere 🙂
weronkaa
25. apr 2017
@annamari4 pri namesti byvame, ulica pažiť 🙂 a vy?

Začni písať odpoveď...

Odošli