Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Je tu mamička z Lamača na kočíkovanie?

lckk
8. feb 2014

Ahojte mamičky,
mám trojmesačného synčeka, prisťahovali sme sa nedávno a tak tu ešte veľmi nikoho nepoznám. Prichádzajú teplejšie dni (teda dúfam) a budem chodiť často na dlhé vychádzky, pretože maličký zatiaľ dokáže spať iba vonku a balkón nemáme. Takže by som občas rada uvítala nejakú milú spoločnosť s podobne starým babatkom. Nech nám prechádzky rýchlejšie ubehnú.

redhairgirl
8. feb 2014

Ja začínam po Lamači kočíkovať až v máji...

lckk
autor
8. feb 2014

jej, tak si este v ocakavani? kedy presne mas termin? kde sa chystas rodit?
potom urcite daj vediet a mozeme sa na kocikovanie stretnut :D

redhairgirl
8. feb 2014

Malo by to celé "vypuknúť" 12.mája 🙂 ale uvidíme či bude lenivý alebo sa poponáhla von skôr.

lckk
autor
9. feb 2014

tak moooc drzim palceky nech setko dobre dopadne

redhairgirl
9. feb 2014

@lckk Ďakujem 🙂 verím že áno

pazmax
18. apr 2014

ahojte. my mame termincok 4.maja 2014 chlapceka . tak kludne sa radi pridame na kocikovanie. tiez sme z Lamača 🙂

redhairgirl
23. máj 2014

@pazmax
@lckk tak my sme už 3 týždne na svete 🙂 môžeme kočíkovať

pazmax
23. máj 2014

@redhairgirl ahoj my mame 23 dni a tiez sa uz chodime kocikovat.
kludne sa mozme ku vam pridat. budeme len radi. 🙂

redhairgirl
23. máj 2014

@pazmax my sa chodime zatial len na chvílku, lebo ešte papkáme často. Takže u nás okruh max po nalmestie, podháj, studenohorská, ku kostolu... Mohli by sme sa dohodnúť niekedy na kočíkovanie 🙂 kde bývate? Kludne aj IP môžeme písať 🙂

lckk
autor
24. máj 2014

jeeeej, ahoj, az teraz som si vsimla spravy od teba. mooooc gratulujem. Kristofko ma teraz sest mesiacov a je to velmi akcny chlapina :D. v kociku uz neobsedi. este v tom sportovom, alebo najviac v nosici. my chodieme von viac menej stabilne. tak po tretej poobede. alebo doobeda nie na dlho tak okolo jedenastej. tak sa mozme stretnut a skusime :D

maty78
10. júl 2014

@redhairgirl @pazmax ahojte, mohla by som sa k vam niekedy pridat? Tiez sme sa pristahovali prednedavnom,tak by som rada pokecala s niekym pri kocikovani. Zacali sme len prednedavnom,mala sa narodila v juni. Kedy chodite von?

pazmax
10. júl 2014

no jasne pridaj sa. ja s Adkou obcas ideme len nam to casovo moc nevychadza bo Adka chodieva okolo 9 00 rano a to my obcas oeste len spinkame. ale moze sa niekedy dohodnut a kludne vybehneme 🙂 vsetky tri mamicky lamacanky 🙂

redhairgirl
11. júl 2014

@maty78 ajoj 🙂 jasné že sa pridaj! Budeme len rady. Ja chodím o tej 9h lebo malý skorej vstalva. A potom poobede po 16h chodievam. Kde bývaš? Ja aj Janka na Heyrovského. Ale okruhy robíme kade tade 🙂

maty78
11. júl 2014

@redhairgirl cauko, tiez na heyrovskeho 🙂 tak to by som sa poobede rada pridala ak nebude prsat. Kde sa stretavate?

redhairgirl
11. júl 2014

@maty78 na kolkátke bývaš? Ja na č.11 🙂 stretávame sa jak sa podarí.

maty78
11. júl 2014

@redhairgirl na c. 3 oproti skolke, ak pojdete tak daj vediet, ze kde sa zhruba pohybujete a vas najdem podla fotky 🙂. Martina

Tu začni písať odpoveď...

Odošli