Je tu niekto z Bratislavy z Rače na prechádzky?

ludy
3. nov 2007

nachadz sa tu niekto z BA Raca.Ja som tu pristahovalec a hladam niekoho na prechadzky ked sa nam babo narodi teda v polovici januata

blesura
18. apr 2009

naozaj krasne fotecky...uzasne...mate z coho vyberat 🙂 ...aj my si objednavame nabuduce Juliar...ale neboj, to by si na stretkach potom nic nerobila, len nas fotila 😉 su fakt nadherne, som sa pokochala...krasne su tie Vase deturence..aj maminy samozrejme 😎

katka432
18. apr 2009

nadherne fotecky..juliar..aj babule a babatka co ti pozovali musim pochvalit 😀

snehulienka
19. apr 2009

vcera sme boli nacvicit turu co bude v utorok, da sa,ale isli sme opaacne z krasnan a ja som nekocikovala...

nsoci
20. apr 2009

holky zajtra dobehneme, ale o stvrtej ideme na squash tak do lesa tentoraz bez nas...ale boli sme cely vikend s malym v lese a bolo krasne, odporucam ...

katka budeme behat spolu? som zaaaaaaaaaaaaaa

nsoci
20. apr 2009

Krasne fotky...dakujeme jular...
Trosku si mi premenovala Matka, ale uz som opravila... 😉

snehulienka
20. apr 2009

zajtra o 14.30 klasika stretko, ktore chcu ist dalej do lesa o cca 15.00 vyrazame. zaodejte sa lesno

erika107
20. apr 2009

tak na zajtra sa moc tesime dufam ze tentokrat nebudem mat take bolesti hlavy ako naposledy ☹ ... ale nebudem to radsej privolavat... este neviem ci pojdeme az do lesa lebo zajtra rano nas caka navsteva u rehabilitacnej budeme cvicit a to ma vie vzdy dobre vycucat zo stavy ... a dokonca ani nebudeme mat odvoz domov lebo lacino robi ☹

tak ale aj tak sa tesime ze vas uvidime 🙂 pa zajtra 🙂

blesura
20. apr 2009

Ja nestastnica som si dala na zajtra navstevu v praci u kolegovcov... 😒 ...tak Vas zajtra neuvidim 😢 ...a tak velmo som sa tesila, ale ked ta laktacna demencia (na nu sa vyhovaram rada) mi to takto zariadila...no esteze tie tyzdne tak rychlo bezia, a onedlho je tu dalsi utorok 🙂...s erikou a mathiaskom sa vidime hned v stredu na cvicku 😉
...ozaj a kto idete na privitanie do zivota v pondelok?
tak si to zajtra uzite...a nestratte sa v lese...chcela som Vam ukazat jednu fajn trasu(taka hodka a pol-dve) 🙂 tak nabuduce..

snehulienka
21. apr 2009

na privitanie ide nsoci a supicek, mne to zatial nedoslo, hadam dnes. ak nepride, tak im tam zavolam..

kvoli tomu privitaniu, nevrhujem buduci tyzden dat stretko vynimocne v pondelok po uvitani..ak suhalsite...predebatujeme dnes vonku..

snehulienka
21. apr 2009

ja idem tiez na privitanie. tak moj navrh o mimoriadnom presune stretka na pondelok nepresiel, plati nadalej utorok 14.30

katka432
21. apr 2009

babule ahojte,nam to dnes zasa dako nevyslo,tak snad nabuduce....ale som vas aspon videla,teda tri z vas...ked sme sli okolo autom..snehulienku,eriku a myslim,ze nsoci??tebou som si ale neniista..bo si sedela v strede..:O)
nsoci,beriem ta za slovo...ja zatial behavam soboty rano ale kludne sa mozme dohodnut na inom case a dni alebo dnoch.. 😀
inak este som sa chcela spytat,ja mam tata v zahranici a ten nakupuje detom veci cely polrok,a kym pride raz za ten cas domov stane sa ,ze uz im je daco z toho male...no a na vianoce priniesol take chutne gatuse aj s trickom pre drobca,no od 0-3 mes..kedze nas maly mal na vianoce 4mes a je taka gulicka,tak sa chcem spyta co daktora nemate zaujem o kupu.. 😀 😅

nsoci
22. apr 2009

Fuha tuto sobotu som sama s malym... ☹

erika107
23. apr 2009

ahojcek babulky

inac tento vikend su dni bratislavi alebo ako sa to vola a je vstup do ZOO a vsade inde zadarmo keby ste nahodou nevedeli treba to vyuzit 🙂 http://www.bkis.sk/kultura-v-bratislave/aktuali...

mataaaaa
24. apr 2009

ako vidim niesme jediny odtialto co ideme na vitanie miminiek :D vidime sa :D

katka1981
24. apr 2009

Prosim vas neviete mi doporucit detsku s kt. ste spokojne? Neviem sa rady a za chvilu pojdem rodit. ☹

snehulienka
24. apr 2009

katie.2906 • 1d • Dnes o 22:31

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš Ahojte. Moja sestra /zdravotná/ mi poslala mail a prosi o podporu. Ďakujem.
"Na dole uvedených webových stránkách je k podepsání petice týkajícího se bezplatného očkování proti rakovině děložního čípku pro děvčata od 9 12 let.
Pokud bude na petici 1 mil. podpisů, tak toto očkování zavede evropská unie bezplatně. Nic to nestojí, tak na to koukněte, podepište se a pošlete dalším lidem."
http://www.cervicalcancerpetition.eu/

mata, ideme aspon 4.sa hadam spozname..

mataaaaa
25. apr 2009

snehulienka, no to dufam :D aj ja. bude nas tam asi vela :Da skym tam ides?

blesura
25. apr 2009

nsoci, ako to dnes zvladate sami 🙂 bez tatulda?

erika, to bude vsade asi narvano ne?

katka1981...to mas tazke, ked je dieta zdrave, je to vlastne jedno...a ked je chore, aj traja doktori su niekedy malo...ale na prevenciu su detske lekarky snad vsetky ok nie? my chodime Petrikovej, a zatial som spokojna.
😎no baby, tak k nam sa pripoji v pondelok aj manzel, normalne ze si zobral dovolenku kvoli tejto akcii..nist nechce premeskat ten chlap 😀 ale ja som rada..a vy ako? asi nemoze ist s kazdym manzel, ked dali taky super termin, ako keby boli vsetci na MD abo nezamestnani, ze?!

katka1981
25. apr 2009

blesura, dakujem

mataaaaa
25. apr 2009

no ja idem na privitanie s mamou, nas tatinko bude tvrdo zarezavat v praci...

nsoci
25. apr 2009

Ja idem s chlopom... zvaladame fajn, bola som s krpcom na burze knih cv centre, na svadbe kamosom v kostoliku na alstrovej, na pive.... pohodaaaa....

Holky co tak stretnut sa v utorok pri amfiteatri a ist sa prejst do Karpat?
Kusok odtial stoji 56tka pre tie, co byvate dalej... Co vy na to?

snehulienka
25. apr 2009

nsoci, jasne.
v pondelok som zas zvedava na tvojho muza...aspon budem vidiet na koho sa maly podoba viac...
a co adelka, na koho viac,ked nas uz poznas oboch???

snehulienka
25. apr 2009

nsoci, dokedy budete sediet v pondelok???

blesura
25. apr 2009

my tu zas v utorok nebudeme ☹

katka432
26. apr 2009

jaj babule,ale ja sa na to stretko zas s obidvova nedoterigam... ☹ ☹

sloniiicek
27. apr 2009

inak babule, my sme pred polrokom absolvovali privatanie do zivota a mali sme tri terminy. resp. v jeden den tri casy. takze sa nemusite vsetky stretnut naraz. 😀

nsoci
27. apr 2009

Snehu podla mna je adelka cela TY...
Blesura skoda...
Katka teraz nechapem... nemozes prist vobec alebo k tomu amfiku?

lillian
27. apr 2009

ahojte babule,
tak sme to zvladli, 11.4. sa malicky narodil. Erika107 rodila som kratsie ako ty, iba 30 hodin. 😀 😀 😀 ale nebolo to az take strasne.
Stretka podla fotiek boli super, uz sa tesim, kedy budeme moct sa ist vysantit za vami aj my.

andrea78
27. apr 2009

ahojte kočky

idem za vami s prosbou...

vedeli by ste mi poradiť nejakého fakt dobrého gastroenterológa v ba (pre dospelých, nie detského)? a kde ordinuje, nech si viem nájsť na neho kontakt...
nie som z ba (som z okolia piešťan) a lekárov v Ba absolútne nepoznám, takže potrebujem v tomto smere pomôcť

ak vie niekto poradiť, môžem poprosiť o info do ip, nech vám tuná neskáčem to témy nežiadúcimi príspevkami?

vopred ďakujem, andrea

erika107
27. apr 2009

babulky takze zajtra sa stretame pri anfiku v raci? v ten isty cas o 14-30???